Krystyna: Hałaśliwi sąsiedzi

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sytuacji, która wydawała się być nie do rozwiązania. Mieszkam w bliku z mężem i dorosłym synem. Moi sąsiedzi z góry to rodzina: 4 osoby dorosłe i dwoje dzieci, zachowujące się dosyć głośno i hałaśliwie. Dzieci całymi dniami biegały, skakały, grały w piłkę i hałasowały do późnych godzin wieczornych.
Przeczytaj całość

Kasia: Maryja każdego słucha !

Kochani, Nowenna Pompejańska to wielki cud ! Pragnę podzielić się moimi 54 dniami jak i wydarzeniami, które zaciągnęły mnie do Nowenny… Zanim rozpoczęłam Nowennę, słyszałam o niej przelotnie od przyjaciółki, która trwała później duchowo ze mną podczas odmawiania… kiedy mi opowiadała o Nowennie, stwierdziłam „gdzie ja i tyle różańców, nigdy...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cud pracy

Praca jest wymodlona, spokojna, lepsza niż poprzednia, lepiej płatna..
Przeczytaj całość

Luiza: Udana operacja

Szczęść Boże, chciałabym się podzielić moim świadectwem. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej NP. Ta jest w intencji powodzenia mojej operacji, której celem było udrożnienie jajowodów.
Przeczytaj całość

Ewa: To niewiarygodne … mnóstwo łask.

To moja 6 NP w różnych intencjach, w tym za moją Córkę, za dusze czyśćcowe i z prośbą o miłosierdzie Boże i zbawienie mojej duszy.
Przeczytaj całość

Pielgrzymka: u św. Rity w Cascii!

Dziś odwiedziliśmy dwa niezwykłe miejsca: Roccaporenę miejsce życia św. Rity, oraz Cascię, miejsce, w którym pełniła swoją posługę jako siostra zakonna.

Najważniejszym punktem naszej pielgrzymki było nawiedzenie grobu św. Rity z Cascii. W Cascii mieliśmy Mszę świętą i krótkie zwiedzanie. Mało kto wie, że Cascia jest miejscem cudu eucharystycznego (zob. na zdjęciach). Wcześniej, w Roccaporenie, odwiedziliśmy miejsca związane ze świeckim życiem św. Rity.

 

A jutro przed nami audiencja generalna! 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Pielgrzymka: u św. Rity w Cascii!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna Kowalska
Gość

Dobrze jest z Wami pielgrzymować! Módlcie się za nas pozostałych w kraju…
Ave Maria!

lukaszskiba
Gość
lukaszskiba

ja tyz bym prosil o modlitwe wstawiedniczom blagam was za rodzine skiba o Boze laski

Basia
Gość

Pielgrzymi kochani pomódlcie się do Św. Rity i w naszych intencjach..o uratowanie małżeństw i nawrócenie małzonka..pojednanie.uratowanie sakramentu małżeństwa.R.B..z wielka wiarą i pozdrwieniami..Z Panem Bogiem..

Anna Cybulska Iwaszkiewicz
Gość

Jak pięknie, możemy wirtualnie podróżować z Wami:)

Krystyna
Gość
Krystyna

Piękne,tylko szkoda,że brak balasek przed Ołtarzem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!