Marta: Modlitwa o uzdrowienie

Witam. Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą modlilam się o uzdrowienie mojej teściowej która dostała ciężkiego udaru. Była w stanie krytycznym. Dzisiaj niecały rok po tym moja teściowa sama chodzi i jest w dobrym stanie. Nadmieniam że miała paraliż lewej strony ciała.
Przeczytaj całość

Lidia: 3 Nowenny – cuda

Witam .Odmówiłam 3 Nowenney ,każda z nich w innej intecji. Mateczka wysłuchała i czyni cuda ,dzieja się one nadal w moim zyciu, a w modlitwie o nich nie wspominałam . dziekuje Piekna Pani , dziekuje Mateńko ,należę do Ciebie cała .Wierzcie , nie przestawajcie , nie wątpcie Pani wie co...
Przeczytaj całość

Magdalena: Różaniec ratuje życie!

Bóg wyprzedza nas swoimi łaskami, to że modlimy się na różańcu jest wielką Bożą łaską ratującą nasze życie. Pragnę o tym zawsze pamiętać i już nigdy nie rozstawać się z różańcem i Matką Bożą.
Przeczytaj całość

Basia: Maryja ratuje w podróży

Szczęść Boże! Maryja już kolejny raz ratuje mnie w sytuacji beznadziejnej! Z powodu choroby nie mogłam jeździć samochodem, miałam zawroty głowy, przez to rozwinęły się ataki paniki. Stanowiłam naprawdę poważne zagrożenie na ulicy więc nie mogłam jeździć. Jestem mamą, której mąż ciągle pracuje wiele kilometrów poza domem.
Przeczytaj całość

Hanna: To jest cudowna modlitwa

Pierwszy raz o nowennie pompejańskiej usłyszałam od kolegi. Wtedy zaczęłam czytać o niej w internecie i stwierdziłam, że nie dam rady wytrwać w odmawianiu 3 części różańca jednego dnia,gdyż nawet 1 części nie byłam w stanie odmówić. W takim przekonaniu byłam ponad rok  aczkolwiek niekiedy wracałam na stronę i czytałam...
Przeczytaj całość

Wiktoria: Różaniec. Pokochałam tę modlitwę szczerze!

Mam na imię Wiktoria i mam trzynaście lat. Moja przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się „przypadkiem”, choć przypadków nie ma; po prostu jest Bóg! Znalazłam nowennę na stronie internetowej, poświęconej powołaniom. Zamieszczono ją w zakładce z modlitwami. Nie zwróciłam na nią większej uwagi, ale później, na jednym z portali, pewien chłopak o niej wspomniał. Poszukałam o niej informacji. Najpierw zniechęciłam się czasem trwania tej modlitwy, potem jej pojemnością (trzy różańce każdego dnia!). Uznałam, że nie dam rady, ale później zdecydowałam, że podejmę te modlitewne wyzwanie. Pierwszego dnia listopada zaczęłam modlić się w intencji nawrócenia mojego taty, Pawła. Pojawiły się pierwsze trudności i pokusy. Bardzo często byłam zła! No właśnie, dlaczego byłam taka zła? Kłóciłam się. Ale oprócz trudności, doświadczałam jeszcze ogromnej miłości Boga, którą niekiedy czułam bardzo mocno. Było warto odmawiać nowennę pompejańską, by doświadczyć tego uczucia. Moje różańce nie były „doskonałe”, nigdy nie byłam skupiona tak, jak bym tego chciała. Tłumaczę to sobie tym, że nigdy nie modliłam się tak często na różańcu, jak wtedy. 162 różańce w przeciągu 54 dni to zdecydowanie mój rekord! Czułam, że różaniec daje mi dużą siłę. Pokochałam tę modlitwę szczerze. Wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu, wiele zrozumiałam i odkryłam niektóre rzeczy jakby „na nowo”. Moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, aczkolwiek ufam obietnicy Matki Bożej. Jeżeli czytasz te słowa i myślisz, że nie dasz rady odmówić tej nowenny, to nic bardziej mylnego! Skoro 13­-letnia dziewczyna, która modliła się na różańcu zazwyczaj w październiku i nigdy wcześniej nie odmawiała żadnej innej nowenny dała radę, to ty również podołasz temu wyzwaniu! Będzie warto! Kibicuję Ci, razem z Najświętszą Maryją Panną i Jej Oblubieńcem, świętym Józefem, z którym szczególnie związałam się podczas nowenny pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Wiktoria: Różaniec. Pokochałam tę modlitwę szczerze!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
urszulka
Gość
urszulka

Chwala panu .
Piękne świadectwo
A ty jesteś wspaniała córka .
Jak taka młoda kobieta tego dokonała to jeszcze raz
Chwala panu

Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo Wiktorio, jesteś naprawdę dzielną!! młodą osóbką 🙂
Chwała Panu i naszej Kochanej Maryi!

Janek
Gość

Wiktorio podziwiam Cię. Alleluja i do przodu. Błogosławię

Irena
Gość

Wiktorio, dziękuję Ci za to świadectwo, za to, że tak wytrwale się modlisz i ufasz Matce Bożej. Niech Ci Bóg błogosławi zawsze i niech udziela Ci wszystkich łask, o które prosisz.

Agata
Gość

Trzynastolatka i takie świadectwo?! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Dzieciaku jesteś fantastyczna! Życzę Ci takiej mądrości i wiary na całe życie! Z Bogiem!

pa
Gość

Super !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!