Kasia: spowiedź

Odmawiając nowenne pompejska prosiłam Matke Bożą o dobrego spowiednika i owocna spowiedz generalna po kilku dniach odmawiania nowenny spotkałam przypadkowo kapłana który zgodził sie na spowiedz w dogodnym dla mnie terminie Przeczytaj Kasia: spowiedź
Przeczytaj całość

Kinga: Wciąż mam nadzieję, że uczucie powróci..

Jakiś czas temu przypadkiem trafiłam na informacje o Nowennie Pompejańskiej. Piszę, przypadkiem, choć wiem, że tutaj nie ma przypadku. Początkowo obawiałam się, że nie bede w stanie odmawiać 3 różanców dziennie, skoro wczesniej mialam problem z jednym od czasu do czasu.. Jednak po przeczytaniu kilku świadectw postanowiłam że i ja sprobuję.
Przeczytaj całość

ANNA: Uzdrowienie

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo w 2015r. zaczęłam ją odmawiać  i po kilku miesiącach zachorowałam na raka piersi. wiedziałam że ta choroba i nowenna to próba przed którą mnie Matka Boża wystawiła.
Przeczytaj całość

Grażyna: Miłość i… małżeństwo

Nowennę pompejańską odprawiam od sierpnia 2013 roku. Pierwszy różaniec pompejański odmówiłam w intencji nawrócenia córki, która mieszkała z narzeczonym i uważała, że ślub do niczego nie jest jej potrzebny… Nie wiem, jak to się stało, ale ślub córki odbył się 16.08.2014 roku.
Przeczytaj całość

Halina: Wdzięczna Maryi

Zły chwilami bardzo mi przeszkadzał , myśli uciekały i nie mogłam się skupic lecz Maryja mnie otoczyła swą łaską skupienia i większej cierpliwości . Gdy kończyłam drugą Nowennę otrzymałam łaskę o którą tak bardzo prosiłam , byłam szczęśliwa .
Przeczytaj całość

Monika Michalina MM.: …

W temacie dałam wielokropek to wydało mi się najbardziej adekwatne do mojego świadectwa. Moją drogę z Jezusem zaczęłam kilka lat temu choć zawsze byłam wierząca i od czasu do czasu praktykującą wiem teraz że moja wiara była taka jakbym była trochę w ciąży niby wierząca ale praktyka jest bardzo ważna przyjmowanie Eucharystii przestrzeganie 10 przykazań… kiedyś tego nie rozumiałam i może dlatego moje życie potoczyło się tak a nie inaczej niby mam wszystko a nie odnalazłam Miłości ani do drugiej osoby ani do samej Siebie. Być może na mej ścieżce życiowej kiedyś pojawiła się odpowiednia osoba ale ja nie potrafiłam jej przyjąć teraz wiem że nie byłam na nią gotowa poprzez swe lęki obawy analizy zazdrość niskie poczucie własnej wartości itp. pewnie wiele osób mnie zrozumie. Wszak jesteśmy wszyscy podobni a jednak inni paradoksalnie pragniemy szczęścia z zewnątrz nie zważając  co się dzieje wewnątrz.

Ale przechodząc do meritum- od dwóch dni rozpoczęłam Nowennę Pompejańską mam już za sobą 9 miesięczną modlitwę o nienarodzone dziecko którą zakończyłam sukcesem. Chciałabym prosić o modlitwę w tej intencji bym wytrwała w swym postanowieniu a jak zostanę obdarzona Łaskami Pana przez Naszą Najświętszą Panienkę nie omieszkam się z tym podzielić. Bóg zapłać;)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!