Teresa: cud narodzenia!

Chciałabym podzielić się swoja radością z codziennej opieki Matki Bożej. Nowenna Pompejańska czyni cuda Wszystko zawierzyłam Matce Bożej. Chcę wszystkim opowiedzieć o "cudach" jakie dzieją się w moim życiu za pośrednictwem naszej kochanej Niebieskiej Matki. Obecnie odmawiam nowennę pompejańską w intencji szczęśliwego rozwiązania ciąży mojej córki. Wiem, że Królowa Różańca...
Read More

Marianna: Depresja pokonana

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! To już kolejne moje świadectwo. Odmówiłam 10 nowenn w różnych intencjach, ale zawsze z myślą o moich bliskich.
Read More

M: Owoce kilku odmówionych nowenn

Witam! To moje drugie świadectwo tu, jestem w trakcie ósmej nowenny, więc pomyślałam, że najwyższy czas napisać tu kilka słów, ponieważ mnie również bardzo te świadectwa podtrzymują przy odmawianiu nowenny. Moja pierwsza Nowenna Pompejańska - o pracę zostala wysluchana błyskawicznie, jeszcze w czasie jej trwania(świadectwo gdzies jest na tej stronie). Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że mam dokladnie taką pracę o jaką prosiłam, sama bym sobie takiej nie wymyśliła, choć na poczatku nie było łatwo.
Read More

Świadectwo Magdy odkopane z komentarzy

Witam Wszystkich! Mojego tatę pewnego razu zabrało pogotowie, został w szpitalu na badania i kiedy przyjechaliśmy z siostrą do niego w odwiedziny poszliśmy do lekarza zapytać się co się stało i jakie są wyniki badań. Lekarz pokazał nam na komputerze zdjęcie głowy i powiedział, że to rak,który jest przerzutem z...
Read More

Elżbieta: Uwolnienie od złego

Modliłam się o uwolnienie mojej rodziny od złego. Po odmówieniu nowenny, moja prośba została wysłuchana. Również bardziej zapanowała zgoda w rodzinie.
Read More

Monia: Z nowenną w życiu lżej

Odmawiajcie nowennę,ma ogromną moc Matki Bożej. To jest niesamowite co ona może zdziałać. Wiara czyni Cuda.
Z nowenną pompejańską spotkałam się dosyć dawno, nawet byłam parę razy odmawiać w kościele po mszy, ale chodziłam bo chodziłam i bez żadnej intencji, lecz dopiero w zeszłym roku na jesień zaczęłam się nią bardziej interesować ,ponieważ w moim życiu zaczęło się bardzo źle dziać. Coś mnie pchnęło ,że mam się modlić ale sama i codziennie nowennę pompejańską.

W internecie znalazłam wiele świadectw , które potwierdzały moc tej modlitwy.Zaczęłam rozmyślać co robić aby mój partner się zmienił,bo było coraz gorzej.Gdy  pierwszy raz mnie uderzył ,nie mogłam w to uwierzyć to nie był on. Te oczy mnie przerażały, krzyczał jak opętany nie był sobą. Ciągłe kłótnie,chowanie się po kątach przed nim . Działo się tak ponieważ dużo pił, alkohol robił swoje. Pierwszą nowennę modliłam się w intencji , aby przestał pić alkohol.

Podczas odmawiania różańca działy się różne rzeczy np; urwał mi się od tak różaniec, z moją mamą zaczęłam inaczej rozmawiać ,a nawet codziennie dzwonić do niej ,czego wcześniej nie było i wiele innych łask jeszcze otrzymałam. Piwo jeszcze pije, ale zaczął mówić ,że jakieś kwaśne jest . Raz było lepiej ,raz gorzej. Powiem jedno ,dziś jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny i uwierzcie mi , gdy zaczynają go ponosić nerwy po chwili się uspokaja ,co kiedyś było nie do pomyślenia.

Nowenna jest dla każdego,polecajcie ją ponieważ Matka Boża daje nam poprzez nią wiele siły, spokoju i wiele otrzymanych łask.

Módlcie się i zawierzcie Matce Bożej.  Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewelina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Dziekuje Ci za to swiadectwo i zycze duzo Blogoslawienstwa.