Sylwia: Modlitwa o laske macierzynstwa

Niestety miesiac temu Pan Bog wezwal to dzieciatko do siebie... mimo, ze jest mi czasem smutno i ciezko pogodzic sie ze strata swojego dziecka, to dziekuje bardzo Matce Bozej za wstawiennictwo i za cud nowego zycia.
Przeczytaj całość

Sylwia: Wyniki badan

Dziękuję Maryjo za wstawiennictwo u Twojego Syna.
Przeczytaj całość

Henryk: uzyskałem łaskę

Począkiem czerwca 2013 r czułem się coraz gorzej nna zdrowiu, słabłem,w jakiś spoób trafił do mnie obrazek z Nowenna Pompejańską. Zacząłem ją odmawiać. Po tygodniu  znalzłem się w szpitalu. Spodziewana diagnoza była bardzo zła - chłoniak. Skierowano mnie do dalszych badań na Oddziale Hematologii Onkologicznej. Po badaniach w dniu ukończenia...
Przeczytaj całość

Ania: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

Dziś zostawiam bardzo krótkie świadectwo. Jakiś czas temu zaczęłam Nowennę Pompejańską, prosząc o odzyskanie kontaktu z moim znajomym z którym straciłam kontakt ponad rok temu. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale kontakt odzyskałam. Odmówiłam z wielką wiarą trzy Nowenny Pompejańskie, kilka nabożeństw do Św. Józefa, Św. Marty i Św....
Przeczytaj całość

Asia: cudowna modlitwa

Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb.
Przeczytaj całość

Anna: Wyciągnięcie z załamania

Matka Boża wyciągnęła moją przyjaciółkę z depresji. Nie miała nigdy w życiu łatwo, spotykały ją ciągle różne przykrości, a co najgorsze od dwóch lat bezskutecznie szuka pracy. Starałam się ją pocieszyć i dodać nadziei, ale nie docierały do niej moje słowa. Po listopadowym spotkaniu wybiegła zapłakana, całkiem załamana, a ja tylko patrzyłam bezsilnie, bo nie wiedziałam już jak jej pomóc.

Pomyślałam, że teraz to już tylko Bóg może ją ocalić. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji Przyjaciółki. Po trzech tygodniach została zaproszona na rozmowę o staż a moja znajoma poprosiła ją o sprzątanie i zapłaciła za nie, a jest to osoba wpływowa i ma znajomości i wierzę, że jeszcze to będzie mieć znaczenie. Przyjaciółka zadzwoniła, że dostała ten staż, była bardzo szczęśliwa, dawno jej takiej nie słyszałam!

Spotkałyśmy się przed Bożym Narodzeniem i była optymistycznie nastawiona. Podarowałam jej poradnik jak uwierzyć w siebie. Gdy spotkałyśmy się w Nowym Roku nie mogłam jej poznać – była ożywiona, uśmiechnięta, a co najważniejsze pełna woli walki, chęci życia!

Powiedziała mi, że poradnik czyta powoli, żeby każdą wskazówkę zastosowywać w praktyce. Co ciekawe, to ona zaczęła mnie pocieszać, gdy zwierzyłam się ze swoich zmartwień! Nowennę ukończyłam i niesamowicie jestem wdzięczna Matce Bożej za wyratowanie Przyjaciółki z depresji. Natchnęła ją siłą  i postawiła na dobrej drodze i wierzę, że teraz będzie jej łatwiej. Kolejną łaską jest to, że zaliczyła właśnie sesję i nie przejmuje się trudnościami podczas stażu. Dziękuję Królowo Różańca Świętego i proszę Cię wspieraj dalej moją Przyjaciółkę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Wyciągnięcie z załamania"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kala
Gość

Szczęść Boże! Jestes bardzo dobra przyjaciółka!!! Życzę wszystkiego dobrego i wiele łask od matenki!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!