Iwona: Odmawiając różaniec doświadczyłam przemiany

Obiecałam Matce Bożej, że napiszę świadectwo uwolnienia mnie z nikotynizmu, a oto efekt mojej obietnicy. Palenie papierosów to silne uzależnienie, które niszczy nie tylko zdrowie fizyczne, ale i „wypala duchowo”. Podejmowałam niejednokrotnie próby rzucenia palenia, ale nie udawało się – paliłam dalej.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Świadectwo jak Maryja uzdrowiła męża z alkoholizmu

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się ze wszystkimi radością jakiej doświadczam przez wstawiennictwo Matki Bożej Pompejańskiej. Modliłam się Nowenną w intencji wyzwolenia męża z nałogu alkoholowego i nikotyny. Choć różańca świętego nie odmawiałam od lat Matka Boża w cudowny sposób sprawiła, że przez całe 54 dni nie miamla większych trudności w...
Przeczytaj całość

Kasia: Nasza radość była i jest nie do opisania

Pragnę podzielić się z Wami świadectwem cudu jakie otrzymałam wraz z mężem w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej. Od dwóch lat bezskutecznie staraliśmy się o dziecko. Był to dla nas bardzo trudny czas. Rodzina zawsze była i jest dla nas najważniejsza.
Przeczytaj całość

Ewelina: Wymarzona praca

Złożyłam cv do kilkunastu firm,
Przeczytaj całość

pp.: Modliłem się w intencji odwzajemnienia miłości

Myśle że Maryja Chciała mi przekazać abym wpierw przystąpił do spowiedzi św.Przystąpiłem przez Bożym Narodzeniem pierwszy raz po 8 latach,chociaż szukałem w sobie pretekstu aby tego nie robić.
Przeczytaj całość

Alicja: Moja modlitwa

Witam wszystkich. Odmówiłam trzy nowenny, każda inna, każda z atakiem i przeszkodami. Pierwszą nowennę odmówiłam za męża (październik, listopad 2014), w tym czasie kłóciliśmy się okropnie,  po skończonej nowennie nie pamiętaliśmy o co. Prawie od razu zauważyłam, że w domu jest lepiej, że mąż się bardzo zmienił, że zbliżyliśmy się do siebie. Zbliżały się święta Bożego Narodzenia poszliśmy do spowiedzi, a święta były piękne, spokojne i religijne, czułam że jest to coś wyjątkowego, łaska… Drugą odmówiłam za starszą córkę (13 lat), było bardzo ciężko, przez całą nowennę źle się czułam, bolał mnie kręgosłup, głowa, migreny takie że żadne leki nie pomagały, przeziębienie itd. Na przełomie nowenny błagalnej/dziękczynnej musiałam Zdrowaś Maryjo mówić na głos i z płytą, bo inaczej się nie dało. Co ciekawe przez tą nowennę modliłam się nieświadomie w nocy mówiąc Zdrowaś Maryjo. Trzecią nowennę rozpoczęłam bardzo szybko, czułam ogromną potrzebę, chociaż początkowo chciałam zrobić dłuższą przerwę. Ciekawe, że 1 dzień nowenny dziękczynnej przypadł na Dzień Miłosierdzia Bożego, a koniec na 8 maja – święto Matki Bożej Pompejańskiej, to skojarzyłam po trzech dniach.  Prosiłam w niej o łaski potrzebne dla mojej rodziny, odmawiałam tym razem wszystkie tajemnice plus Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W pierwszym tygodniu modlitwy córki zachorowały na rota wirusa chociaż w szkole i przedszkolu nikt nie chorował, było to dosyć dziwne. Później nic złego na szczęście się nie działo. Początkowo nie wiedziałam dokładnie o co się modlę, gdyż intencję pozostawiłam Maryi, ufając całkowicie, wiedząc, że nie ja wiem co potrzebuję, ale Maryja… Szybko zrozumiałam jaką dostanę łaskę, najpiękniejszą jaką matka może otrzymać… Zupełną przemianę starszej córki, tak z dnia na dzień, stała się miła, uczuciowa, pomocna, rozmowna, uśmiechnięta, aż twarz jej się zmieniła i oczy… Dostałam inne dziecko, z całkowicie zmienionym wnętrzem, nasze relacje są teraz takie fajne 🙂 Dostałyśmy miłość… Dziękuję Maryjo. Dodatkową łaską jest to że nie lubię alkoholu, wcześniej piwko , winko, niby niewinnie a jednak nie podobało się Matce Najświętszej i słusznie… Odkąd modlę się Nowenną nie lubię alkoholu i już:) Staram się też jak mam okazję uczestniczyć w mszach o uzdrowienie, bardzo pomagają, polecam. Módlcie się sercem. Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Alicja: Moja modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wspaniałe świadectwo, podnosi na duchu bo także modlę się za męża.

grazyna
Gość
grazyna

Dziękuję . Jest dokładnie tak jak napisałaś. Zło atakują z wielką mocą . Miałam podobnie ale nadal trwam już przy 4 NP. Zaufałam inie zejdę z tej drogi bo sama nie mam siły walczyć ze złem i kłopotami. Moc cała jest w naszej Mateczce Maryi i naszym Jezusie Chrystusie. Brakuje słów aby wyrazić wdzięczność .Chwała Tobie Maryjo , Chwała Tobie Jezu . Amen.

Marta
Gość

Dziękuję za świadectwo. Chwała Panu!

Justyna
Gość
Justyna

Witajcie,

Jestem w trakcie odmawiania pierwszej nowenny – 5 dzien. Odmawiam ja za swoje zdrowie. Mialam ostatnio zabieg, ktory zakonczyl sie pomyslnie, ale ktory bardzo przezylam. Pojawily sie stany lekowe, depresja. Trwam w takkm stanie z przerwami od marca.
Ostatnie dni byly lepsze..do momentu, az nie zaczelam sie modlic, leki wrocily. Jestem znow placzliwa, nic mi sie nie chce..a mam male dziecko.
Pomozcie mi prosze, czy to moga byc juz ataki Zlego, tak wczesnie?

Alicja
Gość
Alicja
Dziękuję za wszystkie miłe słowa bądź myśli. Zastanawiam się obecnie nad czwartą nowenną, jeszcze nie zdecydowałam się którą intencję wybrać, jest ich kilka. Zauważyłam teraz z biegiem czasu, że zdarzają się sytuacje, w których mam okazję polecić komuś nowennę… jak na dłoni widać, że ktoś mi mówi o swoim problemie a ja za chwilę kombinuję jak mu powiedzieć o nowennie i jakoś znajduję sposób. Są to na razie pojedyncze sytuacje, ale chodzi o to że o nowennie mamy mówić w naszych środowiskach. Zapomniałam powiedzieć o jeszcze jednej łasce, ból pleców, od skończenia nowenny jest dobrze, a ostatnie miesiące prawie ciągle… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!