Karolina: Powrót ukochanego

Dam znać jeśli się uda i stanie się CUD!!!
Przeczytaj całość

Ala: Moja nowenna pompejańska

To moje drugie świadectwo. Nowennę odmawiam od 2013 roku. Obecnie zostało mi 10 dni do końca mojej 8 nowenny. Mimo, że nie wszystkie prośby się spełniły, a modliłam się w wielu intencjach, to otrzymałam wielki pokój od Jezusa. Wczoraj odbyłam swoją trudną spowiedź, dzięki czemu przestałam dźwigać ciężar grzechów związanych...
Przeczytaj całość

Czciciele Maryi: Przyszła pozytywna odpowiedź

Jesteśmy rodzeństwem, mieliśmy bardzo skomplikowaną sytuację życiową, z którą nie byliśmy w stanie poradzić sobie własnymi siłami. Odmówiliśmy w ostatnim roku kilka razy nowenną pompejańską, często odmawianą nawet nocą i prosiliśmy Maryję o wstawiennictwo i pomoc.
Przeczytaj całość

P.I: Łaski i błogosławieństwa

Poczułam potrzebę,żeby Wam wypisać kilka tych nowenn i modlitw,którymi ja się modlę,one naprawdę pomagają,a świeci,zmarli i aniołowie naprawdę za nami orędują. Trzymajcie się ciepło.Z serca błogosławię.
Przeczytaj całość

Renia: Uzdrowiona: Warto zaufać.

Ale Matka Boża wiedziała co będzie dla mnie najlepsze- po prostu nie mam z nim żadnego kontaktu i jak się okazuje jest to dla mnie najzdrowsza "relacja":) Następną nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej dla znajomej, z tego co wiem jej stan się polepszył.
Przeczytaj całość

Mirka: Podziękowanie Matce Bożej

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam się przypadkiem od znajomej w sierpniu 2014. Kiedy we wrześniu 2014 znalazłam się z mężem w bardzo trudnej sytuacji życiowej (kłopoty z działalnością firmy rodzinnej) postanowiłam wszystko zawierzył Matce Bożej,aby wyprosili nam u Boga potrzebne łaski. Obecnie odmawiam moja 5 Nowenne Pompejanska i wierze, iż Matka Boża nie zostawi nas w tej trudnej i rozpaczliwej sytuacji.
Moja 3 Nowenne odmawiałem w intencji mojego wnuczka o jego uzdrowienie, ponieważ urodził się z obniżonym napięciem mięśniowych, co skutkowało iż pózniej siadać, raczkowac. Były tez problemy z rozpoczęciem samodzielnego chodzenia i wskazania lekarza do poszerzonej diagnozy. Kilka dni po zakończeniu mojej trzeciej diagnozy zaczął samodzielnie chodzić w wieku 18 miesięcy i 6 dni za co bardzo dziękuje Królowej Roznca Świętego w Pompejach.
W pierwszy dzień Świat Wielkanocnych cudem uniknęliśmy z mężem poważnego wypadku samochodowego ponieważ kierowca jadący z przeciwnej strony jechał wprost na nas. W ostatniej chwili maz wjechał w las i wszystko dobrze się skończyło. Matka Bożą miała nas w swojej opiece. Chwała Panu!
Dzięki Nowennie Pompejanskiej bardzo zblizylam się do Boga. Staram się codziennie uczestniczyć w Eucharystii dzięki czemu jestem spokojniejsza i z wiara patrzę w przyszłość.
Wierze iż Matka Bożą pomoże nam wyjść z tej rozpaczliwej sytuacji życiowej i wyprosi nam potrzebne łaski u Pana Boga.
Dziękuje wszystkim piszącym świadectwa ponieważ to bardzo pomaga w trudnych chwilach i pozwala z nadzieja patrzeć w przyszłość, zawierając swoje wszystkie sprawy.
Matce Bożej i Jezusowi Chrystusowi
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mirka: Podziękowanie Matce Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Piękne świadectwo. Chwała Panu i Matce Bożej!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!