Anonim: W intencji uzdrowienia ze schizofrenii

Chciałem złożyć świadectwo z odmówienia dwóch Nowenn Pompejańskich. Na różańcu modlę się od kilku lat a od roku czy dwóch odmawiałem dosyć regularnie cztery części różańca ale w różnych intencjach. O Nowennie Pompejańskiej słyszałem ale wcześniej szkoda mi było wielu różnych intencji w których się modliłem na rzecz jednej intencji w nowennie. Pierwszą Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać na początku stycznia 2018 roku w intencji uzdrowienia mnie ze schizofreni na którą choruję od około 10 lat.
Read More

Anna: Pomoc w sprawach rodzinnych i żywa wiara

Moja przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się 6 lat temu, to jest moje pierwsze świadectwo na stronie, choć wielu znajomym mówiłam o tej nowennie. Informacje o nowennie zobaczyłam w kościele na tablicy z ogłoszeniami, postanowiłam, że będę ją odmawiać. Pierwszej mojej modlitwy nie dokończyłam, modliłam się o uzdrowienie dla synka, który był ciężko chory, miał wadę genetyczną oraz problemy z układem krążenia, byliśmy często w szpitalach
Read More

MAGDALENA: Modlitwa i otrzymane łaski

Dziś wiem , że w życiu jest bardzo ważna modlitwa bez niej usychamy i stajemy się niczym. Szkoda jest mi ludzi którzy tego nie widzą i nie czują.
Read More

V: Polecam Nowennę wszystkim wątpiącym

Modlitwa jest dla mnie ukojeniem w trudnych życiowych sytuacjach, które czasami mnie przerastają, i daje mi wewnętrzny pokój i wyciszenie.
Read More

Kasia: Świadectwo życia osiemnastolatki – choroba

Nie wiem jak zacząć, bo w sumie chciałabym od początku. Otóż, zaczęłam chorować (problemy z żołądkiem, generalnie gastryczne) od roku 2009-2010. Była to końcówka mojego gimnazjum, w szkole do której chodziłam przez 10 lat... w kwietniu miałam egzaminy, później wakacje i zmiana szkoły. Chodziłam do lekarzy, którzy przepisywali mi leki...
Read More

Różańce pompejańskie znów dostępne!

Za naszej pielgrzymki pompejańskiej przywiozłem różańce pompejańskie w trzech wersjach: różowej, niebieskiej i perłowej.

Tym razem udało się znacząco obniżyć ich cenę. – Razem z książeczką o nowennie pompejańskiej kosztują 15 zł. Są też dostępne medaliki pompejańskie (w dwóch wersjach), o które prosiło wiele osób.

Różańce są dostępne na naszej stronie: Różańce pompejańskie.

glowne_1_1 glowne_1 medalik1 medalik2_1 rozaniec-pompejanski-0

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Magdalena S. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena S.
Gość
Magdalena S.

Przepiękne różańce i medaliki 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!