Monika: znaleziona miłość

Niedawno ojciec mojej koleżanki ciężko zachorował i to właśnie ona przypomniała mi o sile, która płynie z tej modlitwy, o Łaskach, jakie się dzięki niej otrzymuje.
Przeczytaj całość

Jadwiga: Będę mamą

Widziałam moje dziecko na usg i zawierzyłam nas całkowicie opiece Matki Boskiej . Jestem spokojna i wierzę że w pażdzierniku miesiącu różańcowym powitam moje dzieciątko na świecie . Mój mąż również odmawia nowennę . Matko Boska z Pompejów módl się za nami .
Przeczytaj całość

Iwona: List – Wspaniała modlitwa

Jutro jest ostatni dzień mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, którą odmawiałam w intencji zmiany zachowania mojego nastoletniego syna. Intencja jeszcze nie została wysłuchana, jednak ufam, ze Matka Boża opiekuje się moim synem i jeżeli taka będzie Jej Wola intencja się spełni.
Przeczytaj całość

Agata: Dziękuję Ci Maryjo!!! Kocham Cię bardzo!!!

Szczęść Noże! Dziękuję Matce Boskiej za łaski jakie otrzymałam. Kilka razy odmawiałam NP. Mam do siebie żal, że nie potrafię oddać się całkowicie podczas modlitwy.
Przeczytaj całość

Natalia: Prosiłam o spotkanie miłości

Kolejną nowennę odmawiałam w intencji znalezienia szczerej miłości tego jedynego mężczyzny kochającego wartościowego i oczywiście religijnego. Od kiedy zaczęłam ją odmawiać zaczęły się dziać dziwne rzeczy nagle w moim życiu pojawiali się mężczyźni a ja zrozpaczona nie wiedziałam o co chodzi jak mam rozeznać, przecież modliłam się o jednego, prosiłam Matkę Bożą o pomoc i co się okazało że wśród nich to ja musiałam wybrać tego jedynego.
Przeczytaj całość

Renata: Ta modlitwa i różaniec zmieniły moje życie

Chciałam podzielić się z Wami świadectwem opieki Matki Bożej. W ubiegłym roku odmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie z prośbą o pomoc w wyjściu z problemów finansowych… W czerwcu odbyłam pielgrzymkę do Medjugorje – pojechałam autokarem z dwuletnim synkiem. Po moim powrocie mąż, który ma problem alkoholowy, poszedł na terapię. Niedługo będzie rocznica…

W domu jest spokój… Z kłopotów finansowych do końca nie wyszliśmy, ale czy to jest najważniejsze? Damy radę! Najważniejszy jest spokój w domu, ciepła rodzinna atmosfera… Codziennie odczuwamy obecność Matki Bożej w naszym życiu. Wiem, że nad nami czuwa… W czerwcu jedziemy już we trójkę do Medjugorje, dziękować matce Bożej za otrzymane łaski…

Królowo Różańca świętego, módl się za Nami, wstawiaj się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!