Marcelina: Uwolnienie od grzechu

Długo czekałam na złożenie tego świadectwa, bo zwyczajnie się wstydziłam, ale jest za co dziekować. Moje świadectwo będzie krótkie. W ubiegłym roku odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie. Nie jestem w stanie ocenić na ile zostały wysłuchane. Wiem jedno, że Nowenna wprowadziła mnie na nowe i lepsze tory. Maryja doprowadziła mnie do...
Read More

Kinga: Pomoc w nauce i spokój w związku

Czuję w każdej sytuacji opiekę Matki Bożej. Tak jak obiecałam ,,wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu które mi wyświadczyłaś...". Poleciłam już tę modlitwę przyjaciółce, której również pomogła, a teraz opowiem o niej mojej Mamie.
Read More

Grażyna: Świadectwo- wszystko co nas dotyczy jest po coś

Pisałam wcześniej jak bardzo zły przeszkadzał na różne sposoby
Read More

Leszek: Jak zwykle zły robi wszystko aby mnie odciągnąć od napisania tego świadectwa

ie zastanawiajcie się dzisiaj na odmówieniu tej cudownej modlitwy tylko upadnij przed Maryją i zanieś Jej całe życie i to co cię najbardziej boli.
Read More

Edyta: co było niemożliwe Maryja wyprosiła mi u Boga

Tak bardzo dziękuję Najświętszej Panience bo gdy straciłam całkowicie nadzieję,napotkałam info o nowennie.Muszę sie przyznać za pierwszym razem nie dotrwałam do końca ,ukończyłam jedynie cześć błagalną,potem po kilku tygodnia zdecydowałam się i postanowiłam jeszcze raz spróbować.Przeczytaj Edyta: co było niemożliwe Maryja wyprosiła mi u Boga
Read More

Ala: Bliżej Nieba

Swoją nowennę rozpoczęłam, gdy myślałam, iż znalazłam się na ogromnym życiowym zakręcie. Pogmatwałam nieco swoje życie i nie widziałam możliwości, w jaki sposób mogłabym to sama odkręcić. Najpierw związek cywilny i modny kredyt „na swoim”. Potem rozwód i problemy z nim związane… Następny mój związek rozpada się, choć tym razem miał być ślub kościelny. I tu już mnie chyba wszystko przerosło. Pewnego dnia, kiedy jechałam samochodem i miałam już wszystkiego dość, zaczęłam się głośno modlić. Nie umiałam wówczas modlić się na różańcu, ale odmawiałam w kółko jeden raz „Ojcze nasz” i dziesięć „Pozdrowień anielskich”. Moja modlitwa była głośna, nerwowa, niczym krzyk rozpaczy. 
Potem poszłam do spowiedzi. Pierwszy raz zdarzyło mi się rozpłakać w konfesjonale, ale były to bardzo pokrzepiające i oczyszczające łzy. W sumie miałam wrażenie, że one same leją mi się z oczu, ale trudno jest mi opisać, jak cudownie zrobiło mi się po tej spowiedzi. Potem mama zabrała mnie jeszcze na mszę o uzdrowienie i uwolnienie – kolejne cudowne przeżycie.
Zaczęłam mieć ogromną potrzebę szukania różnych „skutecznych” modlitw (dziś wiem, że skuteczne to te, które płyną prosto z serca i są zgodne z Prawem Bożym). Przegrzebałam u mamy półeczkę z książeczkami i modlitewnikami, przeszperałam internet i trafiłam na Nowennę Pompejańską. Zaczęłam prosić Matkę Boską, aby pomogła rozwiązać sprawy sądowe – są one jeszcze w trakcie. Podczas modlitwy zrozumiałam z całą pewnością, iż nie mogłam trwać w związku niesakramentalnym, jeśli nie chciałam ślubu kościelnego z tym człowiekiem. Zrozumiałam istotę umieszczenia Boga w centrum życia, aby wszystko mogło się ułożyć. Zrozumiałam słowa swojej mamy, która od zawsze powtarzała: „Bóg na pierwszym miejscu – wszystko na swoim miejscu”. Nowenna została ukończona, choć nie bez problemów- zgodnie z tym, co czytałam w innych świadectwach, zaczęły pojawiać się takie trudności jak zniechęcenie, znużenie itp.
Jednak prawdziwe schody zaczęły się, gdy zaczęłam odmawiać drugą nowennę. Poświęciłam ją byłemu narzeczonemu, choć początkowo byłam na niego tak zła, że średnio miałam na to ochotę. Czułam jednak wewnętrzny przymus, aby to zrobić. Pierwszy tydzień minął bez większych przeszkód, a wręcz odczuwałam przyjemność podczas modlitwy. Drugi tydzień okazał się być najtrudniejszym, ponieważ pewnej nocy bardzo silnie odczułam obecność Złego (ponoć bardzo złości się, gdy krzyżuje mu się plany). Była może 2, może 3 w nocy. Trudno określić mi stan w jakim byłam – nie był to ani sen, ani nie była to jawa. Czułam jego obecność i przeogromny strach – nigdy się tak nie bałam. Zaczęłam wzywać w myślach całe Niebo, modlić się, modlić się i modlić. Zaczęłam się zastanawiać, gdzie się podział mój Anioł Stróż. Trwało to może z 15 min – trudno mi bliżej określić ten czas. Wtedy uświadomiłam sobie, jak bardzo złe są zbuntowane anioły, i że na pewno nie chciałabym nie być pod opieką najsłodszego serca Maryi – myślę, że temu miało służyć to doświadczenie, bo inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć.
Podczas zmawiania w myślach Nowenny,  przeinaczały się słowa modlitwy, pojawiały się obelgi (strasznie się wstydziłam, skąd to się bierze!!!). A w pewnym momencie w głowie usłyszałam natarczywe słowa „zdechniesz!, zdechniesz!”. Zaczęłam się zastanawiać, czy ja sobie tego wszystkiego nie wmawiam, czy to jest normalne?! Postanowiłam, że nie dam się, i skoro tak, to nie przestanę się modlić. Nowenna zakończona, nie wiem, czy były się nawrócił, ale mam nadzieję, że Bóg obdarzy go najpotrzebniejszymi łaskami.
Co otrzymałam ja? Wszystko to, o czym świadczą inni – jestem bardziej spokojna wewnątrz, ale nadal tęsknię… Zawierzyłam swoje życie Maryi, mam głód poznawania Pana Boga, zaczynam czytać i rozumieć Pismo Święte, szukać ciekawych rzeczy w internecie na temat naszego Ojca. Zaczęłam żałować wszystkich swych grzechów i zapragnęłam przyjaźni z kochającą Trójcą, Maryją i Świętymi (zwłaszcza z Janem Pawłem II, Ojcem Pio i św. Ritą).
Niech Wam wszystkim Bóg darzy. Amen.
(zmawiam trzecią Nowennę).

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ala: Bliżej Nieba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

serdecznie dziekuje za twoje swiadectwo .poraz kolejny utwierdzono mnie ze to co słyszałam i czasem słysze na jawie (podczas modlitwy) i w snach to nie moj wymysł,ze to najprawdziwsza rzeczywistosc obecnoasci: aniołow i demonow.Kocham maryje z całego serca.wiem ,czuje -ze mna sie opiekuje i moja rodzina.dzieki jej opiece obecnosci w kazdym moim dniu łatwiej jest mi zniesc porazki,,,,wiem ze zły duch mnie nienawidzi wiem tez ze mnie nie dotknie…choc moze dotykac mnie tylko w mojej wyobrazni. MOja niebieska mama kazdego dnia i nocy patrzy na mnie ,na moja rodzine. moja mama jest ze mna. chwała maryji.

Józef
Gość
Józef
Z tym lękiem i czuciem czyjejś obecności również doświadczyłem , u mnie podziałało owinąć sobie różaniec wokół ręki . Odnośnie pomyłek przy odmawianiu , lepiej i nawet wskazane jest by modlitwę odmawiać ,szeptem , półszeptem niż w myślach . Jeśli nie stoi nic na przeszkodzie to tak chyba to powinno wyglądać . Wtedy łatwiej jest kontrolować słowa , chociaż i zdarzało mi się przeinaczenie słów i zamiast odmaiwać ” zachowaj nas od ognia piekielnego ” mówiłem ” zaprowadź nas do ognia piekielnego ” Zdarzyło mi się to wiele razy , zwłaszcza jak zaczynalem odmawiać mechanicznie . Tak więc skupienie na… Czytaj więcej »
Mario
Gość

U mnie rowniez podobne nocne doswiadczenie, ale tylko raz.

To jak na wojnie – oni syrzelaja do nas a my do nich z tym ze mamy najlepsze wsparcie dzieki Bogu!

Agata
Gość

Piękne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!