Ewelina: Praca dla syna

Bardzo bym chciała podziękować Matce Bożej za łaskę jaką wymodliłam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mój syn był przez około 6 miesięcy bez pracy. Chodził na rozmowy kwalifikacyjne ale to nic nie dawało. Zawsze ktoś inny zostawał zatrudniony.
Przeczytaj całość

Dominika: Pomoc na egzaminie maturalnym

Choć wiem ze Bóg ma czasami dla nas inny plan i nie zawsze może być tak jak my chcemy to wierzę i mam wielką nadzieję ze moja intencja zostanie wysłuchana.
Przeczytaj całość

Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Tata nikł w oczach, w ciągu 4 miesięcy schudł 35kg. To straszne patrzeć na cierpienie bliskiej osoby.... Wtedy postanowiłam zawierzyć Tatę opiece Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję Matce Bożej za uwolnienie od paskudnego uczucia zazdrości !

Odczuwałam zazdrość o wsparcie duchowe. Pewna osoba w rodzinie miała kłopoty i wszyscy jej pomagali. A mnie nie. Tak jakbym nie zasłużyła na wsparcie.
Przeczytaj całość

Iwona: wysłuchana nowenna

Lekarz stwierdzil okolo 2 lat bedzie trwalo gojenie sie rany bardzo glebkiej.Ani leki nie pomagaly lekarze rozkladali rece.
Przeczytaj całość

Anna: syn

Mój syn ma 11 lat. zawsze miał tzw. trudny charakterek.  Jednak w ostatnim czasie stał się wyjątkowo drażliwy, nerwowy i konfliktowy. Odmówiona  nowenna bardzo pomogła jemu i naszej rodzinie. Jest dużo lepiej, a ufam, że będzie jeszcze lepiej. Dziękuję Ci Najświętsza Panienko. Wiem, ze na Twoją pomoc mogę zawsze liczyć i nigdy nie pozostawisz mnie i mojej rodziny bez opieki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: syn"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Odmawiam już kolejną NOwennę min. w intencji Synów. Jest ldobrze choć przychodzą trudne chwile. Ale zawsze pokładam ufność w Panu i Modlitwie. I zawsze doświadczam Poomocy. Nie należy wątpić. Dziękuję za świadectwo i życzę dalszej Opieki.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Osobiście polecam Różaniec Rodziców za Dzieci. Naprawdę jednak dziesiątka dziennie sprawia cuda.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!