Wiktoria: Różaniec. Pokochałam tę modlitwę szczerze!

Mam na imię Wiktoria i mam trzynaście lat. Moja przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się „przypadkiem”, choć przypadków nie ma; po prostu jest Bóg! Znalazłam nowennę na stronie internetowej, poświęconej powołaniom. Zamieszczono ją w zakładce z modlitwami. Nie zwróciłam na nią większej uwagi, ale później, na jednym z portali, pewien chłopak o niej wspomniał. Poszukałam o niej informacji. Najpierw zniechęciłam się czasem trwania tej modlitwy, potem jej pojemnością (trzy różańce każdego dnia!). Uznałam, że nie dam rady, ale później zdecydowałam, że podejmę te modlitewne wyzwanie. Pierwszego dnia listopada zaczęłam modlić się w intencji nawrócenia mojego taty, Pawła. Pojawiły się pierwsze trudności i pokusy. Bardzo często byłam zła! No właśnie, dlaczego byłam taka zła? Kłóciłam się. Ale oprócz trudności, doświadczałam jeszcze ogromnej miłości Boga, którą niekiedy czułam bardzo mocno. Było warto odmawiać nowennę pompejańską, by doświadczyć tego uczucia. Moje różańce nie były „doskonałe”, nigdy nie byłam skupiona tak, jak bym tego chciała. Tłumaczę to sobie tym, że nigdy nie modliłam się tak często na różańcu, jak wtedy. 162 różańce w przeciągu 54 dni to zdecydowanie mój rekord! Czułam, że różaniec daje mi dużą siłę. Pokochałam tę modlitwę szczerze. Wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu, wiele zrozumiałam i odkryłam niektóre rzeczy jakby „na nowo”. Moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, aczkolwiek ufam obietnicy Matki Bożej. Jeżeli czytasz te słowa i myślisz, że nie dasz rady odmówić tej nowenny, to nic bardziej mylnego! Skoro 13­-letnia dziewczyna, która modliła się na różańcu zazwyczaj w październiku i nigdy wcześniej nie odmawiała żadnej innej nowenny dała radę, to ty również podołasz temu wyzwaniu! Będzie warto! Kibicuję Ci, razem z Najświętszą Maryją Panną i Jej Oblubieńcem, świętym Józefem, z którym szczególnie związałam się podczas nowenny pompejańskiej.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
paAgataIrenaJanekMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
urszulka
Gość
urszulka

Chwala panu .
Piękne świadectwo
A ty jesteś wspaniała córka .
Jak taka młoda kobieta tego dokonała to jeszcze raz
Chwala panu

Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo Wiktorio, jesteś naprawdę dzielną!! młodą osóbką 🙂
Chwała Panu i naszej Kochanej Maryi!

Janek
Gość
Janek

Wiktorio podziwiam Cię. Alleluja i do przodu. Błogosławię

Irena
Gość
Irena

Wiktorio, dziękuję Ci za to świadectwo, za to, że tak wytrwale się modlisz i ufasz Matce Bożej. Niech Ci Bóg błogosławi zawsze i niech udziela Ci wszystkich łask, o które prosisz.

Agata
Gość
Agata

Trzynastolatka i takie świadectwo?! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Dzieciaku jesteś fantastyczna! Życzę Ci takiej mądrości i wiary na całe życie! Z Bogiem!

pa
Gość
pa

Super !

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką