Monika: każdego dnia otrzymuję wiele łask

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczeła się rok temu. Pierwszą Nowennę odmawiałam  w intencji znalezieniu pracy. Już po zakończeniu czesci błagalnej, dostałam ofertę  stażu, co było moim zaskoczeniem bo nawet o tym nie śniłam. Również , otrzymałam  kazdego dnia , wiele łask bożych cieszyłam sie każdym dniem, i zbliżałam  sie do Matki Boskiej czulam jej obecnosc każdego dnia. Teraz kończę  kolejna zaczełam, ja bo porostu cos mi mowiło zebym znow zaczela odmawiac Nowennę, juz nie w konkretnej intencji modle sie o szczescie w zyciu ,zeby kazdego dnia Matka Boska była blisko. Podczas i tej nowenny kazdego dnia otrzymuje wiele łask Matka boska zmienila moje zycie. Wczesniej było szare ponure poczatki depresji nie chcialo mi sie życ wstawać z łóżka  odkąd Matka Boska jest ze mna kazdy dzien jest wyjątkowy pełen  zycia.

Nagle zaczelam dbac o siebie o wygląd, nabralam pewnosci siebie stałam sie atrakcyjniejsza dla innych.  Moje zycie zmienilo sie o 180 stopni i to wszystko  Dzieki Matce Boskiej. Kazdego dnia Dziekuje jej za wszystko co otrzymalam i nie wobrazam sobie dnia bez modlitwy i Nowenny do Maryji. Kazdego dnia czuje ze jest blisko nawet w drobnych domowych sprawach Dziękuje ! .

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Monika: każdego dnia otrzymuję wiele łask"

Powiadom o
avatar
Anna
Gość

Piękne

zosia73
Gość
zosia73

Taka właśnie jest moc Maryi.Odmawiajac nowenne podobnie czuję ,jakby płaszcz ochronny był nade mną. Pozdrawiam gorąco 🙂

teresa
Gość
teresa

modle sie do Matki Boskjej juz od dwoch lat w roznych intencjach, Czuje jej obecnosc i opieke,Ale nie zawszeMateczka wysluchuje nas ,czesto trzeba dlugo prosic i ufac.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij