Renata: Trzeba upaść na kolana żeby zrozumieć

Patrzę z perspektywy czasu że nie umiałam się modlić , nauczyła się dopiero modlić jak codziennie odmawiałam różaniec i Koronkę do Bożego.
Read More

Piotr: Pustynia duchowa się skończyła !

Odmawiałem nowennę pompejańską w tamtym roku. Przechodziłem przed modlitwę różańcową pustynię swojego życia w sensie duchowym oraz psychicznym.
Read More

Zofia: Spokój psychiczny

odmawiajac pierwsza nowenne pompejanska bylam pelnaobaw czy dotrwam i czyotrzymam pomoc .Im wiecej sie modlilam tym gorzej sie dzialo.Zmarly wprowadzil cala rodzine w dlugi i wszysty jego wierzyciele zaczeli nekac rodzine,nie spalam po nocach strach mnie paralizowal.Dzieki nowennie uzyskalam spokoj psychiczny i wewnetrzny.Dzis odmawiam juz 10 nowenne pompejanska i tak juz pozostanie do konca moich dni.Modlitwa jest nie do odparcia polecam w najtrudniejszych chwilach
Read More

Eugenia: świadectwo

życia mi nie starczy żeby dziękować Matce Bożej za prowadzenie i opiekę nad rodziną . Płaczę z radości , bo wiem że Maryja kocha nas bardzo .Chwała Panu
Read More

Emilia: jestem osobą , która przez 10 lat cierpiała na depresje

Królowo Różańca Świętego dziękuje za przemianę mojego serca , zmianę mojego życia :)
Read More

Monika: Wysłuchana modlitwa

Chciałam się podzielić świadectwem wysłuchania mojej prośby przez Maryję. Modliłam się wraz z moją przyjaciółką w intencji uzdrowienia mnie z choroby skóry. Po ok. dwóch latach od naszej modlitwy Bóg mnie wysłuchał przez serce Maryji. Wszystkich zachęcam do tej modlitwy .Nigdy nie wiadomo kiedy łaska uzdrowienia na nas spłynie dlatego warto się modlić. Właściwie zastanawiam się czy to jedyna łaska jaka spłynęła na mnie bo od jakiegoś czasu staram się modlić na różańcu codziennie. Ktoś kto choć raz odmówił nowennę wie, że odmawianie różańca codziennie nie jest już takie trudne jak kiedyś. Maryja mnie również przyciągnęła do wspólnoty w odnowie Ducha św. Właśnie teraz uczestniczę w seminarium w odnowie Ducha św. i widzę jak duch św. działa. Nic nie dzieje się z przypadku:) Jeszcze raz zachęcam do modlitwy przez serce Maryji która będzie zmieniać nasze życie na Chwałę Pana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o