Anna: modlitwa za dzieci

O NP dowiedziałam się na rekolekcjach o przebaczeniu w Wigrach.Miałam zamiar modlić się za mamę ale wyszła sytuacja w rodzinie taka że zmieniłam intencje i zaczęłam się modlić o nawrócenie syna i o wypełnienie woli Bożej dla córki i jej chłopaka ponieważ mieli wkrótce wziąć ślub. Nadmieniam że córka chodziła ze...
Read More

Magdalena: Nie radziłam sobie z tym, ciągle płakałam i straciłam nadzieję

Odmówiłam dwie nowenny jedną o powrót chłopaka a drugą o to abym potrafiła zaufać Bogu. Dwie inne nowenny nie udało mi się dokończyć. Nie wiem czy coś się zmieniło w moim życiu, wciąż czuję ból w sercu, ale równocześnie czuję opiekę Matki Bożej w wielu innych sprawach i dostrzegłam wiele łask, którymi mnie Bóg obdarowuje.
Read More

Ela: Pokora, cierpliwość, wiara i nadzieja

Pomyślałam, czemu mam nie spróbować, w końcu Matka Boża obiecała wysłuchać każdego kto się do niej ucieka, a na świecie nie ma przypadków- po prostu Matka Boża chciała żebym modliła się do niej tą modlitwą.
Read More

Zofia: Dzięki Królowej Różańca Świętego zostałam mamą.

Chciałam złożyć świadectwo otrzymania łaski macierzyństwa dzięki Królowej Różańca Świętego. Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko. Pewnego dnia przeczytałam ciekawy artykuł o nowennie nie do odparcia postanowiłam wtedy, że w kryzysowej sytuacji w moim życiu zwrócę się do Królowej Różańca Świętego.
Read More

M: Wysłuchana

O nowennie dowiedziałam się z internetu, ale w wyjątkowy dzień, uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Podczas mszy prosiłam Pana Jezusa żeby dał mi jakiś znak, czy mam mieć nadzieję, że wszystko się ułoży. Poczułam Jego bliskość i wielki przypływ nadziei. Po obiedzie zaczęłam szukać w internecie różnych porad i skutecznych modlitw o wysłuchanie intencji.
Read More

Ania: Chwała Panu i Matce Najświętszej

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajswietsza !!
To juz drugie moje świadectwo i chociaż odmawiam 4 Nowennę to ani razu nie prosiłam o łaski dla siebie a otrzymałam tak wiele. Spokój łaskę spowiedzi ułożenie sie pomyślnie moich spraw zawodowych a także po długim czasie będąc samotna dziewczyna Matka Boska postawiła pewnego chłopaka na mojej drodze. Przełom w moim prywatnym życiu nastąpił po odmówieniu 3 nowenny za Dusze w czyśću cierpiące.
Nie ustawajmy w modlitwie !
Chwała chwała i jeszcze raz niech bedzie chwała i cześć Trójcy Jedynej oraz Najświętszej Maryi powierniczce naszych spraw!!!
Z Miłością Ania!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Weronika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Pieknie napisalas! 🙂