Anna: Wysłuchanie prośby o świadczenie emerytalne

Nowennę Pompejańską odmawiałam już w innych intencjach i nigdy się nie zawiodłam. Kiedy ponad miesiąc temu odmówiono mi emerytury pomostowej byłam załamana, gdyż zostałam bez pracy i płynących z niej środków. Podjęłam modlitwę do Matki Bożej za pośrednictwem ww Nowenny. Okazało się mogę starać się o inną formę świadczenia, które...
Przeczytaj całość

Elżbieta: pozbyłam się lęków

Jak przychodzą złe myśli to staram się je odganiać jak ,,muchy latem,,.I planuje następny dzień z nadzieją ze Maryja mi pomoże.
Przeczytaj całość

Renata: Nowenna Pompejańska to niesamowita modlitwa, zaskakuje mnie każdego dnia…

Po raz pierwszy o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się niecałe trzy lata temu od kapłana w Sakramencie Pokuty. W krótkim czasie po tym wydarzeniu, podjęłam decyzję o odmawianiu tej modlitwy.
Przeczytaj całość

Magdalena: Twoja miość jak ciepły deszcz

Dzięki nowennie stałam się też mniej nerwowa,kiedyś bardzo szybko się denerwowałam,kłóciłam z rodziną,teraz czuje większy spokój. Do wielu rzeczy podchodze raczej z żartem niż ze zdenerwowaniem.
Przeczytaj całość

Bożena: Pomoc w nauce

Moja dzis 16 letnia siostrzenica w ubieglym roku podjela sie odmawiac Nowennę Pompejańską (wlasciwie odmawiala 2 czesci rozanca a ja trzecia). Teraz na wakacjach odmawia sama cala Nowennę Pompejańską, bo jak mowi, przezyla ten rok szkolny bez stresu, dostala sie do wymarzonej szkoly i czula opieke Matki Boskiej.
Przeczytaj całość

Piotr: Jestem szczęśliwym człowiekiem, który zrozumiał moc małżeńskiej przysięgi

Po dwudziestu pięciu latach zakochałem się ponownie w mojej żonie! W listopadzie sytuacja w moim małżeństwie była – delikatnie mówiąc – nieszczególna. Wspólnie z żoną podjęliśmy decyzję o separacji, nie wykluczaliśmy nawet rozwodu. Nie było w naszym związku osób trzecich, ale narastało między nami uczucie wzajemnej niechęci i poczucie oddalenia. Na porządku dziennym był całkowity zanik uczuć, wzajemne złośliwości i „dogryzanie”. Zwróciłem się do Jana Pawła II z prośbą o pomoc. Na mojej drodze stanął ksiądz rekolekcjonista, gdyż w parafii właśnie trwały rekolekcje. Zazwyczaj przychodziłem na poranne nauki, ale tamtego dnia poszedłem do kościoła wieczorem. Po Mszy świętej przyszedł czas na naukę poświęconą modlitwie. Postanowiłem ją sobie „odpuścić”. Ale jakaś wewnętrzna siła kazała mi zostać w kościele. Pozostałem. Usłyszałem słowa, które głęboko zapadły w moje serce: „jest taka nowenna, nowenna nie do odparcia…”. Podjąłem decyzję o rozpoczęciu nowenny pompejańskiej. I wtedy nastąpił cud: wszystko wróciło do normy, spłynął na mnie ogromny spokój i rozwaga. Niespodziewanie odkryłem, że zakochałem się ponownie w mojej żonie po dwudziestu pięciu latach małżeństwa! Nieważne, że jej twarz jest pokryta zmarszczkami, że nie wygląda jak kobiety z pierwszych stron magazynów… Dla mnie ponownie jest najpiękniejszą kobietą na świecie! Prosiłem Maryję o ratunek dla mojego małżeństwa i zostałem wysłuchany. Przeszłości wprawdzie nie zdołam wymazać, ale mam nadzieję, że starczy mi jeszcze czasu i sił, bym mógł naprawić swoje błędy.  Zrozumiałem, że w domu mam swoją „drugą połowę”, nie przedmiot pożądania. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem, który zrozumiał moc małżeńskiej przysięgi, a szczególnie słowa: „…nie opuszczę cię aż do śmierci!”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Piotr: Jestem szczęśliwym człowiekiem, który zrozumiał moc małżeńskiej przysięgi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

Piękne słowa. :)wzruszyłam się czytając to świadectwo.

Robert
Gość
Robert

Piekne swiadectwo.Tez sie wzruszylem czytajac to.

URSZULA
Gość
URSZULA

CHWAŁA PANU

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!