Transmisja z Pompejów!

Kochani, zgodnie z zapowiedzią, na naszej stronie można obejrzeć transmisję z Sanktuarium w Pompejach. Zachęcam do uczestnictwa w uroczystej Mszy św. 8 maja oraz pompejańskich różańcach!

Czwartek 7 maja:
7:00 Różaniec w Pompejach
8:30 Msza św. w Pompejach

20:00 Różaniec z Lourdes
22:55 Różaniec w Pompejach

Piątek 8 maja:
7:05 Różaniec w Pompejach
10:30 Uroczysta Msza święta – rocznica Sanktuarium
12:00 Uroczyste odczytanie Supliki – Suplika – tekst po polsku tutaj.
12:10 REGINA COELI z Lourdes

Odtwarzacz można powiększyć na cały monitor

31
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
26 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
24 Autorzy
ZofiaNinaMariaPelagiahanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria Czartoryska
Gość
Maria Czartoryska

Rozaniec wstrzasa pieklem

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Warto, na pewno obejrzę te transmisje 🙂 Dziękuję!

Zofia
Gość
Zofia

wspaniale,bardzo dziekuje

halina
Gość
halina

Dziekuję bardzo – na pewno obejrzę.

Na cześć Twoją Królowo Różańca Świętego!

Dorota Ratajczak
Gość
Dorota Ratajczak

Bóg zapłać postaram się obejrzeć. Krolowo Różańca Św. módl się za nami naszymi dziećmi i za naszymi rodzinami.

piotr
Gość
piotr

własnie zakotwiczyłem w Pompejach, jutro zaczynam tu nowenne w intencji penej chorej małej dziewczynki ktora ma glejaka mózgu , czekam na spotkanie z naszą Matulą z niecierpliwoscią i nadzieją , prosze o wsparcie modlitewne wszystkich ludzi dobrej woli dla tej małej Madzi ,jesli bedzie nas więcej Niebo sie uchyli -) pozdrawiam i z Panem Bogiem i z modlitwą ! szymek

emka
Gość
emka

Królowo Różańca świętego, módl sie za nami!
Królowo Różańca świętego, módl sie za nami!
Królowo Różańca świętego, módl sie za nami!
Amen

Anna
Gość
Anna

Oglądałam transmisjię i nasuwają mi sie pytania; Jakie modlitwy odprawiają wierni po każdej dziesiątce?oraz jakie modlitwy odmawiają na końcu części różańca?Czy te transmisje mogłaby by być codziennie do oglądania?

Sylwia
Gość
Sylwia

rozpłakałam się na porannym różańcu.. Wspaniałe, uroczyste odmawianie. Dziękuję

Martyna Kowalska
Gość
Martyna Kowalska

Dziękuję , że o nas myślicie! Będziemy tam z Wami i odmówimy wspólnie Suplikę!

paula
Gość
paula

Matenko Najukochansza proszę mniej mnie w swej opiece wysłuchaj mnie.

Katarzyna Cegiełka
Gość
Katarzyna Cegiełka

kochana Królowo różańca świętego proszę o pomoc i wysłuchaj moje modlitwy

katarzyna
Gość
katarzyna

Dziś rozpoczełam Nowenne,Maryjko miej mnie w opiece i całą moją rodzinę,zawierzam Tobie wszystko co mam, siebie i całą moją rodzinę.Prowadz mnie i dodaj siłw modlitwie,dziękuję Mamusiu.

Sylwia
Gość
Sylwia

W dniu Matki Bożej Pompejanskiej, niech nasza Matula przytuli was do Serca i okryje każdego z was płaszczem swej opieki 🙂
Niech wprosi wam u swojego Syna wszystkie potrzebne łaski i wypełni was i wasze życie Miłością, która wszystko zwycięża.Amen 🙂
Sylwia.

Beata
Gość
Beata

Proszę Cię Mateńko o wysłuchanie moich intencji, o które modlę się stale do Ciebie

gorna
Gość
gorna

Modlę się za Was i proszę o modlitwę za mnie❤

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Dziękujemy,że możemy łączyć się z Wami na wspólnej modlitwie.Życzę Wszystkim wielu wymodlonych łask,opieki naszej matki Maryi oraz błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.Szczęść Boże.

aneta
Gość
aneta

Dziekuje wam za ta mozliwosc transmisji z Pompeii, wielka laska !

Kasia
Gość
Kasia

Dzisiaj zaczynam pierwszy raz nowenne. Czy mogłabym prosić o wstawiennictwo Wasze? Choruje na nerwice lękowa która nie pozwala mi dobrze funkcjonować 🙁 a traci na tym mojeddziecko 🙁 dziękuję

hanna
Gość
hanna

Mamo Pompejańska oddaję Ci pod opiekę całą moją rodzinę mojego wnuczka ,który przystąpi do pierwszej komunii swietej,wnuczkę która przyjmie sakrament bierzmowania i ich rodziców

piotr
Gość
piotr

podczas mszy sw.miał miejsce niecodzienny wypadek ,zakonnica niosąca Najswietsze Ciało Jezusa wywróciła sie i wysypała wszxystkie Hostie na ołtarzu w bazylice ,nastepnie podeszły jakies panie i pozbierały Hostie i o dziwo jakby nic sie nie stało rozdawano je wiernym ! czegos takiego w zyciu nie widziałem,szok i niedowierzanie ,ponadto komunii udzielały nie tylko zakonnice ale i jakieś swieckie panie ,udzielały komunię sw. do rąk ! tak mnie było przykro na ten widok, tak mnie serce zabolało jak traktuje sie tę największą pamiątkę ,te najswietsze Ciało Naszego Pana !!! ludzie pchali sie jeden przez drugiego wrzeszcząc cos do siebie ,bez chwili… Czytaj więcej »

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Skoro Hostie wysypały się na ołtarz to jest szczęście w nieszczęściu, bo można je było bezpiecznie pozbierać. W dzień takiej wielkiej uroczystości po prostu brakuje osób duchownych do rozdawania Komunii, tam są przecież tysiące wiernych i nie jest to prosta logistycznie sytuacja. Co do zachowania ludzi. Podobnie bywa na wałach Jasnogórskich w czasie mszy. Czyli wszędzie tam gdzie jest masa wiernych a mało celebransów. Taka natura już ludzka jest.

Pelagia
Gość
Pelagia

Matko nasza, dziś pierwszy raz odprawiłam z tym radiem nowennę pompejańską, w Tobie wiadomej intencji, którą rozpoczęłam 22 kwietnia br., w dzień moich 58 urodzin. Maryjo Tobie zawierzam mój los i los mojej rodziny i wszystkie Ciężkie i trudne dla mnie sprawy. Ty Maryjo wiesz jak bardzo jesteśmy przytłoczeni i przygnieceni sprawami i ciężkim losem.Ratuj Maryjo. Pomóż Matko we wszystkoch sprawach z którymi sama sobie nie potrafię poradzić.

Dziś też pierwszy raz odmawiałam tu różaniec z papierzem JPII,
oraz uczestniczyłam we mszy św. pompejańskiej.

Pragnę to kontynuować w miarę moich możliwości.

piotr
Gość
piotr

przepraszam,żle napisałem ,otóz Hostie wysypały sie na ziemnię przed ołtarzem ,jesli zaś chodzi o udzielanie Komunii Swietej to robiły to nie tylko zakonnice ale i zwykłe panie ktore posługują w kosciele; nioby to nuie przestepstwo ale przeciez Jezus wyraznie udzielił błogosławienstwa tylko kapłanom i tylko ich swiete ręce mają moc Ducha Swietego ! ps. czuję w sercu iz powinienem przyjąć (przyjmowac) teraz Komunię wynagradzającą Panu Bogu za to wydarzenie które jest bądz co bądz nietuzinkowe , wydaje mnie sie ze w Polsce Hostia która upadłaby na ziemię nie mogłaby trafić do wiernych zaraz po jej podniesieniu i zebraniu ; tak… Czytaj więcej »

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

W Polsce tak jak i we Włoszech są także szafarze Komunii świętej, więc nie tylko kapłani udzielają Komunii. Co do procedur odnośnie tego wypadku z Hostiami to trzeba by zapytać kapłanów.

Maria
Gość
Maria

Bardzo żałuję, że nie wiedziałam o tym szczegolnym dzisiejszym dniu łask Matki Bozej Pompejańskiej.Jestem w trakcie odmawiania nowenny.Przed chwilą w skupieniu odmówiłam Suplikę – wielka szkoda, że przegapiłam tą modlitwę ze wspólnotą. Po prostu od niedawna korzystam z internetu.Serdeczne podziękowaniem dla organizatorów za transmisję, radio róźaniec za wszystko co nam pomaga głębiej przeżywać modlitwy do Matki Bozej Pompejańskiej.

Nina
Gość
Nina

Próbowałam wejść na tą stronę aby wysłuchać dzisiejszej uroczystości ale mi się nie udało widocznie za duży był tłok na serwerze i nie dawał rady załadować strony A tak bardzo chciałam to oglądać!

piotr
Gość
piotr

koncze powoli wizyte w Pompei udając sie do Ojca PIO , natomiast nie wiem czy czasem nie zostane do 17tego kiedy to w Manapello odbedzie sie uroczysta procesja

Zofia
Gość
Zofia

Piotrze – będąc u św. OJCA PIO westchnij i poleć Jego wstawiennictwu u PANA BOGA całą rodzinę Zofii i jej troski, pomyślne rozwiązanie wszystkich trosk oraz ytch za którymi proszę. Kochany Ojcze PIO bądż w kazdej chwili mojego życia moim oredownikiem przez SERCE MARYII.AMEN.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…