Marcin: Zawsze jesteś przy mnie

Od pewnego czasu miałem problem z przypominającym się złem, które popełniłem w przeszłości. Cały czas miałem w głowie sytuacje, które sprawiały, że nie mogłem iść na przód. Odmawiałem Nowennę w intencji mojego nawrócenia i oddania Panu Bogu grzechów których się dopuściłem.
Read More

Emilia: to jest mój cud

Nowennę Pompejańską odmawiałam już 3 razy. Jest to wspaniała modlitwa Matka Najświętsza wysłuchała mnie i jestem jej bardzo za to wdzięczna. Modliłam się o swoje dzieckoPrzeczytaj Emilia: to jest mój cud
Read More

Konrad: Moja córka jest zdrowa

Gdy moja córka miała trzy lata zdiagnozowano u niej chorobę Leśniowskiego – Crona. Córka ma teraz 11 lat, cały ten czas modliłem się o jej uzdrowienie, choroba była w remisji ale cały czas wykrywano ślady tlącej się choroby. Jednym z objawów był bardzo wysoki poziom kalprotektyny (to takie białko) u zdrowych ludzi poziom ten nie przekracza 50 jednostek.
Read More

Ewa: Cud – bo inaczej nie umiem tego nazwać

Dwa lata temu u szwagra wykryto raka nerki. Narząd usunięto i wydawało się, że chory wraca do zdrowia. W tym roku podczas badań kontrolnych okazało się, że choroba powróciła!
Read More

Kasia: TA Nowenna to Najlepszy i Najtańszy antydepresant

Maryja znajdzie lepszy sposób i wszystko sie uda.
Read More

Stefania: Uzdrowienie z choroby skóry

Miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów chcę bardzo serdecznie podziękować za uzdrowienie z choroby skóry. W styczniu 2014 r. zaczęły się moje wizyty w gabinetach dermatologicznych. Wykonano mi testy grzybicze, które niczego nie wykazały. Stosowałam masę najróżniejszych maści i nic. Zapytałam więc wprost panią doktor, czy moja choroba jest uleczalna. Odpowiedziała, że nie. W „Gościu Niedzielnym” natrafiłam na nowennę pompejańską. Zdecydowałam, że będę się nią modliła w intencji uzdrowienia. Kiedy skończyłam drugą nowennę, nastąpił nawrót choroby. Trochę podłamałam się, ale na przekór wszystkiemu zaczęłam po raz trzeci odmawiać różaniec pompejański! Po trzeciej nowennie ustąpiły stany zapalne skóry. Od tamtej pory nie ma ani śladu po chorobie, choć mam cukrzycę i biorę sterydy! Pragnę dodać, że we wrześniu 2014 r. rozpoczęłam nowennę w intencji wyjścia syna z nałogu tytoniowego. Po dwukrotnym odmówieniu nowenn, zostałam wysłuchana. Obecnie rozpoczęłam kolejną nowennę; tym razem z prośbą zdrowie dla ciężko chorej siostry i mam wielką nadzieję, że zostanę wysłuchana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Andrzejlow Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
low
Gość
low

Przeciez to prawdziwy cud…
Chwala Panu!

Andrzej
Gość
Andrzej

Wspaniałe świadectwo ale Maryja wysłuchała dopiero w czasie 3 Np.Ja też muszę dalej się modlić bo pierwszej NP nie zostałem narazie wysłuchany a także modliłem się o uzdrowienie z choroby.