35
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
30 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
33 Autorzy
irenaeniaewaAnitaKamil Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marta
Gość
Marta

Czy nowennę do Św Rity można zacząć innego dnia niż 13 maja?

E.
Gość
E.

No jasne, ja odmaiwam, kiedy czuję taką potrzebe 🙂

św Rita
Gość
św Rita

Oczywiście, że można zacząć nowennę innego dnia… Szczególnie gdy jest taka potrzeba 🙂

Magdalenka
Gość
Magdalenka

a czy moze mi ktos napisac jak odmawiac ta nowenne. czy tylko czytam dzien po dniu czy sa jakies modlitwy przed i po?

Piotr
Gość
Piotr

Św. Rito uratuj małżeństwo syna Tomasza i Sylwii

Anna
Gość
Anna

Dlaczego nowenna do św.Rity liczy 9 dni skoro mamy ją odmawiać od 13 do 22 dnia miesiąca? Czy to oznacza że 21 dnia mam ją już zakończyć ?

Ania
Gość
Ania

a ile dni odmawia się nowennę?

Ania
Gość
Ania

9????????

Teresa A
Gość
Teresa A

9

Maria
Gość
Maria

Sw. Rito pokornie proszę i o pomoc w znalezieniu stałej pracy dla Kamila o nawrócenie Krzysztofa, Kamila i Wojciecha oraz o radość nieba dla zmarłego Piotra

Ania
Gość
Ania

Święta RITO proszę Cię o uzdrowienie z nerwicy i depresji i proszę ratuj nasz związek z Mirkiem żeby wszystko się nam ułożyło. BŁAGAM !

Basia
Gość
Basia

Swieta Rito prosze Cie o to abym doczekala sie zdrowego dziecka po wielu latach staran

Kasia
Gość
Kasia

Święta Rito, uratuj nasze małżeństwo, pomóż nam odbudowac naszą prawdziwą miłość, spraw w nas zmiane w naszych głowach , ulecz nasze dusze z przeszłosci niech nie bedzie naszym cierniem , spraw aby moje dzieci miały dobrego wspierajacego tate, ktory z poszanowaniem i prawdziwa miłoscia odbuduje w nich utracone zaufanie . Święta Rito chron nasza rodzine pokazuj droge i czuwaj bysmy nie zbładzili aby zawsze znalesc droge pojednania z szacunkiem i opieka trwac wciaz razem.

Machnik Anna
Gość
Machnik Anna

Sw. Rito dziekuje za Twoj wzor swietosci,za cale moje zycie,za trudne i dobre dni,za wszystko.Amen

Edyta
Gość
Edyta

Sw. Rito modl sie za mnie.

barbara
Gość
barbara

Sw. Rito ratuj sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza z kryzysu,chron nierozerwalnosc malzenska,prosze o cudowne ich uzdrowienie i nawrocenie.

Basia
Gość
Basia

Sw. Rito módl się za moje małżeństwo Barbary i Wiesława o nawrócenie, o mądrość moja i mojego męża

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Witam dostałam koronkę do Św. Rity ale bez sposobu odmawiania Zaczęłam więc szukać w intrenecie znalazłam dwa sposoby odmawiania koronki ze sposobów wynika że koronki do świętej są dwie jedna ma na początku medalik i liczy sobie 24 paciorki a koronka którą ja mam ma na początku krzyżyk i ma 29 paciorków wiec nie wiem który sposób odmawiania należy do której koronki na domiar złego podane sposoby są podane ogólnikowo nie jest szczegółowo podane co się odmawia na danych paciorkach proszę o pomoc instrukcje Pozdrawiam

Ola
Gość
Ola

Święta Rito proszę o łaskę pogodzenia z Krzysztofem i uzdrowienia naszych relacji. Święta Rito modl się za nami.

lukier
Gość
lukier

Powiedzcie jak sie odmawia nowennę do św.Rity ? bo w sumie to jest taką ZNLAZŁAM , ALE WRAZ Z 4 TAJEMNICAMI ODMAWIAMY JAK TO JEST ? Dzień pierwszy ” ” Święta Rito, pragniemy naśladować twe cnoty i otrzymać za twym pośrednictwem łaskę życia wiecznego. Dzięki składamy Bogu, że cię od dzieciństwa obsypał swymi łaskami i wsławił imię twoje. O, jakże jesteśmy niepodobni do Ciebie, pełni próżności ziemskiej odpychamy wszystko, co wzniosłe, żyjemy w grzechach, lękamy się pokuty. O święta Rito, która tyle możesz przed Bogiem, wyproś nam nawrócenie i szczery żal za grzechy, byśmy cię odtąd naśladowali w cnocie pokory… Czytaj więcej »

Marta
Gość
Marta

Chciałam podzielić się swoim świadectwem spotkania ze św. Ritą. Zawdzięczam jej wiele łask i o wiele nadal z ufnością proszę. Nie byłam specjalnie wierzącą osobą do Kościoła chodziłam raz na rok i żyłam w grzechu. Pewnego dnia zostałam okradziona z dużej sumy pieniędzy w firmie. Zaraz po kradzieży miałam klienta, który usłyszał o tym i powiedział, że powinnam modlić się do św. Rity o pomoc. Nie wiem czemu, ale zaczęłam prosić ją oraz św Antoniego o pomoc w znalezieniu złodziei. I stał się cud. Bezmyślnie czytałam litanie, modlitwy i nowenny do św Rity prosząc ją tylko o te pieniądze. W… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Marta pięknie.Dobrze ze napisałaś o tym.Tak św.Rita cudowna, to też moja ulubiona Święta

irena
Gość
irena

czy to zbieg okolicznosci?marta w sprawach finansowych prosila tez sw Rite ,ja kiedys bylam w banku negocjowac moje zadluzenie ,bo nie mialam na splate rat i pan w okienku podarowal mi ksiazeczke z modlitwami do sw Rity,dlugo ta ksiazeczka lezala w szufladzie ,ale doczekala sie ,teraz sie z nia nie rozstaje

Bożena
Gość
Bożena

Św Rito pomóż nam w tym ciezkim dla nas czasie. Wstaw się w u Naszego Pana .Modlę sie o łaskę dla nas u Ciebie sw Rito każdego dnia.Dziekuje Ci za pomoc.

Klaudia
Gość
Klaudia

Święta Rito błagam spraw, aby moje wyniki maturalne i cały trud włożony w tę pracę nad nimi, pozwoliły mi dostać się na wymarzoną medycynę, abym mogła być mniej bezsilna patrząc na cierpiących, chorych ludzi. Błagam Cię, pomódl się za mnie.

Danuta
Gość
Danuta

Święta Rito błagam spraw , abyśmy wyszli z naszej beznadziejnej sytuacji,byśmy mogli żyć .Błagam Cię,pomódl się za nas.

Magda
Gość
Magda

Swieta Rito spraw abym miała swoje mieszkanie żeby dzieci mogły się w nim wychowywać żebym nigdy więcej nie musiała się martwić o dach nad głową. Spraw aby moja spraw rozwiązała się pomyślnie i się spełniła.

Onka
Gość
Onka

Święta Rito spraw aby moj narzeczony przestal pic,aby dal rade wyjsc z uzaleznienia,abysmy mogli za trzy miesiace pelni szczescia przyjac sakrament malzenstwa i patrzec z nadzieja w przyszlosc.Prosze Cie.

Ewa Skrzypek
Gość
Ewa Skrzypek

Ja modliłam się do mojej ukochanej świętej Rity przez jakiś czas proszac o zmianę zachowania mojego meza (palił trawę, pił alkohol, był niepraktykukacy i miał mnie za nic)Św. Rit wyblagala cud.Mąż praktycznie z dnia na dzień rzucił palenie papierosów i trawy,zaczęliśmy uczęszczać na każdą niedzielna (nieraz i w tygodniu) mszę świętą i stało się to dla nas priorytetem.ale najważniejsze jest to ze on się naprawdę zmienia,stara się o nasze małżeństwo i rodzinę. Teraz modlę się do mojej Rity o rozwiązanie kolejnego zmartwienia .I wierzę że Ona pomoże. Jest kochana

beata
Gość
beata

święta Rito błagam spraw żeby Ewelinka wróciła do Kuby i by byli szczęśliwi jak dawniej

Artur
Gość
Artur

Św. Rito proszę cię ,o zdrowie i bezpieczeństwo mojej rodziny i moje proszę również ,abym znalazł pracę i mógł pomagać swojej rodzinie ,oraz innym ludziom.Proszę ,również,o łaskę nawrócenia dla mojego syna Dawida niech mu Bóg błogosławi i prowadzi go przez życie przy sobie.
Św Rito pomóż nam w tym ciezkim dla nas czasie. Wstaw się w u Naszego Pana .

Kamil
Gość
Kamil

Dzięki Nowennie Pompejańskiej i św. Ricie odzyskałem utraconą miłość. Było trudno, zły kusił , wszystko wydawało się stracone , a jednak mija już kolejny miesiąc a ja ją odzyskałem. Trzeba uwierzyć , często sięgnąć dna ale modlić się choćby nie wiem co się z nami działo. Boli , nie mamy sił i widzimy że modlitwa nic nie daje , że jest jeszcze gorzej – ale tego chce zły. A jakiż ten diabeł nam straszny gdy jest z nami Panna Maryja , ona nie da nam zrobić krzywdy i walczy z nami. I dzięki niej my wygrywamy , bo jest i… Czytaj więcej »

Anita
Gość
Anita

Twoje świadectwo dodało mi sił, by dalej się modlić o powrót ukochanego, pomimo iż każdego dnia dopadają mnie wątpliwości, że to nie nastąpi i powinnam sobie odpuścić. Mam nadzieję, że i mi modlitwy pomogą i zostaną wysłuchane. Mam nadzieję, że Wasza miłość będzie wiecznie trwać i będziecie razem szczęśliwi.

ewa
Gość
ewa

Św. Rito!!! Dziękuję za wszystkie łaski, jakie wybłagałaś dla mnie u Mateńki i Boga!!! Dzisiaj jest 13 maj i zaczynam odmawiać Nowennę do Ciebie. Proszę Cię św. Rito wyproś u Ojca Niebieskiego łaskę nawrócenia mojego męża, szczerą spowiedź, przyjęcie komunii św. i powrót do żony, jeśli to jest wolą Bożą. Niech zapanuje zgoda w jego rodzinie i ustanie spór o mieszkanie. Proszę, wyproś o dobrą pracę dla syna i potrzebne łaski dla mnie. Bóg zapłać!!!

enia
Gość
enia

Jest także 15 czwartków do Św.Rity, na sprawy problemy beznadziejne