Ania: Bliskość Boga

Chwała Ci Matko Ukochana! W kolejnych Nowennach modliłam się za chorych ludzi
Przeczytaj całość

Joanna: Jestem szczęśliwa

Prawdziwą próbę przeszłam, gdy w mojej rodzinie nieomal doszło do tragedii. Wraz z siostrą postanowiłyśmy modlić się do Matko Boże o pomyślne rozwiązanie skomplikowanej sytuacji rodzinnej.
Przeczytaj całość

Anna: Pomoc w chorobie

Nowennę odmówiłam kilka razy w ciągu ostatnich dwóch lat, przywiązałam się do niej i wiele zawdzięczam wstawiennictwu Matki Bożej. Dlatego też będąc tego lata we Włoszech niezapomnianym przeżyciem była dla mnie wizyta w Sanktuarium w Pompejach i modlitwa przed obrazem. Po powrocie z wakacji od razu rozpoczęłam kolejną nowennę w...
Przeczytaj całość

Ewelina: Praca dla syna

Bardzo bym chciała podziękować Matce Bożej za łaskę jaką wymodliłam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mój syn był przez około 6 miesięcy bez pracy. Chodził na rozmowy kwalifikacyjne ale to nic nie dawało. Zawsze ktoś inny zostawał zatrudniony.
Przeczytaj całość

Danuta: Niemożliwe stało się możliwe! :)

itam wszystkich :) Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny i stwierdzam że jest to odpowiedni czas na podzielenie się z Wami cudem którego doświadczyłam.
Przeczytaj całość

Sylwia: Spełnione pragnienie ukryte na dnie mojego serca

Pragnę Matce Boskiej podziękować za obdarowanie mnie i mojej rodziny łaskami, o które prosiłam i tymi, o których marzyłam ale nie śmiałam prosić. Zawsze marzyłam mieć dużą rodzinę, długo nie mogłam zajść w ciążę. W ubiegłym roku Nowenną Pompejańską wymodliłam dzidziusia. Moja Amelcia ma już 8 miesięcy i zawsze modlę się o jej zdrowie i jest zdrowym, pogodnym dzieckiem. W ostatniej ukończonej nowennie prosiłam o zdrowie, życie z sakramentami i pracę. W trakcie jej odmawiania nie miałam pracy z uwagi na ciążę i poród i marzyłam by powrócić do pracy w zawodzie (prawnika) co w kraju gdzie akurat jestem nie jest to zbytnio możliwe, gdyż tutaj funkcjonuje inny system prawny. Udało mi się zostać wolontariuszką w organizacji, która działa na rzecz biednych ludzi, których nie stać na prawnika i się tam w pewnym sensie realizuję i mam możliwość zdobywania praktyki. Pracę dostałam inną, w zasadzie jest to dodatkowa praca, która pozwala na podratowanie budżetu rodzinnego. Dziękuję za sakrament chrztu, który odbył się 25 kwietnia, wszystko z tym związane sprawnie zostało załatwione. Na pozostałe sakramenty widać muszę poczekać, ufam jednak że stanie się to o czasie. Dodatkową łaską było to, że w końcu po ciąży udało mi się schudnąć. Bardzo mi to doskwierało i zaczęłam martwić się o zdrowie, zwłaszcza, że teraz mam dla kogo żyć. Niezwłocznie rozpoczęłam kolejną nowennę, jestem w trakcie części dziękczynnej. Okazało się że znowu jestem w ciąży! Maryja zajrzała w głąb mojego serca i wydobyła to, czego najbardziej pragnę! Moja radość nie ma swego końca, codziennie Panu Bogu i Matce Boskiej dziękuję za ten dar, którym mnie obdarowali, bo najbardziej na świecie pragnęłam mieć dużą rodzinkę! Bezgranicznie ufam Matce Boskiej bo wiem, że Ona wie co dla mnie dobre w danym momencie i całkowicie się temu poddaję. Maryjo dziękuję Tobie że jesteś przy mojej rodzinie! Bogu niech będą dzięki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sylwia: Spełnione pragnienie ukryte na dnie mojego serca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Wspaniale swiadectwo, zycze duzo zdrowia i blogoslawienstwa bozego,
niech Matka nasza ma was w opiece. Pozdrawiam serdecznie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!