Natalia: Maryja zmieniła moje życie

Odmawiam juz czwartą NP, ale dopiero teraz piszę swoje pierwsze świadectwo. Zawsze przy drugiej tajemnicy radosnej miałam wyrzuty sumienia, ze Maryja od razu pobiegła do Elżbiety pochwalić sie otrzymaną łaską, a ja, pomimo obietnicy, nadal nie napisałam świadectwa.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Obecność Matki Bożej w moim życiu

Do Matki Bożej odkąd pamiętam zawsze się modliłam i do Niej uciekałam, ale dopiero kiedy zaczełam odmawiać Nowenne zblizyłam się jeszcze bardziej do Niej i całkowice jej zaufałam. W wieku 20 lat wyszłam za mąż, potem dzidziuś (strasznie męczący i długi poród) potem śmierć mojej ukochanej mamy, następne dziecko, relacje...
Przeczytaj całość

Pawel: niemozliwe….

Prosze was o modlitwe za mnie, abym wytrwal w waznej dla mnie intencji. Modlcie sie i nie przejmujcie brakiem tego o co prosicie. Maryja wysluchuje kazdej modlitwy i da nam to co bedzie dla nas najlepsze i w najlepszym czasie.
Przeczytaj całość

Renata: Modlitwa w intencji mamy

Taką łaskę dostała moja Mama – przebaczyła babci. Teraz nie odstępuje jej na krok. Każdy gest, dotyk, spojrzenie Mamy jest pełne miłości, troski i przebaczenia z głębi serca.
Przeczytaj całość

Danuta: uzdrowienie z choroby

1,5 roku temu moja siostra zachorowala na wirusowe zapalenie watroby typuC.Oprocz tego bylo mnustwo cyst nawet 2cm.Choroaba zaczela ja zniewalac
Przeczytaj całość

TERESA: Decyzja brata – odwyk

Nowennę odmawiam od stycznia 2013 r. Intencje były różne, ale jedno jest pewne, Matka Boża wysłucha zawsze i pomoże, musimy tylko umieć to dostrzec. Składałam już 2 świadectwa, a w tej chwili chciałam podzielić się jeszcze jednym. Otóż moja ostatnia intencja była za brata o wyjście z nałogu alkoholizmu. Alkohol spowodował wielkie spustoszenie w życiu mojego brata, między innymi rozpadła się Jego rodzina. I wtedy razem z moimi 2 córkami rozpoczęłyśmy odmawiać nowennę pompejańską w intencji mojego brata. Muszę jeszcze dodać że moja mama w  tej intencji odmawiała nowennę przez cały rok.

Postanowiłyśmy jej pomóc. I stało się, brat przeszedł na emeryturę i dobrowolnie poszedł na odwyk, na leczenie zamknięte. W szpitalu na leczeniu przebywa już 6 tydzień i wydaje się, że będzie dobrze. Tam również na nowo odnalazł Boga co nas bardzo cieszy i bardzo zależy mu na odzyskaniu rodziny. Powiedział, że będzie o Nią walczył z całych sił. Bądźcie więc cierpliwi, bo Matka Boża zanosi wszystkie nasze prośby do Boga, który nas nie zostawi bez pomocy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!