Edyta: łaska zdrowia

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną
Read More

Paulina: Znalezienie pracy

Dzieki Bogu moj maz swietnie sobie poradzil z testem i zostal wybrany na to stanowisko. Bardzo wierzylismy, ze Maryja nam pomoze, choc dopiero co skonczylam pierwsza nowenne blagalna. To niesamowita ulga, bo przez kilka miesiecy zylismy w strachu o przyszlosc: ja nie pracuje, w dodatku czekamy na dziecko, wiec presja byla ogromna.
Read More

Babcia: Prawidłowy rozwój wnuka

Na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził, że mój 6-miesięczny wnuk nieprawidłowo porusza rączkami, ma za słabe mięśnie i nie może się na nich podpierać i raczkować. Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską w jego intencji, a mama rozpoczęła z nim ćwiczenia rehabilitacyjne.
Read More

Wiesława: powrót do domu

Szczęść Boże Jest kolejne świadectwo, które przekazuje. Tym razem modliłam sie nowenna o powrót córki do domu. Wyprowadziła sie i mieszkała z chłopakiem.
Read More

Beata: wewnętrzna przemiana

Zaczęłam ja odmawiać w momencie szukania pracy i zostałam wysluchana. Zapomniałam jednak w tamtym momencie podziękować Matce Najświętszej za otrzymane laski. Powiedziałam paru osobom o nowennie, ale nie napisałam swiadectwa a przecież obiecałam to Maryi.
Read More

Stenia: OTRZYMANE ŁASKI

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanych Łaskach za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Nowennę odmawiam już kolejny raz, gdy skończę modlić się w jednej intencji, zaczynam następną. Pierwszą łaską, jaką się otrzymuje jest to, że jest się w stanie wytrwać w modlitwie, zawsze starcza czasu.

Modliłam się o ufność dla siebie, bym ufała Bogu w każdej sytuacji- i tu dostałam książkę -Jezus mówi do ciebie- która wspaniale uczy ufności . jestem za to wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej, że moja ufność z dnia na dzień wzrasta.

Następne intencje były za moich bliskich- o łaski duchowe, więc jestem pewna, że Bóg zmienia serca tych ludzi.

A ja mam spokój w sercu, bo wiem, że zgodnie z wolą Bożą będą spełnione.
Chciałam się podzielić tą radością, że wiele zmienia się w moim życiu, choć w tych intencjach się nie modlę. Staję się spokojna, wyciszona, mam radość w sercu. Dobry Bóg  uwalnia mnie od grzechów , których dawniej nie widziałam, a które niszczą człowieka od wewnątrz, i zatruwają relacje z ludźmi.

Chwała Bogu za wszystkie otrzymane łaski, jestem wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej, za wszystko, co otrzymałam, i za to jak zmienia się moje życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o