Anka: Z pokorą zawierzcie siebie Matce

Długo zastanawiałam się nad złożeniem tego świadectwa, ale po 3 odmówionych Nowennach i łaskach płynących obficie przez wstawiennictwo Matki Boskiej twierdzę, że jest ono konieczne na chwałę Królowej Nieba ;)
Read More

Asia: Chwała Panu za Jego Miłosierdzie

Witajcie :) Chciałabym tylko powiedzieć, że w swoim życiu odmówiłam już wiele Nowenn Pompejańskich i za każdym razem Matka Boża wypraszała łaski u Boga. Oprócz wysłuchanych próśb dostawałam, ja i moi najbliżsi, wiele dodatkowych łask. Chwała Panu za Jego Miłosierdzie, mimo że często jest tak ciężko... Naprawdę warto, nie poddawajcie się. Pozdrowienia
Read More

Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej tym świadectwem za uratowanie mojego taty. Dzisiaj jest właśnie ostatni dzień części błagalnej nowenny pompejańskiej, którą ofiarowałam w intencji zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla mamy i taty.Przeczytaj Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty
Read More

Patrycja: Oczyszczenie z grzechu

Szczęść Boże, chciałabym złożyć świadectwo o mocy Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam w roku 2017 dwie Nowenny Pompejańskie pierwsza w intencji zajscia w ciaze (o dziecku marze juz od 15 lat) a drugą o miłość pewnego pana. W ciąży jeszcze nie jestem a w tym roku będę miala 40 lat, a z tym mężczyzną sie odczasu do czasu widuje.
Read More

anna: niejedna łaska pracy w rodzinie

Matko Boża, dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby : łaskę pracy jaką otrzymała moja siostra w cztery dni po ukończeniu Nowenny Pompejańskiej. Również mój syn otrzymał tę łaskę pracy po zakończonej Nowennie a był w sytuacji - po ludzku -bez wyjścia.Wysyłał dziesiątki ofert przez dwa miesiące bez powodzenia. Jestem przekonana,...
Read More

Pompeje – ostatni dzień

Ojczyzna wzywa (na wybory), obowiązki (zaległe) czekają, nadchodzi nieuchronnie czas powrotu… Ostatni dzień w Pompejach był niezwykle owocny w spotkania i modlitwę.

Myślę, że niedługo skosztujemy owoców wyjazdu  🙂 Niestety, musiałem odłączyć się od naszej pielgrzymki, spędzając jej trzy ostatnie dni w Sanktuarium oraz w drodze do Polski. Z żalem, bo podróżowałem z wspaniałymi ludźmi! Wielu z nich czyni wspaniałe dzieła pompejańskie w Polsce, każdy na swoją skalę rozszerza nowennę pompejańską!

Dziś, wędrując przez Pompeje odnalazłem – po 4 latach poszukiwań! – miejsce, w którym Bartolo Longo złożył Maryi obietnicę, że nie opuści Doliny Pompejańskiej, dopóki nie rozszerzy w niej różańca.

Także po 4 latach próżnych oczekiwań zobaczyłem różę, którą ojciec Pio ofiarował Maryi w Pompejach. Ta róża jest w specjalnym relikwiarzu.

Po 4 latach trafiłem na ludzi z Instytutu im. bł. Bartola Longo, którzy są niezwykle zaangażowani w krzewienie kultu bł. Bartola. Łączymy siły z nadzieją na szybką jego kanonizację!

Wracając wieczorem do hotelu odwiedziłem dwie miejscowości: urocze Sorrento oraz Castellamare z jej niezwykle zaśmieconymi plażami… Widać to na zdjęciach.

Wyjeżdżam i… już tęsknię za codziennym różańcem przed Tronem Maryi. Naprawdę, nie wiem, jak czas ucieka, jak szybko upływa na modlitwie w tym niezwykłym miejscu…

I to już prawie koniec naszej „wirtualnej” pielgrzymki. W Polsce dodam jeszcze kilka zdjęć i film 🙂

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dorota KarnickaApostoł Różańca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie, dziękuję! W październiku będzie możliwość kolejnej pielgrzymki do Królowej Różańca na Jej wielkie święto!

Dorota Karnicka
Gość

Kuszenia ciąg dalszy … 🙂
Wracajcie szczęśliwie , a Ty Marku, ufam , że pełen zdrowia i radosny bezpiecznie do nas wrócisz 🙂
Niech Mateńka Pompejańska ma Was w swej opiece!
Z pozdrowieniami i uśmiechem 🙂 🙂 🙂