Bożena: mieszkanie

Witam wszystkich! Długo zwlekałam z wysłaniem mojego świadectwa gdyż sprawa której ono dotyczy jest dość błaha w porównaniu z problemami innych ludzi. Zdopingowało mnie jednak świadectwo dotyczące sprzedaży działki. Ja natomiast chciałabym podziękować Matce Bożej za to, ze udało mi się wynająć mieszkanie osobie spokojnej, miłej i pobożnej. Przeczytaj Bożena:...
Przeczytaj całość

Ania: Nigdy wcześniej nie miałam bliskiej relacji z Matką Bożą

Podczas standardowej, kontrolnej wizyty u lekarza nie spodobał się obraz badanych miejsc. Zlecono mi do wykonania badania krwi, USG, tomografię, a następnie testy na genotyp choroby. W między czasie byłam u kilku innych specjalistów z danej dziedziny. Przeczytaj Ania: Nigdy wcześniej nie miałam bliskiej relacji z Matką Bożą
Przeczytaj całość

Kasia: Pomoc w chorobie

Pierwsza Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać we wrześniu 2016 roku i z krótką przerwą trwa to do dzisiaj ale już w trzeciej intencji. We wrześniu pojechałam na coroczne badania (uczęszczałam na studia, na których wymagana była kategoria zdrowia oraz później do wykonywania zawodu). Podczas badań wyszedł mi za duży cukier, za dwa dni powtórka i pomimo diety bezcukrowej wyniki wyszły jeszcze gorsze.
Przeczytaj całość

Kasia: Otrzymana łaska…???

Witajcie Kochani. Chciałam się podzielić tym co właśnie dzieje się w moim życiu... Czy moja prośba została w jakiś sposób wysłuchana ? Tego jeszcze nie wiem... Ale może zacznę od początku... Obecnie mam 31 lat, Łukasz 35 lat. Jestem - byłam - z Nim w związku od 2,5 roku, znamy...
Przeczytaj całość

Julia: zdarzało się, że modląc się zanosiłam się płaczem.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Pragnę złożyć świadectwo, jakiego doświadczyłam po odmówieniu nowenny. O nowennie powiedziała mi koleżanka kilka miesięcy temu.
Przeczytaj całość

Aldona: Pomoc w każdej sprawie

Chciałam złożyć świadectwo, ponieważ czuję, że jestem winna to Matce Bożej.
Dzisiaj kończę odmawiać trzecią Nowennę Pompejańską i choć prośba, o którą prosiłam w poprzednich dwóch nowennach nie została jeszcze wysłuchana (choć zaczynam rozumieć dlaczego i nadal wierzę, że zostanie wysłuchana) to wraz z rozpoczęciem trzeciej nowenny zdarzył się cud. Już w trzecim dniu jej odmawiania moje prośby zostały wysłuchane. Choć nie rozwiązywały one wszystkich moich problemów, to w chwili obecnej jestem już na dobrej drodze, zaczynam wierzyć, że dam radę!!!!
Odmawiając tę nowennę miałam też przerwę, tzn.pewnego wieczoru odmawiając różaniec – usnęłam – i obudziłam się po 24:00. Jednak moje sumienie mówiło mi, że mimo iż moje modlitwy zostały już wysłuchane to powinnam odmówić od początku całą nowennę i tak też zrobiłam.

Dzisiaj wiem, że na pewno bez pomocy Maryi, Pana Jezusa i wstawiennictwa Świętych nie dałabym rady w życiu codziennym – nie wiem jak mogłam funkcjonować do tej pory. Zrozumiałam też, że nie warto wierzyć w nic innego jak w to, że każdy problem, każda sprawa ma swojego Patrona do którego na prawdę warto się zwracać, gdyż Wstawiennictwo Świętych jest nieocenione i bardzo pomocne.
A Matka Boża to Moja Najukochańsza Pocieszycielka, której powierzam również swoje radości i chwile szczęścia dziękując jej za Wszystko!!!! I nie raz zwracam się do Niej swoimi słowami i wiem, że Ona najlepiej mnie rozumie – wyobrażam sobie wtedy jak mnie przytula i pociesza – i zaraz robi mi się lepiej…wtedy biorę się w garść i zaczynam walczyć z trudnościami dnia codziennego.
Polecam wszystkim odmawianie Różańca – mimo iż moje myśli nie raz uciekają zaupełni w innym kierunku iciężko się skoncentrować na modlitwie to wiem, że Ona widzi, że Ona słyszy i że Ona pomoże…bo kto kocha bardziej swoje dzieci jak nie Matka?

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!