Basia: Nazwałam ja swoją Najważniejszą Matką

Świadectwo o mojej modlitwie różańcowej będzie bardzo smutne ale najprawdziwsze bo prosto serca . To o co prosiłam Maryję otrzymałam i nie bedę się powtarzać że warto się modlić tą Nowenną Pompejańską . Nowennę rozpoczęłam 13 maja w nocy ok 22 a skończyłam 5 lipca dotyczyła on a mojego powrotu...
Read More

Anna: dar rodzicielstwa

Kochani, chciałam podzielic sie z Wami moim swiadectwem. Nie sadziłam, ze tak szybko bede mogla cieszyc sie tym, ze Bóg wysłuchał mojej modlitwy. Pod koniec kwietnia po raz pierwszy w zyciu zaczełam Nowenne Pompejanska. Miałam wiele watpliowsci przed podjeciem - czy podołam, czy wytrwam, jaka intencja, skoro tak wiele jest...
Read More

Gosia: Matka Boża czyni cuda

Witam wszystkich,o nowennie dowiedziałam się z pewnego czasopisma katolickiego. Obecnie odmówiłam dwie nowenny.Na początku przeraziła mnie ilość odmawianych różańców i czas jaki mam na to poświęcić.Ale to co się wydarzyło po ich odmówieniu,przeszło moje oczekiwanie.Modlitwa naprawdę działa i pomaga,może nie do końca tak jakbyśmy chcieli,ale doszłam do wniosku, że Matka...
Read More

K: Przeszłam spowiedź generalną

Wczoraj zakończyłam pierwszą nowenne. Na początku myślałam, że nie dam rady, że nie wytrwam. Udało się, przeżyłam coś niesamowitego, pogłębiłam relację z Bogiem, przeszłam spowiedź generalną, W ostatnim tygodniu doświadczyłam też bardzo nekania ze strony złego, np. dziwne histerie córki, kłótnie z mężem z błahych powodów.
Read More

Joanna: Zdane egzaminy

Drugą nowennę modliłam się o zdanie na studiach egzaminów, kolokwiów itp. przez moje córki. Modlitwa została wysłuchana - dziewczyny pozaliczały wszystko praktycznie w I- szych terminach a nawet "przedterminowo". Matko Boża - dziękuję - że nawet tak przyziemne sprawy pomagasz nam rozwiązywać - a już sama modlitwa daje wewnętrzny spokój...
Read More

nieznajoma: Znalezienie pracy

Dziękuję Przenajświętszej Matce za łaskę pracy. Pracuję juz prawie 11 miesięcy, mam umowę na czas nieokreślony, kasę super, pracę zgodną z wykształceniem, i co bardzo ważne dla mnie- pracę z fajnymi mądrymi ludźmi. Muszę również dodać, ze pracodawca jest niesamowity. Dziękuję Ci Matko. Niesamowite! Dostałam aż 4 dowody na to, ze w tej pracy nie jestem przypadkiem.
Do wszystkich tych, którzy modlą się o pracę- módlcie się, a zobaczycie że otrzymacie.
Chwała Panu!
Z Bogiem 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "nieznajoma: Znalezienie pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chawła Maryji,mam nadzieję że i ja się doczekam i dostanę upragnioną pracę. Już którąś z koleji odmawiam nowenne za prace,bo w obecnej jest strasznie.Dzieki taki świadectwom człowiek ma nadzieje.Bóg zapłac za świadectwo.

Jowita
Gość
Jowita

Miło czytać takie świadectwo 🙂 Skończyłam swoją nowennę w intencji pracy 7 kwietnia, od lutego jestem bez pracy i nawet się nie zapowiada, bym miała niebawem rozpocząć jakąkolwiek pracę 🙁 Obecnie jestem w trakcie trzeciej nowenny w intencji dusz czyśćcowych. Tylko różaniec pomaga mi znosić te problemy, jakie się napiętrzają, a ich końca nie widać.

Szczęść Wam Boże!

Józef
Gość
Józef
Ha 🙂 Widzę Nieznajoma , że dałaś już jedno świadectwo . Kibicuję Ci w następnym , by Twoje prośby zostały wysłuchane . Tak się śmiesznie składa , że ja też dzisiaj rozpocząłem NP w intencji lepszej pracy . Tzn . mam pracę cały czas , ale ponieważ przez ostatnie pól tora roku wiele się zmieniło w moim życiu na lepsze , to czas prosić Matkę Bożą , by i w tej sprawie podziałała . W sumie głupio tak prosić kobietę o robotę 😉 , ale ona z tym i tak pójdzie wyżej 🙂 Mam nadzieję , że natchnie mnie czymś… Czytaj więcej »
nieznajoma
Gość
nieznajoma

No. Juz kiedyś pisałam świadectwo w sprawie tej pracy, ale się nieukazało. Nawet dostałam zapewnienie, ze wszystkie się ukazują i nic nie ginie po drodze. Moje zginęło. Ale to było wszystko tak spektakularne, ze musiałam napisać świadectwo 🙂 raz jeszcze.
Józefie, napiszę Ci co kolega z pracy ostatnio mi powiedział 🙂 . Napiszę Ci z dwóch powodów: bo w swoim wpisie wyżej przywołujesz św. Józefa, i bo sam takie imię nosisz :-). Otórz kolega powiedział: ” Chłop jest do roboty. Jak sw. Józef. On nawet nic nie mówił. Tylko pracował”. 🙂 🙂 🙂 Tak mi się spodobało … 🙂

Józef
Gość
Józef

Toć i robię 😉 Ale faktem jest , że moja praca to przypadek , który już rządzi mną od wielu lat . Ponieważ próbowałem kilka razy coś zmienić i nie wyszło , to trzeba poprosić Niebo o jakąś wskazówkę . Zdaję sobie sprawę , że niekoniecznie będę wysłuchany , ale przynajmniej spróbuję 😉
a Józef to moje drugie imię 🙂

Ara
Gość

Gratulacje Nieznajoma. Mam nadzieję, że Twoja nowenna o dobrego męża też zostanie wysłuchana i spotkasz wreszcie mądrego i fajnego faceta z zasadami )

nieznajoma
Gość
nieznajoma

A w tym temacie na razie cicho… 🙂

AniaW
Gość

Będę też trzymać kciuki za ciebie o dobrego męża, z doświadczenia wiem że czasem trzeba czekać kilka lat ale z pewnością taka modlitwa idzie prosto do nieba. O dobrą pracę też się modliłam nowenną jak i do św Józefa, jak na razie cisza. Efekt jest taki że to mój wymodlony narzeczony dostał podwyżkę i awans na kierownika, teraz tak sobie myślę że już niedługo on będzie utrzymywał rodzinę więc pewnie było mu to bardziej potrzebne.

Ewelina
Gość
Ewelina

9 marca zaczełam odmawiac nowenne pompejańską też właśnine w intencji znalezienia dobrej pracy, na cud nie musiałam długo czekać. Kochana Matka Boska już trzy dni przed zakończeniem odmawiania całej nowenny czyli 27 kwietnia uczyniła cud w moją strone, zadzonił telefon z propozycją pracy, zaproszeniem na rozmowę. Poszłam. I udało się. Maryja uczyniła cud. Dziękuję Ci Matko Boska.

FAUSTYNA
Gość
FAUSTYNA
Gratuluję pracy, wspaniałego śrdowiska rozwoju. Takie świadectwa dodają mi skrzydeł. Dziękuję za to pełne entuzjazmu krótkie świadectwo. Jest niesamowite. Ja też się modliłam wiele razy o pracę, ale niestety nic legalnego i stałego nie znalazłam. Muszę jednak przyznać, żechociaż to świadectwo jest ekstra, to zły mi szeptał cały czas do ucha, kiedy czytałam świadectwo „a widzisz inni dostają pracę,a Ty możesz mieć dwa kierunki studiów i robić podylomówkę, modlić się i nic, pustynia”. I za podszeptem złego zaczynam się zastanawiać, czy ze mną coś jest nie tak.Mam wrażenie, że już pół miasta i nie tylko jest w posiadaniu mojego CV.… Czytaj więcej »
nieznajoma
Gość
nieznajoma
Droga faustyno i Inni, Nie chciało mi się pisać wszystkiego w swiadectwie, bo długo by było… Zresztą raz już napisałm i się nie ukazało… jeśli chodzi o podszepty złego to ja modląc się o ułożenie spraw zawodowych wchodziłam tutaj i czytałam swiadectwa otrzymania pracy. azrazu pewnego sie poryczałam… Bo inni dostają a ja nie. i po tym przyszło takie pogodzenie się ze wszystkim. ze jeśli Niebo zechce abym była bez pracy to niech tak będzie. ale też swiadomość przyszła, ze Oni wiedzą ze jestem sama, ze nie mam męza ktory mogłby to dzwignąc chociaż na jakiś czas, i ze w… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?