Kasia: Pomoc w chorobie

Pierwsza Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać we wrześniu 2016 roku i z krótką przerwą trwa to do dzisiaj ale już w trzeciej intencji. We wrześniu pojechałam na coroczne badania (uczęszczałam na studia, na których wymagana była kategoria zdrowia oraz później do wykonywania zawodu). Podczas badań wyszedł mi za duży cukier, za dwa dni powtórka i pomimo diety bezcukrowej wyniki wyszły jeszcze gorsze.
Read More

Krzysztof: Łaska zdrowia

Moja modlitwa została wysłuchana.
Read More

Joanna: Któż jak nie Matka Boża?

jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej. Zmawiam ją w określonej intencji, a mianowicie proszę Mateńke o cud miłości i porozumienie z moim chlopakiem, z ktorym obecnie nie jestesmy razem i nie mamy kontaktu. Często w stresie o w nerwicy robimy rzeczy których potem można żałować całe życie. Tak jest w moim przypadku niestety.
Read More

Si: Modlitwa za zatwardziałego grzesznika i bluźniercę

Chciałam podzielić się nie tyle świadectwem spełnienia nowenny (bo nie wiem jak jest) ile OGROMEM łask jakie za jej przyczyną to mnie dotknęły. Modliłam się za osobę, z którą nie mam już kontaktu, która jawnie nabijała się z Jezusa, drwiła z wiary i mnie jako osoby wierzącej. Nowennę tę odmówiłam tylko dlatego, że w przypływie emocji powiedziałam, że będę się za tą osobę modlić. Szczerze to bardzo nie chciałam, bo straciłam jeszcze przez tą znajomość dużą kwotę pieniędzy. Zrobiłam to tylko i wyłącznie dlatego, że dotrzymuję danego słowa.
Read More

Angela: świadectwo otrzymania łask

Po prostu Pan Bóg miał inne plany względem mnie
Read More

Róża: Matka Boża obdarzyła mnie wieloma łaskami

pierwszy raz Nowenne Pompejska odmawialam w intencji siostry o Uratowanie jej zwiazku malzenskiego.Juz w czasie odmawiania Nowenny zaczelo sie pomalutku ukladac i przestali sie klocic.Wszystko wskazuje na to ze do siebie wroca.Obecnie odmawiam druga nowenne choc nie jest mi latwo bo przy 3 malych dzieci caly czas jestem odrywana od modlitwy ale niepotrafie jej nieodmawiac.Matka Boza obdazyla mnie wieloma laskami w czasie tej modlitwy.dziekuje za wszystkie otrzymane laski i polecam kazdemu odmawiac ten rozaniec

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Róża: Matka Boża obdarzyła mnie wieloma łaskami"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
EJ
Gość
Szczesc Boze. Odmwiam juz 5 Nowenne Myslalam ze jezeli prosze to powinnam otrzymac to o co prosze. Matka Boza natomiast daje mi laski wedlug siebie. Sa to laski -teraz to widze-ktore byly mi potrzebne najbardziej. Dziekuje Matko Boza za wszystkie laski. Moje zycie jest spokojne. Nie musze plakac ,bac sie. Mam cudowne dzieci spokuj ktory mi dalas Matko. Widze jak cudowne moze byc zycie. Odmawianie rozanca codziennie daje mi spokuj wewnetrzny. Teraz odmawiam Nowenne w podziekowaniu Matce Bozej. Tak. Musimy dziekowac a nie tylko prosic. Rozejrzyj sie wokolo zobacz ile dobroci i lask otrzymujesz codziennie. Za to ja dzis dziekuje.… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!