Bartek: Otrzymane łaski i oczekiwanie na tą najważniejszą

Szczęść Boże. Chcę się podzielić świadectwem i otrzymanymi łaskami. Teraz jestem już w trakcie odnawiania drugiej nowenny o pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa. Mimo że przy pierwszej nowennie i do dnia dzisiejszego moje małżeństwo jest pod znakiem zapytania bo żona dalej twierdzi, że chce rozwodu że mnie już nie kocha to dziękuję Maryi za otrzymane łaski których tak wiele otrzymałem.
Przeczytaj całość

Irena: Mateczka Najkochańsza czuwa nad nami

Zgodnie z obiecaną w Nowennie Pompejańskiej dawania świadectwa i szerzenie Nowenny Rózanca Pompejańskiego pragne dziękować Najukochańszej Mateczce o pracę dla syna i opiekę nad nim.Matka Boska sama wiedziała gdzie i w jakiej pracy moze się odnależdż syn i pracować .Maryja posłużyła się takimi ludzmi ,którzy sercem i miłością darzą bliżniego.Niech...
Przeczytaj całość

W rękach Maryi: Nowenna pompejańska o dobrego męża

Moja historia nie zakończy się standardowym happy endem: „i żyli długo i szczęśliwie”. Będzie to świadectwo o tym, jak Nowenna Pompejańska uratowała mnie przed kolejnym życiowym błędem. Jestem kobietą czterdziestokilkuletnią, po tak zwanych przejściach, za sobą mam nieudane małżeństwo, a w sercu ogromne pragnienie spełnienia się w roli żony. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie po tamtych przeżyciach. Starałam się z całych sił trzymać się przykazań Bożych i kościelnych, zaczęłam więcej się modlić, częściej uczestniczyć w rekolekcjach, poddawać się kierownictwu duchowemu mądrych kapłanów. Odzyskałam względną równowagę i nawet potrafiłam powiedzieć o sobie, że jestem szczęśliwa. Jednak co jakiś czas pustka w moim sercu dawała o sobie znać potrzebą jej zapełnienia.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Pragnę podzielić się świadectwem otrzymanych łask dzięki modlitwie nowenną pompejańską.

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu od mojej siostry. Od tego czasu w każdej trudnej sprawie modlę się do Matki Bożej odmawiając tę nowennę. Już wiele razy moje prośby zostały wysłuchane.
Przeczytaj całość

Kasia: Świadectwo

Pod koniec odprawiania nowenny zostałam wysłuchana, bo otrzymałam to o co prosiłam. Obecnie jestem w szczęśliwym związku małżeńskim
Przeczytaj całość

Włamanie na serwer i nieczynne strony

Niestety, wczoraj ta i część innych stron naszej Fundacji nie działały. Był to skutek włamania  i pozostawienia złośliwego kodu. Strony obecnie są przywracane do użyteczności. Niestety z powodu mnóstwa prac następny wspólny różaniec w Radiu Różaniec będzie dopiero jutro (w piątek).

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Włamanie na serwer i nieczynne strony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

bardzo mnie zastanowiło co się dzieje ze niemogę wejść na tere stronę cały dzień na szczęście już jest dobrze i bardzo dobrze !

Halina
Gość
Halina

Też wczoraj byłam zdziwiona co się stało. Dziękuję za tak szybką interwencję. Szczęść Boże

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!