Marianna: Jaką masz litość nad cierpiącymi

Chce sie podzielic swiadectwem , po kilku egzorcyzmach po uwolnieniu nadal nie moglam odzyskac spokoju poczulam tez takie pragnienie aby odmawiac ta nowenne. Czesc dziekczynna sprawiala mi ogromne trudnosci ogromne rozproszenia i wkrotce po zakonczeniu Pan Bog pokazal mi bardzo wyraznie co jest przyczyna moich dreczen Przeczytaj Marianna: Jaką masz...
Read More

Małgosia: cuda w moim życiu

Nowenne odmówiłam w intencji rozwiązania moich problemów zdrowotnych, abyśmy wraz z mężem mogli doczekać się cudu poczęcia i narodzin naszego upragnionego dziecka.
Read More

Katarzyna: CUD POCZĘCIA DZIECKA

Sami możecie wyobrazić sobie co ja czuję.. chyba nie umiem tego opisać.. ja wiem, że to CUD a nie przypadek. Do końca życia będę dziękować Matce Bożej za to co dla mnie zrobiła.Bóg z Wami.
Read More

Grazyna: Łaska spokoju

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Modliłam się Nowenną Pompejańską w intencji mojego syna.Nie do konca zostalam wysluchana, ale wierze z calego serca ze Pan Bog mi pomoze, w taki sposob , jaki on uwaza za sluszny.W czasie odmawiania Nowenny otrzymalam tak wiele Lask o ktore nie prosilam .<
Read More

Łucja: Stał się CUD BOSKI!

Dzielę się z czcicielami Matki Bożej Pompei radosną nowiną! Bliska mi Osoba modliła się o zdrowie dla mojej córki Nowenną Pompejańską. Wczoraj byłam z dzieckiem w klinice na badaniach. Ostatnio było źle z Nią.Przeczytaj Łucja: Stał się CUD BOSKI!
Read More

Aleksandra: Nowenna otworzyła mi oczy

Odmówiłam 7 NP. Jedną z intencji była prośba o wyjście z nałogu – udało się. Matka Boża wysłuchała mnie i jestem na 1000% pewna, że ten temat jest dla mnie zamknięty. Inną intencją była prośba o potrzebne łaski. Otrzymałam ich wiele. Porozumienie w rodzinie, zniknęły z domu tzw. „ciche dni”, potrafimy z mężem sprawę wyjaśnić na gorąco i zapominamy o problemie. Trzecia intencja, z którą zwróciłam się do Matki Bożej, mam nadzieję, że „siedzi w poczekalni”. Głęboko wierzę, że i tym razem Matka Boża mnie wysłucha i wyprosi u Boga łaskę dla mnie i mojej rodziny. Dodam, że nie wszystko działo się od razu jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdźki, raczej powiedziałaby, że toczyło się to wszystko w zwolnionym tempie, ze spokojem, pomału następowały zmiany i tak naprawdę po czasie docierało do mnie to co się stało.

Uświadamiałam sobie, że po raz pierwszy od wielu lat potrafię rozmawiać z mężem, przytulić się do niego, zatęsknić za nim. Właściwie przez całe moje życie, mimo wielu upadków, czuję przy sobie obecność i opiekę Matki Bożej. Głęboko ufam i wierzę. Ta wiara daje mi siły i nadzieję. Polecam Nowennę Pompejańską wszystkim zagubionym, dzięki niej można znaleźć właściwą drogę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aleksandra: Nowenna otworzyła mi oczy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Aleksandro, podzielam Twoje zdanie, że Nowenna Pompejańska daje siłę i nadzieję. Ja w trakcie odmawiania NP także czuję spokój, obecność Matki Najświętszej. Wiem, że nie jestem sama z problemami. z Panem Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!