Magda: Doświadczenia i cuda podczas modlitwy

Gdy byłam małą dziewczynką nie interesowałam się za bardzo sprawami regilijnymi. Najważniejsza była zabawa z resztą jak pewnie u każdego dziecka w moim wieku. Któregoś dnia wybraliśmy się z sąsiadami na wycieczkę do Zakopanego. Mama odczuwała wówczas straszny ból kolan. Nie mogła spać, klękać ani długo chodzić bo bół dawał się we znaki.
Read More

K: Miłość i wiara

Witam, postanowiłam, że podzielę się swoim świadectwem dotyczącym NP. Aktualnie jestem w tracie odmawiania 4 NP.Dwie pierwsze były ze sobą powiązane.. Dotyczyły powrotu byłego chłopka, ponownego zejścia się, jakiejkolwiek relacji między nami. Nasz związek trwał 2,5 roku. W trakcie rozstaliśmy się na 2 tygodnie.. Był to dla mnie bardzo ciężki okres i właśnie wtedy podjęłam się NP. Obiecałam też Matce Bożej, że jeżeli się uda to codziennie będę odmawiać różaniec w naszej intencji..
Read More

Jola: nowenna pompejańska jest ścieżką do Boga!

Do nowenny podchodziłam dwa razy, za pierwszym razem poszłam na łatwiznę i szybko poleglam. Moją intencją było dostać pracę, gdyż ciężki los miałam jeszcze jakiś czas temu. Za drugim razem poprosiłam Boga w modlitwie żeby pomógł mi wytrwać w nowennie i już po tygodniu odmawiania nowenny zaczęły dziać się cuda.Przeczytaj...
Read More

Daria: dla mnie to było bardzo ważne

Witam. Chciałabym z Wszystkimi podzielić się świadectwem i łaską, którą otrzymałam od Matki Bożej. Mam 18 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od Mojego Chłopaka. Postanowiłam poświęcić więcej czasu na modlitwę i zaczęłam ją odmawiać. Moją pierwszą prośbą była zdana matura. Kiedy zakończyłam odmawiać pierwszą Nowennę postanowiłam rozpocząć kolejną. Prosiłam...
Read More

Agnieszka: Maryja wskazała mi drogę

Piszę to świadectwo dziękując Bogu oraz Maryi za wszystkie łaski, a jest ich wiele. 15 dni temu zaczęłam Nowennę Pompejańską w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące prosząc je o wstawiennictwo w moich sprawach. Pół mojego życia byłam związana z okultyzmem i bioenergoterapią; choć w tym czasie chodziłam do Kościoła, ale to dotyczyło głównie tradycji - bo rodzice, bo dziadkowie.
Read More

Sylwia: Spełnione pragnienie ukryte na dnie mojego serca

Pragnę Matce Boskiej podziękować za obdarowanie mnie i mojej rodziny łaskami, o które prosiłam i tymi, o których marzyłam ale nie śmiałam prosić. Zawsze marzyłam mieć dużą rodzinę, długo nie mogłam zajść w ciążę. W ubiegłym roku Nowenną Pompejańską wymodliłam dzidziusia. Moja Amelcia ma już 8 miesięcy i zawsze modlę się o jej zdrowie i jest zdrowym, pogodnym dzieckiem. W ostatniej ukończonej nowennie prosiłam o zdrowie, życie z sakramentami i pracę. W trakcie jej odmawiania nie miałam pracy z uwagi na ciążę i poród i marzyłam by powrócić do pracy w zawodzie (prawnika) co w kraju gdzie akurat jestem nie jest to zbytnio możliwe, gdyż tutaj funkcjonuje inny system prawny. Udało mi się zostać wolontariuszką w organizacji, która działa na rzecz biednych ludzi, których nie stać na prawnika i się tam w pewnym sensie realizuję i mam możliwość zdobywania praktyki. Pracę dostałam inną, w zasadzie jest to dodatkowa praca, która pozwala na podratowanie budżetu rodzinnego. Dziękuję za sakrament chrztu, który odbył się 25 kwietnia, wszystko z tym związane sprawnie zostało załatwione. Na pozostałe sakramenty widać muszę poczekać, ufam jednak że stanie się to o czasie. Dodatkową łaską było to, że w końcu po ciąży udało mi się schudnąć. Bardzo mi to doskwierało i zaczęłam martwić się o zdrowie, zwłaszcza, że teraz mam dla kogo żyć. Niezwłocznie rozpoczęłam kolejną nowennę, jestem w trakcie części dziękczynnej. Okazało się że znowu jestem w ciąży! Maryja zajrzała w głąb mojego serca i wydobyła to, czego najbardziej pragnę! Moja radość nie ma swego końca, codziennie Panu Bogu i Matce Boskiej dziękuję za ten dar, którym mnie obdarowali, bo najbardziej na świecie pragnęłam mieć dużą rodzinkę! Bezgranicznie ufam Matce Boskiej bo wiem, że Ona wie co dla mnie dobre w danym momencie i całkowicie się temu poddaję. Maryjo dziękuję Tobie że jesteś przy mojej rodzinie! Bogu niech będą dzięki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sylwia: Spełnione pragnienie ukryte na dnie mojego serca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Wspaniale swiadectwo, zycze duzo zdrowia i blogoslawienstwa bozego,
niech Matka nasza ma was w opiece. Pozdrawiam serdecznie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!