Bogusia: Otrzymane łaski

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, czego Najświętsza Maryja dokonała. Jestem również świadoma tego, że moje dotychczasowe postępowanie nie zawsze było w porządku, dlatego rozpoczęłam drugą nowennę, tym razem w mojej intencji.
Read More

Małgorzata: siostra nie musi brać radioterapii

Witam serdecznie.Kiedy przypadkiem znalazłam stronę z Nowenną Pompejańską moja siostra była po drugiej wciągu miesiąca operacji raka języka i czekała na wyniki. Po zapoznaniu się jak trzeba odmawiać Nowennę uklęknęłam i odmówiłam cztery części.Po tygodniu mojej modlitwy miały być wyniki siostry ale się opóźniły,Przeczytaj Małgorzata: siostra nie musi brać radioterapii
Read More

Iwona: Ufam Matce Bożej, że wszystko idzie w dobrym kierunku

Pragnę podziękować kochanej NMP i złożyć świadectwo nieustającej opieki nad moją rodziną. Swoje świadectwo rozpocznę od tego, że po 4 latach starań o potomstwo Matka Boża wyprosiła dla nas cud poczęcia i szczęśliwego porodu. Kolejnym cudem była pomoc w otrzymaniu przeze mnie pracy zaraz po rozpoczęciu odmawiania NP (niestety nie doprowadziłam do końca nowenny) oraz pomoc w tej samej sprawie dla mojego męża, także na samym początku odmawiania nowenny.
Read More

Kasia: Dziękuję za otrzymane łaski

Modliłam się za pomocą Nowenny Pompejańskiej o znalezienie pracy. Matka Boża wysłuchała mojej prośby, ale nie od razu. Najpierw zdałam egzamin na prawo jazdy w dniu 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego.
Read More

Michalina: Zdrowie synka

odmawiałam niedawno moją drugą nowennę pompejańską w intencji o łaskę zdrowia dla mojego synka Przemka. Ma on już co prawda 7 lat ale gdy tylko zaczyna się jesień to ciągle miesiąc w miesiąc jest chory aż do maja.
Read More

Odkryliśmy moc w Piśmie Świętym

W swojej nowennie proszę Matkę Bożą o wyjście z kryzysu finansowego. Różaniec pompejański kończę 2 lutego. Moje kłopoty się nie skończyły, a wręcz jakby się nasiliły, bo w trakcie tych 54 dni dostaliśmy wiadomość, która nas chwilowo jakby „sparaliżowała”. Jednak dzięki modlitwie i wsparciu Matki Bożej doznałam wewnętrznego uspokojenia, co uważam za wielką łaskę. Nie martwię się już tym, jak zakończą się nasze sprawy, bo ufam, że Bóg nas wyprowadzi z tej trudnej sytuacji. Pragnę dodać, że wspólnie z mężem odkryliśmy moc słowa Bożego, wypływającego z Biblii. Wprawdzie od dawna jest ona w naszym domu, ale dopiero teraz odkrywamy Boże słowa. Dziękuję Ci, Matko Przenajświętsza, za wstawiennictwo u Boga! Magdalena

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!