Odkryliśmy moc w Piśmie Świętym

W swojej nowennie proszę Matkę Bożą o wyjście z kryzysu finansowego. Różaniec pompejański kończę 2 lutego. Moje kłopoty się nie skończyły, a wręcz jakby się nasiliły, bo w trakcie tych 54 dni dostaliśmy wiadomość, która nas chwilowo jakby „sparaliżowała”. Jednak dzięki modlitwie i wsparciu Matki Bożej doznałam wewnętrznego uspokojenia, co uważam za wielką łaskę. Nie martwię się już tym, jak zakończą się nasze sprawy, bo ufam, że Bóg nas wyprowadzi z tej trudnej sytuacji. Pragnę dodać, że wspólnie z mężem odkryliśmy moc słowa Bożego, wypływającego z Biblii. Wprawdzie od dawna jest ona w naszym domu, ale dopiero teraz odkrywamy Boże słowa. Dziękuję Ci, Matko Przenajświętsza, za wstawiennictwo u Boga! Magdalena

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!