Monika: Wszystko dzięki Maryi

Nowennę odmawialam w intencji Szwagierki. Miała silną nerwicę związaną z przebywaniem w dużych grupach ludzi, przede wszystkim w kościele. Ale dzieki Matce Bożej można o tym mówić w czasie przeszłym. już na samym początku odmawiania Szwagierka trafiła cudem na wyjątkowego lekarza.
Przeczytaj całość

Jolanta: Granice nadziei

Dokładnie cztery lata temu znalazłam nowennę pompejańską.Wtedy rozleciał się mój związek,w którym kładłam tyle nadziei.W bólu potrzebowałam ukojenia.Myślałam,że Maryja je przyniesie.Modliłam się na okrągło
Przeczytaj całość

Małgorzata: mi to bardzo pomogło kiedy rozpacz odbierała mi wszelkie siły

Różaniec dodał mi sił! Dziękuję Najświętszej Maryi Panie za tą łaskę. Kiedy zaczęłam odmawiać różaniec byłam przerażona i zniechęcona, ale nie modliłam się za siebie.
Przeczytaj całość

Mateusz: Ta nowenna naprawdę działa cuda za przyczyną Matki Bożej.

Wierzę że to zasługa Matki Bożej Królowej Różańca Swietego. Ta nowenna naprawdę działa cuda za przyczyną Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Agata: Ta modlitwa zmienia rzeczywistość, a przede wszystkim nas samych

Szczęść Boże! Po doświadczeniu ostatniej nowenny pompejańskiej zauważyłam, że Pan Bóg chętnie wysłuchuje próśb swoich dzieci gdy proszą o coś dla swoich braci i sióstr. W maju tego roku postanowiłam odmówić nowennę w swojej intencji, ponieważ stałam przed wyborem ważnej decyzji w moim życiu.
Przeczytaj całość

wioletta: kłopoty finansowe

pierwszą nowennę rozpoczęłam 27-września 2014 roku, jestem w trakcie piątej nowenny, co prawda nie otrzymałam jeszcze łaski o którą proszę, ale dzięki tej modlitwie stałam się spokojniejsza, nawet jeżeli nie otrzymam tego o co proszę Matkę Bożą nie przestanę modlić się dalej! będzie tak jak Mateczka zechce….a ja pogodzę się z tym! cieszy mnie fakt że już tylu osobom okazała pomoc!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "wioletta: kłopoty finansowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Matka Boża na pewno pomoże!

MartaB
Gość
MartaB

Ja o poprawe sytuacji finansowej modle się od ponad dwóch lat! Raz jest lepiej a raz gorzej! Nasza firma istnieje nadal, długi rosną i tylko modlitwa i ten spokój który otrzymałam trzymają mnie w nadziei że moze się uda wyjść na prostą. Byłam w Medjugorii tam prosiłam Mateńke aby zabrała moje problemy, wróciłam spokojna zobaczymy co będzie dalej, wszystko w rękach Boga! Jezu! Bądz Wola Twoja! Troszcz się TY!!!

tomasz
Gość
tomasz

dziękuje za te świadectwa bardzo mnie pomgły

wioletta
Gość
wioletta

Bóg zapłać za te podtrzymujące mnie na duchu słowa!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!