Ewelina: Wiele łask Bożych

Szczęść Boze! Juz dawno miałam napisać świadectwo. Odmówiłam chyba 4 nowenny i zawsze Maryja czymś mnie obdarzała. 3 Nowenny odmówiłam w intencji macierzynstwa dla mnie i meza ponieważ bardzo pragniemy zostać rodzicami i nadal wierzymy ze tak sie stanie pomimo ze narazie czekamy i wierzymy... Nowennę zaczęłam odmawiać 1 grudnia...
Read More

Karolina: Najukochańsza Matka mnie wysłuchała…

Nie wiem od czego zacząć. Długo wahałam się przed rozpoczęciem Nowenny Pompejańskiej. Nie wiedziałam, czy sobie poradzę... Należę do osób potrzebujących Jezusa, ciągle Go poszukuję, jednak miewam problemy z systematyczną modlitwą. Nowennę rozpoczęłam ostatniego dnia maja. Prosiłam o znalezienie pracy dla mnie, kiedy skończę studia i uzyskam tytuł licencjata.Przeczytaj Karolina:...
Read More

Anna: wyjście z depresji

W roku 2014 odmawiałam nowennę pompejańską w intencji odnowienia relacji między mną,moją Mamą i moją siostrą.Mama chorowała bardzo długo na depresję i bardzo trudno było nam żyć razem.Po przeczytaniu wielu świadectw wysłuchania prósb zanoszonych do Maryji uwierzyłam mocno że również ja będę wysłuchana.Tak też się stało choć nie od razu...
Read More

Maria: byłam osobą wątpiącą, skłaniającą się ku ateizmowi

Prawdopodobnie zacznę kolejną nowennę, po skończeniu aktualnej
Read More

Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej

Właśnie dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą część Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego chłopaka, która może wydawać się niemożliwa do spełniania, dla tych którzy nie ufają Matce Bożej. Nie wiem, jak wyrazić wdzięczność słowami za wszystkie dary, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny (to jest moja druga). Przeczytaj Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej
Read More

Nowenna do świętej Rity – zaczynamy ją DZISIAJ!

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja. To patronka od spraw beznadziejnych.  Modlitwę – nowennę do św. Rity – znajdziesz tutaj:

http://rita.rozaniec.info/nowenna-do-sw-rity/

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

32 komentarzy do "Nowenna do świętej Rity – zaczynamy ją DZISIAJ!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Czy nowennę do Św Rity można zacząć innego dnia niż 13 maja?

E.
Gość

No jasne, ja odmaiwam, kiedy czuję taką potrzebe 🙂

św Rita
Gość

Oczywiście, że można zacząć nowennę innego dnia… Szczególnie gdy jest taka potrzeba 🙂

Magdalenka
Gość

a czy moze mi ktos napisac jak odmawiac ta nowenne. czy tylko czytam dzien po dniu czy sa jakies modlitwy przed i po?

Wiola
Gość
Czytasz na dany dzień rozważanie, potem Ojcze Nasz, 3X Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu. Później: Antyfona: Obdarzyłeś, Panie, służebnicę Twoją Ritę znakiem miłości i męki Twojej. Módlmy się: Ojcze niebieski, Ty dałeś świętej Ricie udział w męce Chrystusa, udziel nam łaski i siły do znoszenia naszych cierpień, abyśmy mogli głębiej uczestniczyć w misterium paschalnym Twojego Syna. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen. Na koniec możesz jeszcze pomodlić się litanią do św. Rity. LITANIA DO ŚW. RITY Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson, Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas, Ojcze z… Czytaj więcej »
Piotr
Gość

Św. Rito uratuj małżeństwo syna Tomasza i Sylwii

Anna
Gość

Dlaczego nowenna do św.Rity liczy 9 dni skoro mamy ją odmawiać od 13 do 22 dnia miesiąca? Czy to oznacza że 21 dnia mam ją już zakończyć ?

Ania
Gość

a ile dni odmawia się nowennę?

Ania
Gość

9????????

Teresa A
Gość
Teresa A

9

Maria
Gość

Sw. Rito pokornie proszę i o pomoc w znalezieniu stałej pracy dla Kamila o nawrócenie Krzysztofa, Kamila i Wojciecha oraz o radość nieba dla zmarłego Piotra

Ania
Gość

Święta RITO proszę Cię o uzdrowienie z nerwicy i depresji i proszę ratuj nasz związek z Mirkiem żeby wszystko się nam ułożyło. BŁAGAM !

Basia
Gość

Swieta Rito prosze Cie o to abym doczekala sie zdrowego dziecka po wielu latach staran

Kasia
Gość

Święta Rito, uratuj nasze małżeństwo, pomóż nam odbudowac naszą prawdziwą miłość, spraw w nas zmiane w naszych głowach , ulecz nasze dusze z przeszłosci niech nie bedzie naszym cierniem , spraw aby moje dzieci miały dobrego wspierajacego tate, ktory z poszanowaniem i prawdziwa miłoscia odbuduje w nich utracone zaufanie . Święta Rito chron nasza rodzine pokazuj droge i czuwaj bysmy nie zbładzili aby zawsze znalesc droge pojednania z szacunkiem i opieka trwac wciaz razem.

Machnik Anna
Gość
Machnik Anna

Sw. Rito dziekuje za Twoj wzor swietosci,za cale moje zycie,za trudne i dobre dni,za wszystko.Amen

Edyta
Gość

Sw. Rito modl sie za mnie.

barbara
Gość
barbara

Sw. Rito ratuj sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza z kryzysu,chron nierozerwalnosc malzenska,prosze o cudowne ich uzdrowienie i nawrocenie.

Basia
Gość

Sw. Rito módl się za moje małżeństwo Barbary i Wiesława o nawrócenie, o mądrość moja i mojego męża

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Witam dostałam koronkę do Św. Rity ale bez sposobu odmawiania Zaczęłam więc szukać w intrenecie znalazłam dwa sposoby odmawiania koronki ze sposobów wynika że koronki do świętej są dwie jedna ma na początku medalik i liczy sobie 24 paciorki a koronka którą ja mam ma na początku krzyżyk i ma 29 paciorków wiec nie wiem który sposób odmawiania należy do której koronki na domiar złego podane sposoby są podane ogólnikowo nie jest szczegółowo podane co się odmawia na danych paciorkach proszę o pomoc instrukcje Pozdrawiam

Ola
Gość

Święta Rito proszę o łaskę pogodzenia z Krzysztofem i uzdrowienia naszych relacji. Święta Rito modl się za nami.

lukier
Gość
lukier
Powiedzcie jak sie odmawia nowennę do św.Rity ? bo w sumie to jest taką ZNLAZŁAM , ALE WRAZ Z 4 TAJEMNICAMI ODMAWIAMY JAK TO JEST ? Dzień pierwszy ” ” Święta Rito, pragniemy naśladować twe cnoty i otrzymać za twym pośrednictwem łaskę życia wiecznego. Dzięki składamy Bogu, że cię od dzieciństwa obsypał swymi łaskami i wsławił imię twoje. O, jakże jesteśmy niepodobni do Ciebie, pełni próżności ziemskiej odpychamy wszystko, co wzniosłe, żyjemy w grzechach, lękamy się pokuty. O święta Rito, która tyle możesz przed Bogiem, wyproś nam nawrócenie i szczery żal za grzechy, byśmy cię odtąd naśladowali w cnocie pokory… Czytaj więcej »
Marta
Gość
Chciałam podzielić się swoim świadectwem spotkania ze św. Ritą. Zawdzięczam jej wiele łask i o wiele nadal z ufnością proszę. Nie byłam specjalnie wierzącą osobą do Kościoła chodziłam raz na rok i żyłam w grzechu. Pewnego dnia zostałam okradziona z dużej sumy pieniędzy w firmie. Zaraz po kradzieży miałam klienta, który usłyszał o tym i powiedział, że powinnam modlić się do św. Rity o pomoc. Nie wiem czemu, ale zaczęłam prosić ją oraz św Antoniego o pomoc w znalezieniu złodziei. I stał się cud. Bezmyślnie czytałam litanie, modlitwy i nowenny do św Rity prosząc ją tylko o te pieniądze. W… Czytaj więcej »
Bożena
Gość
Bożena

Św Rito pomóż nam w tym ciezkim dla nas czasie. Wstaw się w u Naszego Pana .Modlę sie o łaskę dla nas u Ciebie sw Rito każdego dnia.Dziekuje Ci za pomoc.

Klaudia
Gość
Klaudia

Święta Rito błagam spraw, aby moje wyniki maturalne i cały trud włożony w tę pracę nad nimi, pozwoliły mi dostać się na wymarzoną medycynę, abym mogła być mniej bezsilna patrząc na cierpiących, chorych ludzi. Błagam Cię, pomódl się za mnie.

Danuta
Gość
Danuta

Święta Rito błagam spraw , abyśmy wyszli z naszej beznadziejnej sytuacji,byśmy mogli żyć .Błagam Cię,pomódl się za nas.

Magda
Gość

Swieta Rito spraw abym miała swoje mieszkanie żeby dzieci mogły się w nim wychowywać żebym nigdy więcej nie musiała się martwić o dach nad głową. Spraw aby moja spraw rozwiązała się pomyślnie i się spełniła.

Onka
Gość

Święta Rito spraw aby moj narzeczony przestal pic,aby dal rade wyjsc z uzaleznienia,abysmy mogli za trzy miesiace pelni szczescia przyjac sakrament malzenstwa i patrzec z nadzieja w przyszlosc.Prosze Cie.

Ewa Skrzypek
Gość

Ja modliłam się do mojej ukochanej świętej Rity przez jakiś czas proszac o zmianę zachowania mojego meza (palił trawę, pił alkohol, był niepraktykukacy i miał mnie za nic)Św. Rit wyblagala cud.Mąż praktycznie z dnia na dzień rzucił palenie papierosów i trawy,zaczęliśmy uczęszczać na każdą niedzielna (nieraz i w tygodniu) mszę świętą i stało się to dla nas priorytetem.ale najważniejsze jest to ze on się naprawdę zmienia,stara się o nasze małżeństwo i rodzinę. Teraz modlę się do mojej Rity o rozwiązanie kolejnego zmartwienia .I wierzę że Ona pomoże. Jest kochana

beata
Gość

święta Rito błagam spraw żeby Ewelinka wróciła do Kuby i by byli szczęśliwi jak dawniej

Artur
Gość

Św. Rito proszę cię ,o zdrowie i bezpieczeństwo mojej rodziny i moje proszę również ,abym znalazł pracę i mógł pomagać swojej rodzinie ,oraz innym ludziom.Proszę ,również,o łaskę nawrócenia dla mojego syna Dawida niech mu Bóg błogosławi i prowadzi go przez życie przy sobie.
Św Rito pomóż nam w tym ciezkim dla nas czasie. Wstaw się w u Naszego Pana .

Kamil
Gość
Dzięki Nowennie Pompejańskiej i św. Ricie odzyskałem utraconą miłość. Było trudno, zły kusił , wszystko wydawało się stracone , a jednak mija już kolejny miesiąc a ja ją odzyskałem. Trzeba uwierzyć , często sięgnąć dna ale modlić się choćby nie wiem co się z nami działo. Boli , nie mamy sił i widzimy że modlitwa nic nie daje , że jest jeszcze gorzej – ale tego chce zły. A jakiż ten diabeł nam straszny gdy jest z nami Panna Maryja , ona nie da nam zrobić krzywdy i walczy z nami. I dzięki niej my wygrywamy , bo jest i… Czytaj więcej »
Anita
Gość

Twoje świadectwo dodało mi sił, by dalej się modlić o powrót ukochanego, pomimo iż każdego dnia dopadają mnie wątpliwości, że to nie nastąpi i powinnam sobie odpuścić. Mam nadzieję, że i mi modlitwy pomogą i zostaną wysłuchane. Mam nadzieję, że Wasza miłość będzie wiecznie trwać i będziecie razem szczęśliwi.

Obrazki z nowenną pompejańską?