Pielgrzymka pompejańska do Włoch na święto Królowej Różańca Świętego i Michała Archanioła

Serdecznie zapraszamy na IV pielgrzymkę pompejańską, na której odwiedzimy wiele uświęconych miejsc, z naciskiem na pobyt w Sanktuarium  w Pompejach i na uroczystościach odpustowych ku czci Królowej Różańca Świętego i św. Michała Archanioła!

TERMIN: 26.09 – 08.10.2015. Wyjazd z różnych miejsc w Polsce, w zależności od zgłoszeń.

Program:

1 dzień – 26-09-2015- sobota

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 20:00, przejazd przez Czechy, Austrię. UWAGA: modyfikacja programu!

Wyjazd: wczesne godzinny ranne. Przejazd przez Czechy, Austrię. Nocleg w Tarvisio na granicy Włoch.

2 dzień – 27-09-2015 – niedziela

Asyż. Zwiedzanie bazyliki, Msza święta w Asyżu, nawiedzenie grobu św. Franciszka. Przejazd do hotelu w okolicach Asyżu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – 28-09-2015 – poniedziałek

Śniadanie.   Przejazd  do ROCCAPORENA DI CASCIA – zwiedzanie sanktuarium i grobu św. RITA  – patronka spraw trudnych i beznadziejnych.  Przejazd do MONOPPELLO – tam znajduje się tkanina z wizerunkiem Jezusa, która –  w opinii badaczy – jest zaginioną chustą Św. Weroniki, płótnem pogrzebowym Chrystusa z jerozolimskiego grobu. Przejazd do LANCIANO – miejsce szczególnie znane z cudu Eucharystycznego. Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – 29.09.2015 – wtorek 

Śniadanie.  Nawiedzenie grobu św. Ojca Pio. Zwiedzanie Bazyliki i Muzeum Św Ojca Pio. Msza św. w kościele, w którym  nabożeństwa odprawiał św. Ojciec Pio. Przejazd do MONTE SAN ANGELO na Półwyspie Gargano. Zwiedzanie Groty Michała Archanioła. Powrót do hotelu w San Giovanni Rotondo, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – 30.09.2015 – środa

Śniadanie. Zwiedzanie i modlitwa w Bazylice w San Giovanni Rotondo, po południu przejazd do Rzymu, zakwaterowanie
w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień  – 01.10.2015 – czwartek

Śniadanie. Wyjazd do RZYMU. Całodzienne zwiedzanie Wiecznego Miasta: Bazylika św. Pawła za Murami, Koloseum, Forum Romanium, Kapitol, Piazza Venezzia, Forum Trajana, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Bazyliką św. Jana na Lateranie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień – 02.10.2015 – piątek

Śniadanie, dalsze zwiedzanie Rzymu i WATYKANU. Zwiedzenie Bazyliki i Placu św. Piotra , a szczególnie zejście do grobu Ojca Świętego Jana Pawła II. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

8 dzień – 03.10.2015 – sobota

Śniadanie. Przejazd do MONTE CASSINO. Zwiedzanie Klasztoru św. Benedykta oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd do POMPEI – udział w uroczystościach odpustowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – 04.10.2015 – niedziela

Śniadanie.  Całodniowy pobyt w Pompejach – udział w uroczystościach religijnych. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

10 dzień – 05.10.2015 – poniedziałek

Śniadanie. Wycieczka promem na CAPRI – wyspę w Zatoce Neapolitańskiej. Łagodny, śródziemnomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Zwiedzanie najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego.  Powrót do Pompei – udział w uroczystościach religijnych. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

11dzień – 06.10.2015 – wtorek

Śniadanie. Przejazd do SIENY – zwiedzanie: Kościół św. Dominika  z relikwiami św. Katarzyny Sieneńskiej. Przejazd do hotelu w okolicach Bolonii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

12 dzień – 07.10.2015 – środa

Śniadanie. Przejazd do BOLONII – zwiedzanie stolicy regionu Emilia-Romania, miasta arkad i krużganków. Zwiedzanie Bazyliki S. Petronio, Piazza di Ravegnata ze słynnymi wieżami. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

13 dzień – 08.10.2015 – czwartek

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach do południowych i zakończenie pielgrzymki.

CENA 2240 ZŁ 2360 zł (po modyfikacji: nocleg po drodze i program w Asyżu).

Świadczenia objęte ceną:

  • przejazd autokarem klasy turystycznej
  • opieka pilota na całej trasie
  • 10 11 noclegów w hotelach – pokoje 2,3 osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 10 11 śniadań , 10 11 obiadokolacji (po modyfikacji – rozszerzenie programu o Asyż)
  • ubezpieczenie SIGANAL IDUNA –  KL i Nw

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast – komunikacja miejska, statek na Capri, lokalni przewodnicy, słuchawki. Na ten cel należy przygotować max 70 €uro.

Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianom.

ZGŁOSZENIA:

Na adres: pielgrzymka@rosemaria.pl albo telefonicznie 61 66 24 921 (w dni robocze w godz. 12-16)

39
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
26 Wątki komentarzy
13 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
26 Autorzy
anetaewaannaLidiaKasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

Serce moje pragnie z całych sił pojechać do naszej kochanej Matki….Mam chorego tatę i jeśli wszystko będzie dobrze i Maryja pozwoli mi pojechać będę bardzo szczęśliwa…modlę się o zdrowie taty Nowenną i ufam z całych sił że Maryja zaopiekuje się moją rodziną….proszę o wsparcie modlitewne….Bóg Zapłać

Szymczyk Jadwiga
Gość
Szymczyk Jadwiga

Bogu niech będą dzięki i Królowej Różańca świętego.Na taką pielgrzymkę bardzo pragnę pojechać.27 września kończę 60 lat i pielgrzymka do tych miejsc była moim marzeniem. Jadwiga

Renata
Gość
Renata

A ja jestem szczęśliwa bo dzisiaj zapisałam siebie i mamę na tę pielgrzymkę. Byłyśmy zapisane w roku ubiegłym,ale miałyśmy bardzo poważny wypadek samochodowy, w którym uczestniczył również mój syn. Jedziemy podziękować Królowej za drugie życie i za wszystko co od Niej otrzymaliśmy i otrzymujemy.

aneta
Gość
aneta

Proszę Renię o kontakt gdyż nie mogę się dodzwonić na numer telefonu który posiadam byłyśmy razem na pielgrzymce w 2015 roku .Aneta 604875694 .Pozdrawiam

Renata
Gość
Renata

Oczywiście przez wypadek nie mogłyśmy wziąć udziału w pielgrzymce. Dodaje ten wpis,ponieważ wcześniej źle sformułowałam wypowiedź.

bozena
Gość
bozena

strasznie drogo dla mnie przy rencie 601zl miesięcznie, Bog z Wam, prosze o modlitwe za mnie, oj bardzo jej potrzebuje

Katarzyna Niedzielska
Gość
Katarzyna Niedzielska

Bardzo chcę jechać z ami na pielgrzymkę ,ale nie mogę się dodzwonić, co

robić

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Marzenko na pewno jesteś bardzo młodą osobą i pewnie nie pracujesz. Jak ktoś pracuje to może uzbierać na pielgrzymkę zamiast na urlop w jakimś kurorcie.

Krystyna
Gość
Krystyna

Życzę wszystkim dużych przeżyć w tak cudownych miejscach. Moim marzeniem jest taka pielgrzymka, ale poprostu nie stać mnie na nią. Pozostańcie z Bogiem.

Irena
Gość
Irena

Kiedyś na pewno pojadę na taka pielgrzymkę ….wierze w to bardzo.Bóg niech będzie z wami.

j
Gość
j

modlę się NP o uzdrowienie mojej siostry Krystyny, która jest chora na najgorszą odmianę SM, kiedy będzie taka Boża wola i wróci do zdrowia uda się do MB Pompejańskiej

Teresa.A
Gość
Teresa.A

j proszę siostrze włączyc do jedzenia kiełki , najbardziej wartościowe są z lucerny . Ja sama je robię . Kiedyś w telewizji był program co pani doktor bardzo polecała kiełki, że ma swój gabinet prywatny i przyjmuje pacjentów na SM , ona właśnie wyleczyła się z tej choroby….twierdziła kiełkami .Bardzo przekonująco to opowiadała ….. cos w tym jest . Oczywiście modlitwa , modlitwa, Życzę siostrze doskonałego zdrowia .

Weronika
Gość
Weronika

Kochani, do kiedy można się zapisywać? Nie wiem czy uda mi się na ten wyjazd zarobić, ale jak to tylko przeczytałam wiedziałam, że muszę tam być.

XYZ
Gość
XYZ

A jak ktoś się zapisze to do kiedy trzeba opłacić pielgrzymkę i czy z Warszawy jest wyjazd?

afro
Gość
afro

piękny program! tylko ten terminy :-/ Jestem nauczycielką, więc tylko lipiec/sierpień mogę pozwolić sobie na wyjazdy… Ale życzę pięknych przeżyć wszystkim, którzy mogą pojechać 🙂

Maria
Gość
Maria

Proszę mi powiedzieć z jakiej miejscowosci możemy pojechać na pielgrzymkę my mieszkamy w Tuchowie powiat tarnowski woj.małopolskie do Krakowa mamy 100 km.

magda2
Gość
magda2

Ja też marzę o takiej pielgrzymce, lecz niestety też jestem,,goła i wesoła” 🙂 Więc serdecznie Was proszę Szczęściarze o zawiezienie naszych intencji , które nosimy w sercach do Sanktuarium naszej ukochanej Królowej w Pompejach. Apostoł Różańca.
Ps. moja najważniejsza intencja – o nawrócenie dla męża i dzieci i łaskę pracy, stałej, dobrej pracy dla mnie.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

magda2 dobrze że jesteś wesoła

Genia
Gość
Genia

Czy przewidziany jest wyjazd z Trójmiasta? Czy pielgrzymka rozpoczyna się w Poznaniu?

Danuta
Gość
Danuta

Chciałabym się dowiedzieć czy jest w planach pielgrzymka w następnym roku (miesiące od lutego ,do kwietnia).Bardzo chciałabym wziąć udział w takiej pielgrzymce. Pozdrawiam Danuta

Joanna
Gość
Joanna

Tak bardzo żałuję że nie mogę jechać odmawiam Nowenne za zdrowie moich dzieci które bardzo często chorują. Proszę o modlitwę w Pompejach i przy grobie Jana Pawła II. Za moje dzieci Adama i Mikołaja. Z Bogiem

Danuta
Gość
Danuta

Ja też prosze o modlitwę w tych cudownych miejscach o cud uzdrowienia mnie z ciężkiej choroby ,o łaske trzeźwości dla męża,o powrót syna na drogę wiary.

danka
Gość
danka

ja tesz chetnie bym pojechala ale niemam pienedzy jak jusz tam bedziecie to prosze POMUDLCIE sie i zamnie o zdrowie i abym jakos wyszla tej ciezkiej sytuacji materialnej

Kasia
Gość
Kasia

Witam, chciałam wybrać się do Pompejów, jednak na własną rękę. Jaki jest program uroczystości i modlitw w dniach 4-7.10.2015? Czy jest on gdzieś dostępny? Strona Sanktuarium jest tylko w języku włoskim. Nie znam tego języka i trudno jest mi uzyskać informacje z tej strony. Pozdrawiam

Lidia
Gość
Lidia

Czy są jeszcze wolne miejsca??

anna
Gość
anna

BARDZO CHCIAŁABYM POJECHAĆ, ALE TAK JAK WIĘKSZOŚCI POLAKÓW NIE STAĆ MNIE, ALE WIERZĘ GŁĘBOKO ŻE NADEJDZIE TAKI CZAS ŻE BĘDĘ MOGŁA POJECHAĆ ; A JAK BĘDĘ MIEĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY ZAFUNDUJĘ WYJAZD NAJUBOŻSZYM, ŻEBY I ONI MOGLI DOŚWIADCZYĆ CUDU….

ewa
Gość
ewa

również bardzo bym chciałam pojechać na jaka kolwiek pielgrzymke ale nie mam zaco

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką