Natalia: Pomoc w zdaniu egzaminów

Szczerze mówiąc, nie do końca wiedziałam w jakiej intencji mam się modlić, zwłaszcza, że tę NP zaczęłam odmawiać po kilku miesięcznej przerwie. Jako że jestem studentką, pomyślałam, że warto modlić się o zdanie sesji.
Przeczytaj całość

Justyna: Sesja

Moja przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się w sesje letnią. Zaczynałam studia drugi raz. Za pierwszym razem nie udało mi się zdać pierwszego półrocza, a drugie podejście też nie poszło zbyt dobrze i musiałam wziąć warunek. Sesja letnią też nie zapowiadała się kolorowo.
Przeczytaj całość

Monika: Świadectwo o nowenie

Jestem już po odmówieniu NP dokładnie miesiąc.Zachęcam tu wszystkich do jej odmawiania.Modlitwa ta bardzo zbliża do różańca, Jezusa i jego Matki. Kiedyś odmawiałam różaniec bardzo rzadko a teraz jak nie odmówię przynajmniej jednej części źle się czuje:). Odmawiałam NP w intencji mojego męża który się bardzo pogubił w życiu.Po miesiącu...
Przeczytaj całość

Anna: spokój i „małe” łaski

Nowenne Pompejanska jak gdyby "pojawila sie" po tym, kiedy postanowilam zmowic rozaniec codziennie przez caly pazdziernik kilka lat temu. Wtedy wlasnie natrafilam (przypadkowo?) na swiadectwa nowenny. Nie pamietam juz pierwszej intencji. Odmowilam lacznie piec Nowenn Pompejańskich i trudno powiedziec, aby zostaly wysluchane.Przeczytaj Anna: spokój i „małe” łaski
Przeczytaj całość

Sebastian: zmienilem swój charakter

Matla Boska pomoglami przetrwac ciezkie chwile zmienilem swoj charakter wyszlem na prosta czekam na powrot swojej Angeliki bardzo chce z nia byc a ona troche watpi we mnie i mowi ze nie wroci
Przeczytaj całość

Stenia: OTRZYMANE ŁASKI

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanych Łaskach za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Nowennę odmawiam już kolejny raz, gdy skończę modlić się w jednej intencji, zaczynam następną. Pierwszą łaską, jaką się otrzymuje jest to, że jest się w stanie wytrwać w modlitwie, zawsze starcza czasu.

Modliłam się o ufność dla siebie, bym ufała Bogu w każdej sytuacji- i tu dostałam książkę -Jezus mówi do ciebie- która wspaniale uczy ufności . jestem za to wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej, że moja ufność z dnia na dzień wzrasta.

Następne intencje były za moich bliskich- o łaski duchowe, więc jestem pewna, że Bóg zmienia serca tych ludzi.

A ja mam spokój w sercu, bo wiem, że zgodnie z wolą Bożą będą spełnione.
Chciałam się podzielić tą radością, że wiele zmienia się w moim życiu, choć w tych intencjach się nie modlę. Staję się spokojna, wyciszona, mam radość w sercu. Dobry Bóg  uwalnia mnie od grzechów , których dawniej nie widziałam, a które niszczą człowieka od wewnątrz, i zatruwają relacje z ludźmi.

Chwała Bogu za wszystkie otrzymane łaski, jestem wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej, za wszystko, co otrzymałam, i za to jak zmienia się moje życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!