Aleksander: Po każdej nowennie moje życie staje się lepsze

Odmawiając Nowennę może się okazać że nie otrzymujemy tego o co prosimy. Mi Bóg bardzo pomógł w życiu chociaż modliłem się o małżeństwo. Zrozumiałem jednak że każdy z nas musi nieść jakiś Krzyż w swoim życiu i być może że w moim przypadku tym Krzyżem jest samotność. Trzeba zawsze ufać Bogu bo on wie najlepiej co jest dla nas dobre i kiedy przyjdzie odpowiedni czas. To moja niepierwsza Nowenna a po każdej moje życie staje się lepsze
Read More

Kasia: modlitwa o miłość

Nie zdarzało mi się mieć myśli zniechęcających mnie do Boga, czy nawet bluźnierczych, które niestety się pojawiały, mimo iż bardzo tego nie chciałam. W trakcie tej modlitwy poddałam się całkowicie woli Bożej, powiedziałam by zrobił z moim życiem co chce, bo On wie co jest dla mnie najlepsze. Wierzę, że prędzej czy później spotkam właściwą osobę, którą pokocham z wzajemnością.
Read More

Renata: Pełnia szczęścia, miłości i pokoju

Jestem po trzeciej nowennie, ogromnie wdzięcznna Najświętszej mateczce za wyproszone łaski i za 'bonus', bo to co otrzymałam dodatkowo, uratowało moje życie. Jest to nawrócenie z katoliczki, w prawdziwie wierzącą. Poznałam Jezusa żywego i doświadczyłam działania Ducha Świętego. Jestem zauroczona szybkością i sposobem działania naszego Pana, które nie mieszczą się w naszych umysłach.
Read More

M: Z perspektywy czasu widzę zmiany

Witam wszystkich. To moje drugie świadectwo. Odmówiłam wiele nowenn pompejańskich. Większość z nich dotyczyła moich dzieci. Otrzymałam wiele łask od Maryi. Znalazłam dobrą pracę, mąż dostał podwyżkę w pracy.
Read More

Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Read More

Przemysław: Moje spotkanie z Nowenną Pompejańską

Witam wszystkich. Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się jakiś rok temu. Od dwóch lat nic mi się nie układało, wszystko za co się brałem nie wychodziło mi. Nie udawało mi się nic na studiach, ani w pracy, ani w kontaktach z ludźmi. W tym czasie zacząłem popadać w depresję.

Odmieniło się to wszystko, gdy moja mama dała mi różaniec. Nie modliłem się różańcem kilka lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z internetu – z filmików na YouTube księdza egzorcysty Piotra Glasa. Postanowiłem spróbować. Z początku modliłem się tą nowenną codziennie, ale omyłkowo każdego dnia w innej intencji. Już wtedy odczuwałem, że zachodzą zmiany w moim życiu. Modliłem się tak dłuższy czas, ale kiedy zauważyłem, że powinno się odmawiać przez całą nowennę jedną tylko intencję, postanowiłem zacząć ją od początku. Poprosiłem Królową Różańca Świętego z Pompejów o pomoc w wyborze drogi życiowej. Nie miałem pomysłu, czym mam się zająć. Nie miałem pracy, studiów nie skończyłem. Siedziałem całymi dniami w domu. Chodziłem tylko codziennie na Mszę Świętą i czytałem Pismo Święte.

Po kilkunastu dniach odmawiania nowenny zaczęły mi przychodzić do głowy myśli o Seminarium Duchownym. Powiedziałem o tych myślach rodzinie. Byli zachwyceni.

Wszystko układa się teraz jak najlepiej. Doznałem powołania i zamierzam wstąpić do Seminarium. Proszę o modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Przemysław: Moje spotkanie z Nowenną Pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Życzę wytrwałości w dążeniu do realizacji powołania…
Pomodlę się za Ciebie 🙂

Ivona
Gość

Przemku, modlę się za Twoje powołanie. Wierzę, że wytrwasz w swoich zamiarach i będziesz wspaniałym księdzem.

Barbara
Gość
Barbara

Chwała Panu !

A J
Gość

Wspaniale ciesze sie wraz z Toba I Twoja rodzina. Pozdrawiam

Ewa
Gość

Przemku – masz cudowną Mamę :). Jakże inny byłby świat, gdyby Rodzice wręczali swoim dzieciom różańce do ręki. Niech Matka Boża Cię prowadzi!

Daria
Gość
Super! Ciesz się, że masz taką rodzinę, której spodobała się Twoja decyzja o Semianrium. Ja odmawiam obecnie nowennę pompejańską w intencji rozeznania życiowego powołania, dalszej drogi życiowej, jeszcze 20 dni mi zostało do końca. Jestem na drugim roku studiów, chciałabym wstąpić do zakonu, miałam już w liceum takie myśli. mam świadomość, że wybranie życia zakonnego to najlepsza decyzja. Przeczytanie Dzienniczka siostry Faustyny też na mnie wpłynęło. Ale moi rodzice nie chcą żebym poszła do zakonu. Mówią żebym zeszła na ziemie i poważnie myślała o życiu, że mówie tak, bo nie mam innego pomysłu na życie, że zakon nie jest ucieczką… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!