L.: Bóg mnie uzdrowił

Witam serdecznie wszystkich wytrwałych w Bogu, Jezusie i Naszej Mateczce Najswietszej. Bo dzięki ich miłości do Nas trwamy w modlitwie, i tak jak wiele osób pisze czujemy wewnętrzny spokój, bo czujemy ich obecność, Bóg niechce dla nas źle, wręcz przeciwnie chce naszego dobra dla każdego.
Read More

Natalia: Prosiłam o naprawienie relacji z chłopakiem, a dostałam dużo więcej…

Dzień zakończenia Nowenny, miał być dniem kiedy napiszę świadectwo, na które czeka tyle dziewczyn, kobiet, żon. Chciałam napisać takie świadectwo, którego sama na początku szukałam, a przeczytałam chyba wszystkie otagowane słowem chłopak, rozstanie, powrót. Szukałam takiego, w którym przeczytałabym, że on wrócił, związek się umocnił i wszyscy są szczęśliwi. Nie,...
Read More

Anna: dziękuje za pracę !

Nowennę odmawiałam ok 2 miesiące temu. Nie udało mi się jej ukończyć, w zasadzie to odmówiłam tylko cześć błagalną. Odmawiałam ją w intencji znalezienia wymarzonej pracy.
Read More

Agnieszka: Maryja wysłuchała mojej prośby o zdrowie męża

Nowennę pompejańską rozpoczęłam 13 stycznia w dzień Objawień Fatimskich. Odmawiałam w intencji męża o łaskę zdrowia dla niego (IV st czerniak), modliłam się aby choroba nie powróciła,aby nie było przerzutów.Przeczytaj Agnieszka: Maryja wysłuchała mojej prośby o zdrowie męża
Read More

Marek: Spodobała mi się ta modlitwa od samego początku

Witam serdecznie,chciałbym na tym forum podzielić się swoimi świadectwami odnośnie Nowenny Pompejańskiej. Jak większość piszących tutaj , na "trop" Nowenny trafiłem przypadkiem , choć jak od wielu lat przekonuję się , w WIERZE i w BOGU " żaden przypadek nie jest przypadkowy" . Ale po kolei,zawsze wszelkie swoje sprawy powierzałem...
Read More

Pielgrzymka: u św. Rity w Cascii!

Dziś odwiedziliśmy dwa niezwykłe miejsca: Roccaporenę miejsce życia św. Rity, oraz Cascię, miejsce, w którym pełniła swoją posługę jako siostra zakonna.

Najważniejszym punktem naszej pielgrzymki było nawiedzenie grobu św. Rity z Cascii. W Cascii mieliśmy Mszę świętą i krótkie zwiedzanie. Mało kto wie, że Cascia jest miejscem cudu eucharystycznego (zob. na zdjęciach). Wcześniej, w Roccaporenie, odwiedziliśmy miejsca związane ze świeckim życiem św. Rity.

 

A jutro przed nami audiencja generalna! 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Pielgrzymka: u św. Rity w Cascii!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna Kowalska
Gość

Dobrze jest z Wami pielgrzymować! Módlcie się za nas pozostałych w kraju…
Ave Maria!

lukaszskiba
Gość
lukaszskiba

ja tyz bym prosil o modlitwe wstawiedniczom blagam was za rodzine skiba o Boze laski

Basia
Gość

Pielgrzymi kochani pomódlcie się do Św. Rity i w naszych intencjach..o uratowanie małżeństw i nawrócenie małzonka..pojednanie.uratowanie sakramentu małżeństwa.R.B..z wielka wiarą i pozdrwieniami..Z Panem Bogiem..

Anna Cybulska Iwaszkiewicz
Gość

Jak pięknie, możemy wirtualnie podróżować z Wami:)

Krystyna
Gość
Krystyna

Piękne,tylko szkoda,że brak balasek przed Ołtarzem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!