Monika: powrót ukochanej osoby

Chcialabym sie podzielic z wami to co sie wydarzylo podczas odmawiania Modlitwy Pompejanskiej. Ale moze zaczne od poczatku.... Mysle ze moje slowa dodadza otuchy i walki dla osob ktorzy walcza o powrot ukochanej osoby... 2 lata temu poznalam wspanialego chlopaka bylismy pare miesiecy razem ale to wystarczylo abym sie w...
Przeczytaj całość

Monika: Wysłuchana modlitwa o to, by mąż miał stałą pracę

Na wysłuchanie tej modlitwy Maryja nie kazała nam długo czekać
Przeczytaj całość

Grzegorz: modlitwa o pracę

Z Nowenna Pompejanska poraz pierwszy zetknolem sie we Wlosech gdzie mieszkalem przez 11 lat.obecnie mieszkam ipracuje w Anglii.Z chwila gdy zaczely sie zawirowania w zakladzie gdzie pracowalem przypomnialem sobie o tej wspanialej modlitwie.Bez chwili wachania zaczalem sie modlic.Po czterech dniach odmawiania nowenny stracilem prace.Bylem zalamany lecz ufny w potege modlitwy.Wiara...
Przeczytaj całość

Alina Maria: Koniec 9-letniej separacji!

Ave Maria! Od kilku lat byłam w separacji z mężem i nic nie zapowiadało zmiany tego stanu. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od ks. abp. Andrzeja Dzięgi. Parę lat temu, w Radio Maryja podano w ogłoszeniach, że ten właśnie arcybiskup wzywa do modlitwy za ojczyznę „nowenną nie do odparcia”. Zastanawiałam się, co to za nowenna i dlaczego „nie...
Przeczytaj całość

Lidia: Miłość Maryi jest wielka

Myślałam o innej intencji, patrząc na to z perspektywy nieba, znacznie ważniejszej,. Chodziło o czyjeś nawrócenie.
Przeczytaj całość

[6-13 czerwca 2015] Zaproszenia różańcowo-pompejańskie – Częstochowa / Warszawa / Sulejów

Moi drodzy, najbliższe dni stają pod znakiem wyjazdów i spotkań wokół różańca i nowenny pompejańskiej. Wykorzystajmy ten czas na wspólne spotkania.

Częstochowa: 6 czerwca. Pielgrzymka żywego różańca

UnknownNa tej pielgrzymce będzie też redakcja „Królowej Różańca Świętego” wraz ze skromnym stoiskiem (będzie można nabyć naszą gazetę i książki o różańcu i nowennie).

Jeśli ktoś miałby ochotę na nieformalne spotkanie dzień wcześniej, w piątek, to może udałoby się takie zorganizować? Proszę o opinie w komentarzach 🙂

Warszawa 6/7/8 czerwca

DSC_0277-300x201Na te dni zaplanowane są spotkania i uroczystości w parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Żytnia 1):

  • będę miał krótkie wystąpienia po sobotniej i niedzielnej Mszy świętej (6 i 7 czerwca).
  • W niedzielę po Mszy św. wieczornej o 18. 00 spotkanie wokół nowenny pompejańskiej! ZAPRASZAMY wszystkich, którzy modlą się tą nowenną i różańcem. Przybądź i Ty!
  • W poniedziałek 8 czerwca w trakcie Mszy św. o godz. 18.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii I stopnia bł. Bartolo Longo, pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej, który szerzył kult Matki Bożej Pompejańskiej. W planie jest też krótka prelekcja o bł. Bartolu. Po tej Mszy św. Wieczór uwielbienia.

Strona parafii: http://www.milosierdzie-faustyna.pl

Sulejów 13 czerwca

Klasztor-Cystersow-w-Sulejowie-Podklasztorze-SulejowW sobotę 13 czerwca spotkajmy się w Sulejowie, w sercu Polski. Będziemy także i w tym miejscu wybranym przez Maryję, przed kopią obrazu pompejańskiego. Nasze spotkanie w Sulejowie będzie niezwykle bogate w modlitwę, świadectwa, spotkania. W programie: Msza święta, różaniec, historia pompejańskiego obrazu w Sulejowie, akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, koronka, świadectwa, uczczenie relikwii świętych, w tym bł. Bartola Longo.

Więcej o spotkaniu w Sulejowie: zobacz tutaj.

Przybądź!

Kochani, wykorzystajmy te możliwości do wspólnych spotkań, modlitwy, rozmów wokół różańca i nowenny pompejańskiej. Nie wiemy, ile mamy czasu na ziemi, więc nie odkładajmy tych możliwości na później.

Na spotkaniach będzie możliwość zapoznania się z czasopismem „Królowa Różańca Świętego” i publikacjami pompejańskimi. Będzie możliwość podzielenia się swoimi sprawami, wspólnego organizowania się, dzielenia pomysłami.

Wszystko to w miejscach niezwykłych – naznaczonych Bożą obecnością.

Serdecznie Was zapraszam!

Marek Woś z redakcją KRŚ

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "[6-13 czerwca 2015] Zaproszenia różańcowo-pompejańskie – Częstochowa / Warszawa / Sulejów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna Jastrzębska
Gość

Ooo super, wartościowa pamiątka wyjazdu:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!