Piotr: Uświadomiłem sobie po czasie…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Chciałbym podzielić się swoim świadectwem odnośnie Nowenny Pompejańskiej. Powinienem zrobić to znacznie wcześniej bo prawie dwa i pół roku temu, ale może byłem trochę zawiedziony "efektem końcowym modlitwy" i puściłem to w niepamięć...
Read More

Anna: Nasz cud

Mam na imię Ania i jestem mama dwóch Aniołków. Po stracie, ciężko bylo mi dojść do siebie i myśleć pozytywnie o kolejnej ciąży. Pomocy i ukojenia szukalam w modlitwie. Po ponad roku zaszlam w trzecia ciąże, w trakcie, której natknęłam sie na Nowenne.
Read More

Adam: łaska

Raz jeszcze pragnę podziękować od serca Mateczce Królowej Różańca Świętego z Pompejów za wysłuchanie mojej prośby w codziennej modlitwie przez 54 dni.Modliłem się w intencji zakończenia problemów finansowych Sławomira.Matka Różańcowa pozwoliła mu wyjść na prostą mimo trudności,jakie napotykał na swej drodze.Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.Matko w opiece swej go...
Read More

Ewa: niesamowita moc Różańca

Mam 26 lat. Dziś skończyłam odmawiać swoją pierwszą NP. Trafiłam na nią przez przypadek w internecie. Czułam potrzebę, aby pomodlić się w intencji nawrócenia swojego kolegi.
Read More

Monika: Czuję nieustającą opiekę najukochańszej Matki.

Myślę, że każdy z nas zwracający się w modlitwie do Mateńki i proszący o łaskę otrzyma ją.
Read More

wioletta: kłopoty finansowe

pierwszą nowennę rozpoczęłam 27-września 2014 roku, jestem w trakcie piątej nowenny, co prawda nie otrzymałam jeszcze łaski o którą proszę, ale dzięki tej modlitwie stałam się spokojniejsza, nawet jeżeli nie otrzymam tego o co proszę Matkę Bożą nie przestanę modlić się dalej! będzie tak jak Mateczka zechce….a ja pogodzę się z tym! cieszy mnie fakt że już tylu osobom okazała pomoc!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
wiolettatomaszMartaBApostoł Różańca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Matka Boża na pewno pomoże!

MartaB
Gość
MartaB

Ja o poprawe sytuacji finansowej modle się od ponad dwóch lat! Raz jest lepiej a raz gorzej! Nasza firma istnieje nadal, długi rosną i tylko modlitwa i ten spokój który otrzymałam trzymają mnie w nadziei że moze się uda wyjść na prostą. Byłam w Medjugorii tam prosiłam Mateńke aby zabrała moje problemy, wróciłam spokojna zobaczymy co będzie dalej, wszystko w rękach Boga! Jezu! Bądz Wola Twoja! Troszcz się TY!!!

tomasz
Gość
tomasz

dziękuje za te świadectwa bardzo mnie pomgły

wioletta
Gość
wioletta

Bóg zapłać za te podtrzymujące mnie na duchu słowa!