Ufna: Pomoc w ważnej sprawie

Szczęść Boże, Pragnę podziękować za pomoc w ważnej dla mnie sprawie, mianowicie sprzedaży nieruchomości. Wiele osób z mojej rodziny i ja modliło się w tej intencji. Ja modliłam się również modliłam się w tej intencji do św. Marty, która jest bardzo pomocna w trudnych sprawach. Dziękuję za okazaną pomoc! Niemożliwe stało się możliwe. Bóg zapłać!
Read More

Iwona: Świadectwo o pogodzenie z tatą

I tak też się stało. Pogodził się ze mną. Wierze, że już tak będzie zawsze.
Read More

Paulina: „Kto się modli nigdy nie boi się przyszłości, a kto praktykuje post nie boi się złego”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Drodzy Użytkownicy portalu, zgodnie z obietnicą daną Maryi chciałabym zaświadczyć o łaskach, które otrzymałam oraz opowiedzieć o wielkiej skuteczności tej modlitwy. Do odmówienia modlitwy przybierałam się długo. Pierwsza próba, która miała miejsce w sierpniu skończyła się niepowodzeniem, bowiem modlitwę przerwałam już...
Read More

Wiesława: Jej zawierzam swoje życie!

Matka Boża przynagliła mnie, abym do Państwa napisała, bo dość długo ociągałam się. Z wielką radością przyjęłam pojawienie się czasopisma „Królowa Różańca Świętego”, gdyż modlę się nowen­ną już dziesiąty rok. Dziś przesyłam pierwsze świadectwo, o skuteczności tej nowenny. Mam też prenumeratę „Królowej Różańca Świętego”. Mam szczególne nabożeństwo do Matki Bożej, Jej zawierzam swoje życie. Wszystkie łaski, jakie uzyskałam od Jezusa, były przez ręce Maryi.
Read More

Żaneta: Modlitwa o rodziców, żeby byli dobrym małżeństwem

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od kolegi, który modlił się w mojej intencji w sprawie pracy, która się pojawiła. Nie dostałam tej pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego. Mimo wszystko uwierzyłam w to, co się stało, i zaczełam odmawiać ją już 2 tyg. za rodziców, ponieważ ciągle się kłócili.

Martwiłam się o sytuacje w domu, że małżeństwo moich rodziców jest zagrożone rozstaniem poprzez ciagłe awantury, które doprowadziły tego, że moja mama wyjechała do Kielc mieszkać u siostry, a tata mieszkał ze mną. Przez ten czas modliłam się – wciąż nie było zgody, ale Matka Boża zsyłała na mnie łaski. Poznałam chłopaka, którego nie mogłam znaleźć już od 5 lat, zaczęły dziać się dobre rzeczy. Chłopak, którego poznałam, sprawia wrażenie zakochanego i chce pomóc mi w życiu, także i w sferze materialnej – żebym nie musiała szukać pracy, a mieć swoją działalność gospodarczą.

Po 2 tyg. odmawiania nowenny aż po ten czas jak ja odmawiam rodzice znów zaczęli rozmawiać ze sobą. Tata chce odwiedzić mamę w Kielcach i z powrotem dzieje się dobrze. Dziękuje bardzo z całego serca Matce Bożej że mnie wysłuchała! Bedę się do niej cały czas modlić i wiem, że to właśnie ona słucha nas wszystkich i pomaga w problemach i ciężkich chwilach w życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Żaneta: Modlitwa o rodziców, żeby byli dobrym małżeństwem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kk
Gość

Zastanawiam się właśnie nad taką intencją przy kolejnej nowennie. Mam nadzieję ze w małżeństwie Twoich rodziców zagości miłość i wzajemny szacunek.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Też odmawiała NP się w podobnej intencji za moich rodziców ( małżeństwo z kilkudziesięcioletnim stażem ). Jak się kłócili tak się nadal kłócą ale prawie codziennie zaczęli razem odmawiać różaniec 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!