Małgorzata: dziekuję Ci Matko Kochana!

Matce Najświętszej dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam. Cuda się dzieją, kiedy z wiara prosimy Matkę o pomoc. Prosiłam Matkę o pracę dla męża - dostał ją. Prosiłam o wyjście z trudnego układu praca - spółka udało się. Przeczytaj Małgorzata: dziekuję Ci Matko Kochana!
Przeczytaj całość

Barbara: Działanie Matki Boskiej i działanie złego ducha w trakcie odmawiania nowenny

Dziękuję Ci Maryjo za to, że przez cały okres nowenny byłaś przy mnie, wspierałaś mnie i pomagałaś mi w modlitwie i w życiu.
Przeczytaj całość

Marta: Wierzyć i ufać do samego końca

trakcie odmawiania Nowenny zaczęłam kolejną (od 2 lutego) w intencji aby Matka Boża znów połączyła mnie węzłem przyjaźni z pewna osobą. Od dłuższego czasu nasze relacje zmieniły się nie do poznania. Po kłótni 19 stycznia zamilkły nasze rozmowy i telefony.
Przeczytaj całość

Martyna: Uczę się kochać na nowo

Chciałabym złożyć świadectwo, z którym tak długo zwlekałam. Moja historia związana z Nowenną zaczęła się pod koniec marca tego roku. Zostałam pozostawiona przez mojego chłopaka, z którym planowaliśmy ślub. Zawsze zależało mi na bliskiej relacji z Bogiem, ale nigdy nie wiedziałam na czym to dokładnie powinno polegać. W dniu kiedy niespodziewanie, świat obrócił mi się do góry nogami, wszystko było szare, smutne i depresyjne, rozpacz i płacz zawładnęły moim życiem, nagle szukając pomocy w internecie natrafiłam na tą cudowną modlitwę!
Przeczytaj całość

Waldi: Czas świadectwa

Nowennę Pompejańską odmawiam gdzieś tak od dwóch lat. Odmówiłem ich już kilkanaście, ale dopiero teraz składam moje świadectwo, bo jakoś trudno było mi się zebrać, aby napisać o owocach tej wspanialej modlitwy. Zawsze jakoś blisko byłem Maryi dzięki różańcowi duchowo jestem jeszcze bliżej:). Przeczytaj Waldi: Czas świadectwa
Przeczytaj całość

Monia: Z nowenną w życiu lżej

Odmawiajcie nowennę,ma ogromną moc Matki Bożej. To jest niesamowite co ona może zdziałać. Wiara czyni Cuda.
Z nowenną pompejańską spotkałam się dosyć dawno, nawet byłam parę razy odmawiać w kościele po mszy, ale chodziłam bo chodziłam i bez żadnej intencji, lecz dopiero w zeszłym roku na jesień zaczęłam się nią bardziej interesować ,ponieważ w moim życiu zaczęło się bardzo źle dziać. Coś mnie pchnęło ,że mam się modlić ale sama i codziennie nowennę pompejańską.

W internecie znalazłam wiele świadectw , które potwierdzały moc tej modlitwy.Zaczęłam rozmyślać co robić aby mój partner się zmienił,bo było coraz gorzej.Gdy  pierwszy raz mnie uderzył ,nie mogłam w to uwierzyć to nie był on. Te oczy mnie przerażały, krzyczał jak opętany nie był sobą. Ciągłe kłótnie,chowanie się po kątach przed nim . Działo się tak ponieważ dużo pił, alkohol robił swoje. Pierwszą nowennę modliłam się w intencji , aby przestał pić alkohol.

Podczas odmawiania różańca działy się różne rzeczy np; urwał mi się od tak różaniec, z moją mamą zaczęłam inaczej rozmawiać ,a nawet codziennie dzwonić do niej ,czego wcześniej nie było i wiele innych łask jeszcze otrzymałam. Piwo jeszcze pije, ale zaczął mówić ,że jakieś kwaśne jest . Raz było lepiej ,raz gorzej. Powiem jedno ,dziś jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny i uwierzcie mi , gdy zaczynają go ponosić nerwy po chwili się uspokaja ,co kiedyś było nie do pomyślenia.

Nowenna jest dla każdego,polecajcie ją ponieważ Matka Boża daje nam poprzez nią wiele siły, spokoju i wiele otrzymanych łask.

Módlcie się i zawierzcie Matce Bożej.  Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monia: Z nowenną w życiu lżej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Dziekuje Ci za to swiadectwo i zycze duzo Blogoslawienstwa.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!