Joanna: Łaska Mszy Świętej w Niemczech

Najważniejsze dla mnie było, bym mogła chodzić w niedzielę do kościoła na Mszę Świętą. Otrzymałam więcej niż prosiłam, ponieważ na przeciwko domu pani, którą się zajmuję w Niemczech, jest kościół codziennie otwarty, gdzie jak tylko mogę - to w czasie wolnym odmawiam różaniec. W tutejszym lub pobliskim kościele polski ksiądz odprawia Mszę.
Read More

Ewelina: Kocham Cię Maryjo….

Nie traćcie nadziei ufajcie i wierzcie. Wszystko ma swój czas tak Maryja i Jezus wie co jest dla nas najlepsze
Read More

Ania: Zostałam wysłuchana

7 marca tego roku stał sie CUD! Zrobiłam test ciążowy, zobaczyłam upragnione dwie kreski. Mielismy dziecko! Wszyscy byliśmy niezmiernie uradowani, cała rodzina i przyjaciele.
Read More

Łukasz: Matura

Nigdy nie byłem złym uczniem ani też nie wyróżniałem się szczególnie ale pamiętam, że myśl o tak ważnym egzaminie jakim jest matura, trochę mnie paraliżowała i bałem się, że coś może pójść nie tak i mogę nie zdać zbyt dobrze - a przecież chciałem iść na dobre studia.
Read More

Ola: Znalazłam miłość!

Pragnę złożyć świadectwo skuteczności nowenny pompejańskiej. Rozpoczęłam ją odmawiać pod koniec zeszłego roku. Równocześnie odmawiałam też modlitwę do św. Rity oraz Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Prosiłam o miłość i Matka Boża wysłuchała moją prośbę 2 dni przed ukończeniem modlitwy. Dziękuję Ci, Matko Boża, Panie Jezu i św. Rito - dziś dzięki Wam jestem szczęśliwa!
Read More

Sylwia: Nie potrafię się już rozstać z różańcem!

Nowenna pompejańska zauroczyła mnie bezgranicznie, do tego stopnia, że nie potrafię się już obecnie z różańcem rozstać. Nauczyłam się ją odmawiać, kiedy idę, spaceruję, jadę autobusem lub tramwajem. Moje życie wypełniła modlitwa. Po pierwszej nowennie przyszła myśl, że będę się modlić za innych; tych, którzy szczególnie potrzebują wsparcia i opieki Matki Bożej. I tak odprawiłam drugą i trzecią nowennę. Owoce modlitwy są widoczne. Pamiętajcie, że wiara czyni cuda!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Sylwia: Nie potrafię się już rozstać z różańcem!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika Makowska
Gość

Witaj w klubie Sylwio! Też już nie potrafię żyć bez różańca 🙂 Dzisiaj rozpoczęłam kolejną Nowennę 🙂

eS
Gość

Warto mieć za swoją Towarzyszkę życia- Maryję 😉

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!