Aneta: modlitwa o spowiedz

Bardzo dlugo nie bylam u Komunii Sw ani u spowiedzi. Coraz dluzsze odkladanie spowiedzi sprawilo, ze corqz bardziej balam sie do niej przystapic. Nie bylam wiec u Komunii ani na Boze Narodzenie ani na Wielkanoc, mimo ze dobrze wiem, ze tego wymaga Kosciol.

W Popielec weszlam na Wasza strone I przeczytalam, ze kto zacznie w ten dzien Nowenne skonczy w niedziele Milosierdzia Bozego. Dzien przed Niedziela zrobilam rachunek sumienia I nastepnego dnia poszlam do spowiedzi. Polecam Nowenne wszystkim zrozpaczonym. Teraz modle sie za grzesznikow. Rozumiem juz jakim skarbem jest zycie w Komunii z Jezusem oraz rozumiem innych ludzi, ktorzy boja sie isc do spowiedzi. Dziekujmy za wielki dar dla ludzkosci jakim jest Matka Boska I jej milosc do nas.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aneta: modlitwa o spowiedz"

Powiadom o
avatar
Magdalena
Gość
Magdalena

I ja jeszcze niedawno miałam wielką trudność, by uczęszczać na niedzielne nabożeństwa oraz przystępować do spowiedzi. Nowenna sprawiła, że teraz byle kiedy jestem w kościele, adoruje Największy Sakrament, przyjmuję Komunie Św., stawiam na pierwszym miejscu Boga, przystąpiłam do spowiedzi generalnej. Moja mega przemiana, w mega trudnej sytuacji życiowej.
Żałuję tylko, że kilka lat w swoim życiu zmarnowałam żyjąc z Panem Bogiem na bakier. Módlcie się o dary Ducha Świętego, ja mam w sobie tyle radości, miłości, zrozumienia dla innych i dobra, że jestem wreszcie człowiekiem szczęśliwym 😀

E.
Gość

Potwierdzam, moją pierwszą łaską również była spowiedź. Po prostu pomyślałam, że warto byłoby iść do spowiedzi. Chociaż teraz wiem, że ta myśl nie była przypadkiem i nie do końca była :moja” . 🙂

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij