Leszek: różaniec uratował moją rodzinę i 17 letniego syna

Mam syna który był uzależniony od narkotyków,szkołę zawalił itd było tak żle że żyć się nie chciało. Zacząłem odmawiać różaniec i powoli wszystko kierowało się w stronę nadzieji Dziś syn jest we Wspólocie Cenacolo od 1,5 roku ,az serce rośnie jak się na niego patrzy ,codzienna praca i modlitwa(3 różańce)...
Przeczytaj całość

Beata: Moc Modlitwy

Dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski, którymi nas obdarzasz, za wstawiennictwo u naszego Pana – Boga najwyższego. Proszę nigdy nas nie opuszczaj
Przeczytaj całość

Olimpia: wysłuchane łaski

Witam. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 8 czerwca modląc się o klientów i zlecenia dla naszej firmy, gdyż od dłuższego czasu męczą nas kłopoty finansowe. Podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej bywało różnie, przychodziły chwile zwątpienia, lepsze i gorsze dni jednak cały czas wierzyłam że Matka Boża mnie wysłucha. W czasie Nowenny nic...
Przeczytaj całość

Ania: Modlitwa czyni cuda !

Wierzyłam i cały Czas wierzę !
Przeczytaj całość

Pompeje – ostatni dzień

Ojczyzna wzywa (na wybory), obowiązki (zaległe) czekają, nadchodzi nieuchronnie czas powrotu… Ostatni dzień w Pompejach był niezwykle owocny w spotkania i modlitwę.

Myślę, że niedługo skosztujemy owoców wyjazdu  🙂 Niestety, musiałem odłączyć się od naszej pielgrzymki, spędzając jej trzy ostatnie dni w Sanktuarium oraz w drodze do Polski. Z żalem, bo podróżowałem z wspaniałymi ludźmi! Wielu z nich czyni wspaniałe dzieła pompejańskie w Polsce, każdy na swoją skalę rozszerza nowennę pompejańską!

Dziś, wędrując przez Pompeje odnalazłem – po 4 latach poszukiwań! – miejsce, w którym Bartolo Longo złożył Maryi obietnicę, że nie opuści Doliny Pompejańskiej, dopóki nie rozszerzy w niej różańca.

Także po 4 latach próżnych oczekiwań zobaczyłem różę, którą ojciec Pio ofiarował Maryi w Pompejach. Ta róża jest w specjalnym relikwiarzu.

Po 4 latach trafiłem na ludzi z Instytutu im. bł. Bartola Longo, którzy są niezwykle zaangażowani w krzewienie kultu bł. Bartola. Łączymy siły z nadzieją na szybką jego kanonizację!

Wracając wieczorem do hotelu odwiedziłem dwie miejscowości: urocze Sorrento oraz Castellamare z jej niezwykle zaśmieconymi plażami… Widać to na zdjęciach.

Wyjeżdżam i… już tęsknię za codziennym różańcem przed Tronem Maryi. Naprawdę, nie wiem, jak czas ucieka, jak szybko upływa na modlitwie w tym niezwykłym miejscu…

I to już prawie koniec naszej „wirtualnej” pielgrzymki. W Polsce dodam jeszcze kilka zdjęć i film 🙂

Opt In Image
Pielgrzymuj z nami do Pompejów!
Powiadomimy Cię o najbliższej pielgrzymce

Jeśli chcesz dołączyć do naszej przyszłej pielgrzymki do sanktuarium różańcowego w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu. Skontaktujemy się z Tobą!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Pompeje – ostatni dzień"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie, dziękuję! W październiku będzie możliwość kolejnej pielgrzymki do Królowej Różańca na Jej wielkie święto!

Dorota Karnicka
Gość

Kuszenia ciąg dalszy … 🙂
Wracajcie szczęśliwie , a Ty Marku, ufam , że pełen zdrowia i radosny bezpiecznie do nas wrócisz 🙂
Niech Mateńka Pompejańska ma Was w swej opiece!
Z pozdrowieniami i uśmiechem 🙂 🙂 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!