Żaneta: Lepsza praca dla męża

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 15 sierpnia. Prosiłam Matkę Bożą o lepszą pracę dla męża, gdyż było nam ciężko utrzymać się z tego co zarabiamy.
Przeczytaj całość

Eleonora: Różaniec to ratunek dla nas wszystkich

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. To moje drugie świadectwo . Nowennę znalazłam w internecie, odmawiam około 2 lat w różnych rodzinnych intencjach myślę że Pan Bóg wysłuchał wszystkie, ale wypełnił 2 a na resztę ma swój plan i czas.
Przeczytaj całość

Klaudia: Powrót męża do domu

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Internetu, gdy ponad rok temu szukałam modlitw o uratowanie, odrodzenie małżeństwa, gdyż miałam ogromne problemy z mężem i byłam bardzo zrozpaczona. W grudniu 2011 roku mąż zostawił mnie i naszego 3 letniego synka odszedł, nie wiedziałam gdzie jest co robi itd., po 15latach bycia...
Przeczytaj całość

Agi: Wtedy niestety zaczęły dręczyć mnie nocne koszmary

To doświadczenie bardzo wzmocniło moja wiarę i przekonało mnie o niezwykłej sile różańca świętego oraz o tym, że Maryja nigdy nie opuszcza swoich dzieci w potrzebie.
Przeczytaj całość

Magdalena: Znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna !

Pierwszy raz odmówiłam Nowennę za znajomą,która poroniła kolejne dziecko i miała postawiona diagnozę,że prawdopodobnie nie uda się jej szczęśliwe rozwiązanie,ze względu na konflikt krwi. Zakończyłam modlitwę w czerwcu 2014 a w maju 2015 znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Małżeństwo

Jesteśmy małżeństwem 14 lat- od dwóch mieliśmy kryzys, zakończony wyprowadzką męża z domu . Po dwóch tygodniach zaczęłam odmawiać Nowennę- zły szalał, rzucał kłady pod nogi, wystawiał mnie na próbę- dowiedziałam się,że mąż ma od niedawna romans, nie poddałam się, odmawiałam Nowennę z jeszcze większym zaangażowaniem, dodatkowo modliłam się do Św Rity, Św Judy Tadeusza. Moją prośbą było aby w sercu mego męża zagościła znów miłość do mnie. W ostatnim dniu nowenny mąż postanowił ostatecznie odejść. Nie mogłam w to uwierzyć, nie poddałam się i dokończyłam nowennę.
Po dwóch dniach mąż napisał,że bardzo mu źle i tęskni.
Na razie nie jesteśmy razem- ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Przynajmniej zakończył romans.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agnieszka: Małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ilona
Gość

Chwała, Panu 🙂

bogdan
Gość
bogdan

Chwała Bogu!

Tatiana
Gość

Bądź cierpliwa. Ja jestem na początku Nowenny w bliźniaczej intencji. …mój mąż wraca jutro z Niemiec i pewnie czekają mnie trudne decyzje. Od dzisiaj poczułam spokój – pewnie zły nieraz jeszcze będzie mnie wpychał w panikę, ale chcę modlić się nadal o uzdrowienie naszego małżeństwa. Niech Matka Najświętsza Cię chroni i wspiera!

barbara
Gość
barbara

Ja odmawiam tez Nowenne i wierze ze bedziecie razem cierpliwosci ,milosc zwycieza a Matka Najswietsza Cie chroni pod swoim plaszczem .

Monika
Gość
Monika

Teraz trzeba czekac pani Agnieszko,ja jestem w podobnej sytuacji…prosze o informacje…jak bedzie rozwijala sie ta sprawa…pozdrawiam 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!