Agnieszka: cud pojednania

wierzę Matko Boża sprawisz niejeden cud w moim życiu
Read More

Karolina Cieszyńska: Upragnione dziecko

Wspólnie z mężem staraliśmy się o potomstwo od początku naszego małżeństwa, tj. od 7 lat. W pierwszą ciążę zaszłam tuż po ślubie, niestety od razu ją poroniłam.
Read More

Marta: Wierzyć i ufać do samego końca

trakcie odmawiania Nowenny zaczęłam kolejną (od 2 lutego) w intencji aby Matka Boża znów połączyła mnie węzłem przyjaźni z pewna osobą. Od dłuższego czasu nasze relacje zmieniły się nie do poznania. Po kłótni 19 stycznia zamilkły nasze rozmowy i telefony.
Read More

Dorka: Pomoc w pracy

Błogosławiona Najświętsza Maryja Panna! Chcę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem. Miałam kłopoty w pracy, z którymi nie potrafiłam sobie sama poradzić. Sprawiały, że cały czas żyłam w napięciu, mocno się denerwowałam, czułam się nieudacznikiem.
Read More

Sandra: Powrót miłości

Dziekuje Matce za wsparcie i wiare jakie dostalam od niej i kazdy dzien sily ze milosc o ktora walczylam kazdego dnia wrocila do mnie i pozwolila mi przetrwac to wszystko Wiara czyni cuda a cuda sie zdarzaja dziekuje
Read More

Ola: modlitwa o CUD

Pół roku temu znajomy powiedział mi o NP. Dość sceptycznie podeszłam do tematu. Znajomy zaczynał nowennę kilka razy ale nigdy nie udało mu się jej skończyć. Twierdził jednak, że mimo iż nie kończył NP to Matka Boska i tak wysłuchiwała jego prośby. Wydawało mi się , że nie wytrzymam, że to za długo, ze moja prośba jest mało ważna,że ludzie mają większe zmartwienia, że prośba o wyjście z długów ( a byłam w tragicznej sytuacji materialnej) jest prośbą materialną . I stał sie cud. Kiedy myślałam , że moja modlitwa nie zostanie już wysłuchana a moja sytuacja jest beznadziejna, dostałam spadek, na który nie liczyłam i którego nie brałam pod uwagę.

Matka Boża wysłuchała mojej prośby. Teraz zaczęłam drugą NP w innej intencji. Wszyscy jesteśmy dla Niej ważni i nasze prośby też. Mimo, że nieraz musimy poczekać. Dziękuję i gorąco polecam NP. Ona czyni cuda i nieważne co my o tym myślimy, ważne że ufamy i nasze prośby i modlitwy są szczere. A im bardziej upadamy i nie mamy siły wstać tym bardziej NP jest nam potrzebna. Daje nam nadzieję ,że nawet po bardzo długiej nocy przyjdzie dzień. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
ElzbietaBoguslawgraziaRafałTeresa.A Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Wspaniałe świadectwo 😉

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Szybko otrzymałaś pomoc

Ola
Gość
Ola

Tak to prawda, szybko. Po 2 mc od zakończenia Nowenny. I to w ostatnim chyba możliwym momencie.

Rafał
Gość
Rafał

Szczęść Bożę Wszystkim Wierzę że to wszystko jest prawdą. Ja swoja nowennę odmawiałem od października do listopada 2014 r. po odmówieniu tej nowenny moje życie jeszcze bardziej się posypało i gorzej niż tragiczne.. Wszystko ale to dosłownie wszystko jest na „NIE”. Od tego momentu Nie może nic mi w życiu się poukładać nie mam pracy , nie mam środków do życia , z rodziną cały czas konflikty stałem się jeszcze bardziej nerwowy i agresywny(ale nie na tyle żeby krzywdę komuś zrobić) zostawiła mnie dziewczyna ogólnie życiorys i papiery mam po prostu zabrudzone. Nie obwiniam za to nikogo , a kto… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Rafał polecam książkę Modlitwa Uwielbienia. Dziękować za wszystko ..za taka sytuacje w jakiej sie znalazłeś .
Bywa bywa pogorszenie …prostym językiem to brudy odłażą .
To tak jak mieszkanko, domek nie jest sprzątany dokładnie przez ileś lat i jak zacznie się generalne sprzątanie to na początku …okropności .
Wytrwaj .Bedzie dobrze

Rafał
Gość
Rafał

Dziękuję za dobre słowo. Mam nadzieję że wytrwam choć jak mówię moją sytuacja cały czas się pogarsza ;( Nie mam już siły ani walczyć ani się modlić a tym bardziej żyć.
Obym wytrwał i nie zwątpił.

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Elzbieta
Gość
Elzbieta

Rafale!Nigdy się nie poddawaj i nigdy nie mów, że Cię Maryja niewyslucha bo Ją w tym momencie obrażasz. Czasami jest tak ze ta modlitwa ,cierpienie które przeżywasz Maryja rozdziela komuś innemu a później ta modlitwa wraca do Ciebie z nawiazka.Życie to ciągła walka.Nie możemy żyć kolorowo.Zawsze są i będą problemy .Tak wygląda nasz los zwykłych ludzi.Jak oddasz całe życie Maryji to nigdy Cię nie zawiedziesz,bo Ona każdego dnia stoi kolo Ciebie i razem z Tobą przezywaTwój los.Jest taka modlitwa do Dworu Niebiańskiego Św Ludgardy. Modlij się każdego dnia i proś Ducha Świętego by dawał Ci wskazówki każdego dnia.Zapewniam Cię ze… Czytaj więcej »

grazia
Gość
grazia

Rafał pomyśl czy czasem nie jest ważniejsza zmiana samego siebie . Wydaje mi się że jeżeli nie otrzymałeś tego o co prosiłeś to najwyraźniej masz problem ze sobą i musisz go naprawić .Ja modlę się w trudnej sprawie o małżeństwo bliskiej osoby i jak do tej pory bez większych efektów tyle że są oplątani różańcem ale dobrze nie jest i problemy finansowe się generują.Widzę jednak powolne zmiany i potrzebę wewnętrznej zmiany ich samych a oni jeszcze nie są gotowi. Dlatego oddaję wszystko co mogę : msze, inne modlitwy , cierpienia własne oraz błogosławię ich w imię Boże . Czekam cierpliwie… Czytaj więcej »