Aneta: Wysłuchana modlitwa o powrót chłopaka

Pół roku temu z dnia na dzień zostawił mnie chłopak…. Nasze wspólne plany runęły. Wszystkie zapewnienia z jego strony to były tylko słowa rzucane na wiatr.
Read More

Iza: Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy będzie mi jeszcze ciężej

Modlę się nowenną pompejańską od kilku lat z małymi przerwami. Te przerwy są wtedy, gdy czuje, że walka duchowa była ciężka i wtedy jakby na chwilę poddaję się
Read More

Marcin: Kiedy rzuciła mnie dziewczyna…

Wtedy pewnego wieczora usłyszałem tak jakby wewnętrzny głos, który mi powiedział, żeby odmawiać różaniec.
Read More

Wioletta: Lekarz był bardzo zdziwiony

Z nowenną pompejańską zetknęłam się już jakiś czas temu, ale poprzestałam wówczas na przeczytaniu świadectw. Zaczęłam odmawiać ją 9 marca. Dzień wcześniej miałam badanie USG tarczycy i doktor znalazła dwa guzki. Lekarz rodzinny skierował mnie na biopsję, a na moje pytanie, czy guzki mogą zniknąć, odpowiedział, że niestety, nie! Cały tydzień czekałam na kolejne USG i biopsję. 17 marca, podczas badania USG pan doktor nie znalazł żadnego guzka, który mógłby podlegać biopsji, więc nie można było jej zrobić! Lekarz rodzinny był bardzo zdziwiony, a ja wiem, że to Maryja mi pomogła! Chwała Panu i Jego Matce!
Read More

Aga: Ukończenie studiów i wiele innych łask

Nie wiem w sumie od czego zacząć.. odmawianie Nowenny Pompejańskiej zaczęłam zaraz po tym jak zostawił mnie mój chłopak był to dla mnie jedyny ratunek podczas mojego załamania. Jedno świadectwo już kiedyś napisałam w związku z tą sytuacją. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji powrotu byłego. W tym czasie otrzymałam wiele...
Read More

Piotr: Jestem szczęśliwym człowiekiem, który zrozumiał moc małżeńskiej przysięgi

Po dwudziestu pięciu latach zakochałem się ponownie w mojej żonie! W listopadzie sytuacja w moim małżeństwie była – delikatnie mówiąc – nieszczególna. Wspólnie z żoną podjęliśmy decyzję o separacji, nie wykluczaliśmy nawet rozwodu. Nie było w naszym związku osób trzecich, ale narastało między nami uczucie wzajemnej niechęci i poczucie oddalenia. Na porządku dziennym był całkowity zanik uczuć, wzajemne złośliwości i „dogryzanie”. Zwróciłem się do Jana Pawła II z prośbą o pomoc. Na mojej drodze stanął ksiądz rekolekcjonista, gdyż w parafii właśnie trwały rekolekcje. Zazwyczaj przychodziłem na poranne nauki, ale tamtego dnia poszedłem do kościoła wieczorem. Po Mszy świętej przyszedł czas na naukę poświęconą modlitwie. Postanowiłem ją sobie „odpuścić”. Ale jakaś wewnętrzna siła kazała mi zostać w kościele. Pozostałem. Usłyszałem słowa, które głęboko zapadły w moje serce: „jest taka nowenna, nowenna nie do odparcia…”. Podjąłem decyzję o rozpoczęciu nowenny pompejańskiej. I wtedy nastąpił cud: wszystko wróciło do normy, spłynął na mnie ogromny spokój i rozwaga. Niespodziewanie odkryłem, że zakochałem się ponownie w mojej żonie po dwudziestu pięciu latach małżeństwa! Nieważne, że jej twarz jest pokryta zmarszczkami, że nie wygląda jak kobiety z pierwszych stron magazynów… Dla mnie ponownie jest najpiękniejszą kobietą na świecie! Prosiłem Maryję o ratunek dla mojego małżeństwa i zostałem wysłuchany. Przeszłości wprawdzie nie zdołam wymazać, ale mam nadzieję, że starczy mi jeszcze czasu i sił, bym mógł naprawić swoje błędy.  Zrozumiałem, że w domu mam swoją „drugą połowę”, nie przedmiot pożądania. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem, który zrozumiał moc małżeńskiej przysięgi, a szczególnie słowa: „…nie opuszczę cię aż do śmierci!”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Piotr: Jestem szczęśliwym człowiekiem, który zrozumiał moc małżeńskiej przysięgi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

Piękne słowa. :)wzruszyłam się czytając to świadectwo.

Robert
Gość
Robert

Piekne swiadectwo.Tez sie wzruszylem czytajac to.

URSZULA
Gość
URSZULA

CHWAŁA PANU

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!