Milena: Świadectwo wyproszonej łaski zajścia w ciążę!

Witam, pragnę opowiedzieć swoją historię potwierdzającą cud nowenny pompejańskiej. O tuż moim postanowieniem noworocznym 2013 roku było odmawianie nowenny pompejańskiej z prośbą o łaskę zajścia w ciążę. W trakcie jej odmawiania były lepsze i gorsze chwile a czasami nawet brak wiary w to, że Matka Najświętsza mnie wysłucha. Z mężem...
Read More

Karolina: Wiara w miłość

Witam nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 17 lutego w intencji miłości, małżeństwa mimo iż jeszcze nie otrzymałam tego o co się modlę ale dostałam o wiele więcej poczułam miłość Jezusa. Dzięki nowennie Jezus dał mi spokój ogromną wiarę w jutro miłość i siłę do walki z szatanem i nieustannie czuje że JEST.
Read More

Julia: ODDALIŁA ODE MNIE ŚMIERĆ

Mam na imię Julia, mam 18 lat. Od zawsze marzyłam by móc właśnie tutaj napisać swoje pierwsze świadectwo. Każdego kto właśnie teraz to czyta, proszę o poświęcenie chwili czasu na przeczytanie, bo może właśnie ja dzisiaj dam Ci iskierkę wiary, zaufanie Matce Bożej. Moja historia wyglądała tak: od 16 roku...
Read More

Zuzanna: Syn stał się innym człowiekiem

Syn poszedł do pracy i trochę złagodniał. Stał się innym człowiekiem. To nikt inny tylko Królowa Różańca Świętego z Pompejów sprawiła, że jego serce stało się inne. Wierzymy, że będzie coraz lepiej.
Read More

Iwona: Praca dla męża

Swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam w październiku 2014 r. w intencji pracy dla męża, który od prawie czterech lat pracował w delegacji w różnych miastach na terenie Polski. Zostałam sama z malutkim dzieckiem. Widywaliśmy się jedynie w weekendy. Wiadomo, jak ciężko jest z pracą, więc trwaliśmy w tej beznadziei, licząc na to, że w końcu znajdzie się praca bliżej domu. Dodam...
Read More

TERESA: Decyzja brata – odwyk

Nowennę odmawiam od stycznia 2013 r. Intencje były różne, ale jedno jest pewne, Matka Boża wysłucha zawsze i pomoże, musimy tylko umieć to dostrzec. Składałam już 2 świadectwa, a w tej chwili chciałam podzielić się jeszcze jednym. Otóż moja ostatnia intencja była za brata o wyjście z nałogu alkoholizmu. Alkohol spowodował wielkie spustoszenie w życiu mojego brata, między innymi rozpadła się Jego rodzina. I wtedy razem z moimi 2 córkami rozpoczęłyśmy odmawiać nowennę pompejańską w intencji mojego brata. Muszę jeszcze dodać że moja mama w  tej intencji odmawiała nowennę przez cały rok.

Postanowiłyśmy jej pomóc. I stało się, brat przeszedł na emeryturę i dobrowolnie poszedł na odwyk, na leczenie zamknięte. W szpitalu na leczeniu przebywa już 6 tydzień i wydaje się, że będzie dobrze. Tam również na nowo odnalazł Boga co nas bardzo cieszy i bardzo zależy mu na odzyskaniu rodziny. Powiedział, że będzie o Nią walczył z całych sił. Bądźcie więc cierpliwi, bo Matka Boża zanosi wszystkie nasze prośby do Boga, który nas nie zostawi bez pomocy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o