Martyna: Tata pije odkąd pamiętam

Trzeźwość po 18 latach.
Read More

Edyta: Moje 15 nowenn…

Dziękuję Ci Matko, że wysłuchałaś mojej już kolejnej Nowenny, w intencji pracy dla mojej Mamy! Modliłam się o to aby Mama nie jej nie straciła! Dziękuję Ci Matko, że słuchałaś nawet kiedy ja błądziłam myślami!
Read More

Marta: Jestem wdzięczna za to co mam

Mam 21 lat. Dzisiaj skończyłam odmawiać nowenne pompejańska w intencji dobrego męża. O nowennie dowiedziałam się od rodziny oraz czytałam o niej w internecie. Na początku modlitwy miałam wiele chęci, byłam zdeterminowana, lecz później było ciężej. Miałam myśli, ze po co odmawiam tę modlitwę inni się nie modlą a mają lepiej, że to nic i tak nie da itp.
Read More

Kasia: Najlepszy plan

Witam, o nowennie pompejanskiej dowiedzialam sie 14.12.2017r, kiedy szukalam w inernecie kolejnych modlitw w intencji poczecia upragnionego dziecka-( kiedy bylam rozgoryczona, pelna smutku)-tego samego dnia zaczelam odmawiac nowenne z wiara, ze jest to nowenna nie do odparcia.Ta intencja ciagle czeka na "rozpatrzenie" u naszego Ojca, ale wierze ,ze otrzymam ta laske, skoro Pan Bog dal mi pragnienie posiadania dziecka to wierze, ze skoro jest dobry i chce dla swoich dzieci tego co najlepsze- obdarzy mnie ta wielka laska.
Read More

Adrian: Odnalezienie drogi

każdy dzień jest lekcją, modlitwą, planem Maryi
Read More

Mirka: Podziękowanie Matce Bożej

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam się przypadkiem od znajomej w sierpniu 2014. Kiedy we wrześniu 2014 znalazłam się z mężem w bardzo trudnej sytuacji życiowej (kłopoty z działalnością firmy rodzinnej) postanowiłam wszystko zawierzył Matce Bożej,aby wyprosili nam u Boga potrzebne łaski. Obecnie odmawiam moja 5 Nowenne Pompejanska i wierze, iż Matka Boża nie zostawi nas w tej trudnej i rozpaczliwej sytuacji.
Moja 3 Nowenne odmawiałem w intencji mojego wnuczka o jego uzdrowienie, ponieważ urodził się z obniżonym napięciem mięśniowych, co skutkowało iż pózniej siadać, raczkowac. Były tez problemy z rozpoczęciem samodzielnego chodzenia i wskazania lekarza do poszerzonej diagnozy. Kilka dni po zakończeniu mojej trzeciej diagnozy zaczął samodzielnie chodzić w wieku 18 miesięcy i 6 dni za co bardzo dziękuje Królowej Roznca Świętego w Pompejach.
W pierwszy dzień Świat Wielkanocnych cudem uniknęliśmy z mężem poważnego wypadku samochodowego ponieważ kierowca jadący z przeciwnej strony jechał wprost na nas. W ostatniej chwili maz wjechał w las i wszystko dobrze się skończyło. Matka Bożą miała nas w swojej opiece. Chwała Panu!
Dzięki Nowennie Pompejanskiej bardzo zblizylam się do Boga. Staram się codziennie uczestniczyć w Eucharystii dzięki czemu jestem spokojniejsza i z wiara patrzę w przyszłość.
Wierze iż Matka Bożą pomoże nam wyjść z tej rozpaczliwej sytuacji życiowej i wyprosi nam potrzebne łaski u Pana Boga.
Dziękuje wszystkim piszącym świadectwa ponieważ to bardzo pomaga w trudnych chwilach i pozwala z nadzieja patrzeć w przyszłość, zawierając swoje wszystkie sprawy.
Matce Bożej i Jezusowi Chrystusowi
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mirka: Podziękowanie Matce Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Piękne świadectwo. Chwała Panu i Matce Bożej!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!