ELŻBIETA: Dziękuję Bogu za Rok Miłosierdzia

Teraz w pełni uczestniczę we Mszy Św.i wiem że to zasługa Maryi że dodała mi odwagi żeby stanąć przed konfesjonałem i się wyspowiadać.
Przeczytaj całość

Ewa: Msza Święta

Pragnę złożyć świadectwo po odprawionej Mszy Świętej zbiorowej w Pompejach 25 kwietnia 2016 r. Przeczytaj Ewa: Msza Święta
Przeczytaj całość

Barbara: modlitwa za córkę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Nowennę odmawiam pierwszy raz i tak jak wielu znalazłam ją w Internecie przypadkiem Za pięć dni powinnam ją ukończyć
Przeczytaj całość

E: Martwiłam się

Jestem w trakcie odmawiania pierwszej w życiu Nowenny. Intencją jest łaska stworzenia dobrego małżeństwa. Od początku byliśmy dobraną parą z moim chłopakiem, jednak od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać duże trudności - niepokoiły mnie jego cechy i zachowania, bałam się, że być może nie będziemy dobrym małżeństwem.
Przeczytaj całość

Joanna: Dziękuję

Dobry wieczór. Obiecałam sobie, że gdy moja intencja zostanie wysłuchana, dam świadectwo, by dać nadzieję innym. Wczoraj skończyłam moją pierwszą nowennę pompejańską w intencji związanej z pracą. Po ubiegłym roku, jak mi się wydawało, najtrudniejszym w życiu (zmiany w życiu osobistym, utrata pracy, nowotwór), nastał kolejny, chyba jeszcze trudniejszy.
Przeczytaj całość

Żaneta: Modlitwa o rodziców, żeby byli dobrym małżeństwem

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od kolegi, który modlił się w mojej intencji w sprawie pracy, która się pojawiła. Nie dostałam tej pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego. Mimo wszystko uwierzyłam w to, co się stało, i zaczełam odmawiać ją już 2 tyg. za rodziców, ponieważ ciągle się kłócili.

Martwiłam się o sytuacje w domu, że małżeństwo moich rodziców jest zagrożone rozstaniem poprzez ciagłe awantury, które doprowadziły tego, że moja mama wyjechała do Kielc mieszkać u siostry, a tata mieszkał ze mną. Przez ten czas modliłam się – wciąż nie było zgody, ale Matka Boża zsyłała na mnie łaski. Poznałam chłopaka, którego nie mogłam znaleźć już od 5 lat, zaczęły dziać się dobre rzeczy. Chłopak, którego poznałam, sprawia wrażenie zakochanego i chce pomóc mi w życiu, także i w sferze materialnej – żebym nie musiała szukać pracy, a mieć swoją działalność gospodarczą.

Po 2 tyg. odmawiania nowenny aż po ten czas jak ja odmawiam rodzice znów zaczęli rozmawiać ze sobą. Tata chce odwiedzić mamę w Kielcach i z powrotem dzieje się dobrze. Dziękuje bardzo z całego serca Matce Bożej że mnie wysłuchała! Bedę się do niej cały czas modlić i wiem, że to właśnie ona słucha nas wszystkich i pomaga w problemach i ciężkich chwilach w życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Żaneta: Modlitwa o rodziców, żeby byli dobrym małżeństwem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kk
Gość

Zastanawiam się właśnie nad taką intencją przy kolejnej nowennie. Mam nadzieję ze w małżeństwie Twoich rodziców zagości miłość i wzajemny szacunek.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Też odmawiała NP się w podobnej intencji za moich rodziców ( małżeństwo z kilkudziesięcioletnim stażem ). Jak się kłócili tak się nadal kłócą ale prawie codziennie zaczęli razem odmawiać różaniec 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!