Izabela, Szwecja, lat 29: nawrócenie męża

Pan jest Wielki i Łaskawy, że dał ludziom Maryję za matkę, która wstawia się za nami.
Przeczytaj całość

Izabella: Cudowna nowenna pompejańska

Jest mi ogromnie przyjemnie, ze mogę napisac to swiadectwo. Mimo nie ukonczenia nowenny w calosci otrzymalam ogromne łaski. Ale od początku. Pierwszą nowennę zmowilam w lecie w intencji powrotu do mojego zycia pewnego mezczyzny. W tym czasie oczywiście dostalam rozne laski, ale nie wrocilismy do siebie, na dodatek nie dostałam pracy, o którą bardzo się starałam i na ktorej bardzo mi zależało.
Przeczytaj całość

Monika: Dostałam pracę!

Maryja jak widać opiekuje się nami cały czas i spełnia intencje w swoim czasie, ale nie zapomina.
Przeczytaj całość

Iwona: Odnalezienie brata

Szczęść Boże Wszystkim modlącycm się mniej i więcej :) Jestem w 28 dniu nowenny., odmawiam drugi raz w życiu. Chciałabym podzielić się z Wami świadectwem i wielka łaską, którą Matka Boża obdarowała mojego barta i naszą rodzinę. Brat zaginął za granicą. Nie było żadnego śladu. Sprawa została zgłoszona policji polskiej i zagranicznej, niestety pozostawała bez odzewu.
Przeczytaj całość

Paulina: Powrót narzeczonego

Jesteśmy razem i od tego momentu jest między nami lepiej niż kiedykolwiek. A ja wróciłam do kościoła, modlę się codziennie, chodzę na msze i wywołuję tym ogromne zdziwinie, że ja zawsze taki "bezbożnik" z różańcem w kościele. I dobrze mi z tym
Przeczytaj całość

Ania: Chwała Panu i Matce Najświętszej

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajswietsza !!
To juz drugie moje świadectwo i chociaż odmawiam 4 Nowennę to ani razu nie prosiłam o łaski dla siebie a otrzymałam tak wiele. Spokój łaskę spowiedzi ułożenie sie pomyślnie moich spraw zawodowych a także po długim czasie będąc samotna dziewczyna Matka Boska postawiła pewnego chłopaka na mojej drodze. Przełom w moim prywatnym życiu nastąpił po odmówieniu 3 nowenny za Dusze w czyśću cierpiące.
Nie ustawajmy w modlitwie !
Chwała chwała i jeszcze raz niech bedzie chwała i cześć Trójcy Jedynej oraz Najświętszej Maryi powierniczce naszych spraw!!!
Z Miłością Ania!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ania: Chwała Panu i Matce Najświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Pieknie napisalas! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!