K: Uwolniony z grzechu

Pragnę złożyć świadectwo po odmówieniu trzech Nowenn Pompejańskich. Matka Boża uwolniła mnie z grzechu nieczystości, od bluźnierczych myśli, stałem się dużo spokojniejszy i opanowany. Chciałbym zachęcić wszystkich do odmówienia tej przepięknej modlitwy.
Przeczytaj całość

Agnieszka: cud pojednania

wierzę Matko Boża sprawisz niejeden cud w moim życiu
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wierzę w cudowną moc modlitwy

Odmawiam nowennę ciągle od sierpnia 2016. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 9 nowenny pompejańskiej. W okresie letnim kiedy miałam więcej czasu odmawiałam dwa razy dziennie. Czyniłam tak ponieważ dwie osoby w rodzinie są chore i nie wiedziałam za kogo odmawiać wcześniej. Wiedziałam, że obydwoje potrzebują modlitwy. Pozostałe intencje za mojego syna aby zaliczył 1 rok studiów na medycynie.
Przeczytaj całość

Anna: MODLITWA O ZDANY EGZAMIN WYSŁUCHANA

Witam, Chciałabym złożyć świadectwo wysłuchanej nowenny przez naszą Mateńkę. To moja druga nowenna. Pierwsza intencja nie została jeszcze wysłuchana, ale mimo tego wierzę, że nadejdzie na to odpowiedni czas. W drugiej nowennie modliłam się o zdaną sesję. Jestem studentką 1 roku, bałam się,że nie zdam sesji, bałam się "przesiewu". Wszyscy...
Przeczytaj całość

Magdalena: w intencji uwolnienia od złych myśli

Moje myśli są już spokojne. Z racji, że piszę to świadectwo w ostatnim dniu 2015 roku, pragnę podziękować Trójcy Świętej, Matce Bożej i mojemu Aniołowi Stróżowi za opiekę i wszystkie łaski z tego roku ale i również z całego mojego życia.
Przeczytaj całość

Monika: Wysłuchana modlitwa

Chciałam się podzielić świadectwem wysłuchania mojej prośby przez Maryję. Modliłam się wraz z moją przyjaciółką w intencji uzdrowienia mnie z choroby skóry. Po ok. dwóch latach od naszej modlitwy Bóg mnie wysłuchał przez serce Maryji. Wszystkich zachęcam do tej modlitwy .Nigdy nie wiadomo kiedy łaska uzdrowienia na nas spłynie dlatego warto się modlić. Właściwie zastanawiam się czy to jedyna łaska jaka spłynęła na mnie bo od jakiegoś czasu staram się modlić na różańcu codziennie. Ktoś kto choć raz odmówił nowennę wie, że odmawianie różańca codziennie nie jest już takie trudne jak kiedyś. Maryja mnie również przyciągnęła do wspólnoty w odnowie Ducha św. Właśnie teraz uczestniczę w seminarium w odnowie Ducha św. i widzę jak duch św. działa. Nic nie dzieje się z przypadku:) Jeszcze raz zachęcam do modlitwy przez serce Maryji która będzie zmieniać nasze życie na Chwałę Pana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!