Aldona: Pomoc w każdej sprawie

Chciałam złożyć świadectwo, ponieważ czuję, że jestem winna to Matce Bożej.
Dzisiaj kończę odmawiać trzecią Nowennę Pompejańską i choć prośba, o którą prosiłam w poprzednich dwóch nowennach nie została jeszcze wysłuchana (choć zaczynam rozumieć dlaczego i nadal wierzę, że zostanie wysłuchana) to wraz z rozpoczęciem trzeciej nowenny zdarzył się cud. Już w trzecim dniu jej odmawiania moje prośby zostały wysłuchane. Choć nie rozwiązywały one wszystkich moich problemów, to w chwili obecnej jestem już na dobrej drodze, zaczynam wierzyć, że dam radę!!!!
Odmawiając tę nowennę miałam też przerwę, tzn.pewnego wieczoru odmawiając różaniec – usnęłam – i obudziłam się po 24:00. Jednak moje sumienie mówiło mi, że mimo iż moje modlitwy zostały już wysłuchane to powinnam odmówić od początku całą nowennę i tak też zrobiłam.

Dzisiaj wiem, że na pewno bez pomocy Maryi, Pana Jezusa i wstawiennictwa Świętych nie dałabym rady w życiu codziennym – nie wiem jak mogłam funkcjonować do tej pory. Zrozumiałam też, że nie warto wierzyć w nic innego jak w to, że każdy problem, każda sprawa ma swojego Patrona do którego na prawdę warto się zwracać, gdyż Wstawiennictwo Świętych jest nieocenione i bardzo pomocne.
A Matka Boża to Moja Najukochańsza Pocieszycielka, której powierzam również swoje radości i chwile szczęścia dziękując jej za Wszystko!!!! I nie raz zwracam się do Niej swoimi słowami i wiem, że Ona najlepiej mnie rozumie – wyobrażam sobie wtedy jak mnie przytula i pociesza – i zaraz robi mi się lepiej…wtedy biorę się w garść i zaczynam walczyć z trudnościami dnia codziennego.
Polecam wszystkim odmawianie Różańca – mimo iż moje myśli nie raz uciekają zaupełni w innym kierunku iciężko się skoncentrować na modlitwie to wiem, że Ona widzi, że Ona słyszy i że Ona pomoże…bo kto kocha bardziej swoje dzieci jak nie Matka?

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką