Elżbieta: Łaski

Teraz chcę zacząć nowennę za zdrowie i rozwój mojego syna 13 latka który trochę się pogubił się w tym świecie dorastania. Wierzę że i tu Matka Boża dołoży starań aby syn postępował należycie jest jej wiernie oddany służąc panu Bogu do mszy świętej.
Przeczytaj całość

Stefania: Studia i egzamin

Zaczęłam wymarzone ale bardzo trudne studia na jednym z lepszych uniwersytetow. Szybko okazało się ze mam małe szanse na zdanie jednego przedmiotu, co uniemożliwialoby dalszą naukę. 1 listopada zaczęłam odmawiać nowennę. Jednocześnie moja sytuacja na studiach pogarszala się z każdym tygodniem.
Przeczytaj całość

Beata: wewnętrzna przemiana

Zaczęłam ja odmawiać w momencie szukania pracy i zostałam wysluchana. Zapomniałam jednak w tamtym momencie podziękować Matce Najświętszej za otrzymane laski. Powiedziałam paru osobom o nowennie, ale nie napisałam swiadectwa a przecież obiecałam to Maryi.
Przeczytaj całość

Monika: Maryja nas prowadziła

Kiedy mój tato ciężko zachorował na nowotwór zaczęliśmy go polecać  Mateńce Pompejskiej wiem że dzięki naszej modlitwie w sposób  cudowny był prowadzony przez Mateńkę wyciszony pomimo ogromnego cierpienia nowotwór postępował i dawał kolejne przerzuty był już płucach tato w sposób niewyjaśniony dla lekarza przymującego na oddziale intensywnej opieki zostaje tam...
Przeczytaj całość

Ania: Wierzę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Ukochana Maryja. O Nowennie Pompejańskiej tak na prawdę dowiedziałam się od mamy, która modliła się dwa razy tą Nowenną w intencji abym otrzymała pracę i za każdym razem Matka Najświętsza ją wysłuchała. Mama natomiast o tej pięknej modlitwie różańcowej dowiedziała się z internetu.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Renata: problemy w nauce

Modlitwe Pompejska odmawiam z moja rodzina juz 2 raz w tym Roku o pomoc dla mojej corki  w nauce gdyz ma problemy.

Od stycznia,od kiedy zaczelismy odmawiac Rozaniec  jest jeszcze gorzej niz wczesniej Juz nam brak sily aby kontynuować i wszystko sie wali do okola nas Ale sie nie poddajemy i kontynolujemy.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!