Emilia: WYPROSZONA ZMIANA PRACY

Ach, jeszcze nie mogę uwierzyć! Pragnę złożyć świadectwo wielkiej opieki Maryi! 31.08.2014r skończyłam Nowennę w intencji dobrej, spokojnej pracy dla mojego męża, ponieważ tu gdzie (jeszcze chwilowo) pracuje jest fatalnie traktowany i wykorzystywany ponad wszelką miarę. Nie miał nawet czasu, siły ani ochoty rozglądnąć się za czymś innym. Poza tym...
Read More

Modlitwa o maturę

11 marca 2012 r. zaczęłam odmawiać różaniec w intencji swojego syna Mariusza o skończenie w terminie szkoły średniej, zdanie matury i egzaminu zawodowego oraz powrotu na drogę wiary. Sytuacja z matematyki była beznadziejna czyli "1" i poprawka w sierpniu, czyli matura i egzamin zawodowy za rok. Dziś po radzie pedagogicznej,...
Read More

Nowenna i znalezienie pracy – Anna

Nowennę zaczęam odmawiać 1 marca 2012 w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby, o laske pokory skromnosci bojaźni Bożej wierności czytalam wiele zamieszczonych w internecie opisów swiadectw które nastąpily podczas odmawiania tej cudownej nowenny. Pisano, że modląc się w jakiejś intencji dzialy się inne równie ważne i potrzebne piękne rzeczy mnie...
Read More

Michal: Moje pijanstwo a z nim zwiazane upodlenie, trwalo 20 lat

Witam. Chcialbym moc wyrazic wdziecznosc i podzielic sie swiadectem z kazdym kto zostal dotkniety choroba alkoholowa
Read More

Uzdrowiona: Cud Uzdrowienia

Maryja czyni cuda! Pragnę podzielić się z Wami moją historią, aby dać świadectwo temu, że Maryja naprawdę nie opuszcza swoich czcicieli, którzy wielbią ją poprzez modlitwę różańcową, i obdarowuje wieloma łaskami, o które nawet nie proszą!Przeczytaj Uzdrowiona: Cud Uzdrowienia
Read More

Aldona: Pomoc w każdej sprawie

Chciałam złożyć świadectwo, ponieważ czuję, że jestem winna to Matce Bożej.
Dzisiaj kończę odmawiać trzecią Nowennę Pompejańską i choć prośba, o którą prosiłam w poprzednich dwóch nowennach nie została jeszcze wysłuchana (choć zaczynam rozumieć dlaczego i nadal wierzę, że zostanie wysłuchana) to wraz z rozpoczęciem trzeciej nowenny zdarzył się cud. Już w trzecim dniu jej odmawiania moje prośby zostały wysłuchane. Choć nie rozwiązywały one wszystkich moich problemów, to w chwili obecnej jestem już na dobrej drodze, zaczynam wierzyć, że dam radę!!!!
Odmawiając tę nowennę miałam też przerwę, tzn.pewnego wieczoru odmawiając różaniec – usnęłam – i obudziłam się po 24:00. Jednak moje sumienie mówiło mi, że mimo iż moje modlitwy zostały już wysłuchane to powinnam odmówić od początku całą nowennę i tak też zrobiłam.

Dzisiaj wiem, że na pewno bez pomocy Maryi, Pana Jezusa i wstawiennictwa Świętych nie dałabym rady w życiu codziennym – nie wiem jak mogłam funkcjonować do tej pory. Zrozumiałam też, że nie warto wierzyć w nic innego jak w to, że każdy problem, każda sprawa ma swojego Patrona do którego na prawdę warto się zwracać, gdyż Wstawiennictwo Świętych jest nieocenione i bardzo pomocne.
A Matka Boża to Moja Najukochańsza Pocieszycielka, której powierzam również swoje radości i chwile szczęścia dziękując jej za Wszystko!!!! I nie raz zwracam się do Niej swoimi słowami i wiem, że Ona najlepiej mnie rozumie – wyobrażam sobie wtedy jak mnie przytula i pociesza – i zaraz robi mi się lepiej…wtedy biorę się w garść i zaczynam walczyć z trudnościami dnia codziennego.
Polecam wszystkim odmawianie Różańca – mimo iż moje myśli nie raz uciekają zaupełni w innym kierunku iciężko się skoncentrować na modlitwie to wiem, że Ona widzi, że Ona słyszy i że Ona pomoże…bo kto kocha bardziej swoje dzieci jak nie Matka?

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!