Dorota: świadectwo i pytanie dot. intencji

Szczęść Boże, Postanowiłam napisać świadectwo uzyskania łaski za pośrednictwem Królowej Różańca z Pompejów. Nowennę odmawiałam kilka razy w różnych sprawach ta ostatnia była odmawiana w intencji wyleczenia się z nawyku objadania się i ogromniej otyłości. Kilka dni po zakończeniu Nowenny otrzymałam łaskę i znalazłam siłę do walki z tym problemem ....
Przeczytaj całość

Joanna: Modlitwa ubogaca każdy mój dzień

Kolejny raz odmawiam nowennę. Za każdym razem proszę o inną łaskę. Żadna z tych konkretnych, o które prosiłam nie została jeszcze wysłuchana, ale mam nieustające poczucie opieki Matki Bożej. Moja rodzina i ja otrzymaliśmy wiele innych łask, które w moim przekonaniu są dowodem i świadectwem, że jestem słuchana.
Przeczytaj całość

Teresa: Uzdrowienie relacji i przemiana mamy

Już dawno chciałam złożyć tu świadectwo. Modliłam się nowenną pompejańską za moją mamę, o uzdrowienie wewnętrzne dla niej. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że moja mama przez wiele lat była toksyczną osobą i naprawdę bardzo mnie raniła. Po każdym spotkaniu z nią czułam się wyczerpana psychicznie. Jednocześnie miałam świadomość, że jest samotna. Z drugiej jednak strony nie widziałam, żeby z naszych spotkań rodziło się coś dobrego.
Przeczytaj całość

Maria: Wysłuchane modlitwy

Odmawiam obecnie ósmą nowennę. Potwierdzam, jak większość osób, że ta modlitwa uzależnia. Przy pierwszej i trzeciej nowennie prosiłam Matkę Przenajświętszą o uzdrowienie mojego 4-letniego synka. Od małego jego kości czołowe odstawały od kości ciemieniowej, co było dość widoczne. Modliłam się o to, aby te kości się zrosły, modlitwą do św. Rity i Koronką do...
Przeczytaj całość

Ewa: znalezienie pracy

Z wielką nadzieją zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską,o której pierwszy raz przeczytałam w"Królowej Różańca Świętego".Proszę o pracę dla syna.Jeszcze zostało 9 dni nowenny,a syn wlaśnie podjął pracę,a pozostawał bez pracy wiele miesięcy.Zachęcam wszystkich,aby rozwiązywali problemy z Matką Bożą Pompejańską a doznają wielu zaskakujących łask.
Przeczytaj całość

Przemysław: Moje spotkanie z Nowenną Pompejańską

Witam wszystkich. Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się jakiś rok temu. Od dwóch lat nic mi się nie układało, wszystko za co się brałem nie wychodziło mi. Nie udawało mi się nic na studiach, ani w pracy, ani w kontaktach z ludźmi. W tym czasie zacząłem popadać w depresję.

Odmieniło się to wszystko, gdy moja mama dała mi różaniec. Nie modliłem się różańcem kilka lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z internetu – z filmików na YouTube księdza egzorcysty Piotra Glasa. Postanowiłem spróbować. Z początku modliłem się tą nowenną codziennie, ale omyłkowo każdego dnia w innej intencji. Już wtedy odczuwałem, że zachodzą zmiany w moim życiu. Modliłem się tak dłuższy czas, ale kiedy zauważyłem, że powinno się odmawiać przez całą nowennę jedną tylko intencję, postanowiłem zacząć ją od początku. Poprosiłem Królową Różańca Świętego z Pompejów o pomoc w wyborze drogi życiowej. Nie miałem pomysłu, czym mam się zająć. Nie miałem pracy, studiów nie skończyłem. Siedziałem całymi dniami w domu. Chodziłem tylko codziennie na Mszę Świętą i czytałem Pismo Święte.

Po kilkunastu dniach odmawiania nowenny zaczęły mi przychodzić do głowy myśli o Seminarium Duchownym. Powiedziałem o tych myślach rodzinie. Byli zachwyceni.

Wszystko układa się teraz jak najlepiej. Doznałem powołania i zamierzam wstąpić do Seminarium. Proszę o modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Przemysław: Moje spotkanie z Nowenną Pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Życzę wytrwałości w dążeniu do realizacji powołania…
Pomodlę się za Ciebie 🙂

Ivona
Gość

Przemku, modlę się za Twoje powołanie. Wierzę, że wytrwasz w swoich zamiarach i będziesz wspaniałym księdzem.

Barbara
Gość
Barbara

Chwała Panu !

A J
Gość

Wspaniale ciesze sie wraz z Toba I Twoja rodzina. Pozdrawiam

Ewa
Gość

Przemku – masz cudowną Mamę :). Jakże inny byłby świat, gdyby Rodzice wręczali swoim dzieciom różańce do ręki. Niech Matka Boża Cię prowadzi!

Daria
Gość
Super! Ciesz się, że masz taką rodzinę, której spodobała się Twoja decyzja o Semianrium. Ja odmawiam obecnie nowennę pompejańską w intencji rozeznania życiowego powołania, dalszej drogi życiowej, jeszcze 20 dni mi zostało do końca. Jestem na drugim roku studiów, chciałabym wstąpić do zakonu, miałam już w liceum takie myśli. mam świadomość, że wybranie życia zakonnego to najlepsza decyzja. Przeczytanie Dzienniczka siostry Faustyny też na mnie wpłynęło. Ale moi rodzice nie chcą żebym poszła do zakonu. Mówią żebym zeszła na ziemie i poważnie myślała o życiu, że mówie tak, bo nie mam innego pomysłu na życie, że zakon nie jest ucieczką… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!