Monika: dar macierzyństwa

Chciałabym podzielić się świadectwem cudu jaki otrzymaliśmy z mężem w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej. Od czterech lat staraliśmy się bezskutecznie o dziecko, w tym cza­sie odwiedziliśmy trzech specjalistów i żaden z nich nie dał nam nawet cienia nadziei na naturalne poczęcie. W kwietniu tego roku zostaliśmy skierowani do kliniki leczenia...
Read More

Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy

To już 20 NP i kolejne świadectwo. Pozwolę sobie na kontynuację współpracy z naszą Najlepszą z Matek. Walka o wiarę w rodzinie trwa jak również o małżeństwo sakramentalne dziecka które się pogubiło . Inne powierzone intencje są tak wspaniale wypełnione dobrem że trudno mi opisać wszystko i myślę że to trzeba przeżyć aby zrozumieć potęgę Różańca Maryi .
Read More

Anja: Cudowna modlitwa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Ten czas z "Pompejanką" zmienił moje życie. Przez lata po bierzmowaniu byłam...daleko od Boga i od siebie, w moim życiu działy się różne rzeczy, nic jednak nigdy nie kończyło się dobrze.
Read More

Agnieszka: łaska otrzymania pracy

Szczęść Boże. Chciała bym się ze wszystkimi , którzy odmawiają nowennę pompejańską podzielić swoim świadectwem i głębokim przeżyciem związanym z jej odmawianiem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo gdzieś Internetu. Bardzo mnie to zainteresowało, ponieważ od paru lat modlę się o uzdrowienie oczu. Przeczytaj Agnieszka: łaska otrzymania pracy
Read More

Asia: Uwolnienie z nieczystości

Ta nowenna uratowała mi życie i chociaż nadal miewam różne pokusy - bo szatan walczy do końca
Read More

Mateusz: Nowenna pompejańska – różaniec, który czyni cuda

Koniec roku 2014 był dla mnie szczególnie ciężki. Sięgnąłem po różaniec, na którym i tak co dzień się modlę, ale pomyślałem, że odmówię nowennę pompejańską w intencji spłaty moich długów. Zacząłem modlitwę, ale następnego dnia stwierdziłem, że taka intencja może być zbyt zuchwała. Zmieniłem ją. Poprosiłem, aby Matka Boża pomogła mi w rozwiązaniu moich trudności życiowych. Zdałem się na Nią, bo przecież kto, jeśli nie Matka, będzie wiedziała, jak pomóc mi w moich kłopotach? Z tak sformułowaną intencją podjąłem nowennę na nowo. Po paru dniach znajomy zaprosił mnie do swojej parafii na rekolekcje, z których wyszedłem niezwykle podbudowany. Dodatkowo namówił mnie, abym wstąpił do wspólnoty modlitewnej, w której pozostaję do dziś i nie zamierzam z niej odchodzić! W międzyczasie poszedłem do Pallotyńskiej Szkoły Ewangelizacji na kurs „Nowe Życie”, po którym poczułem się jak nowo narodzony. Po tym wszystkim, co Matka Boża mi zaoferowała, mogę dziś ze spokojnym sercem iść wszędzie i wiem, że Pan Bóg był, jest i zawsze będzie blisko, prawie na wyciągnięcie ręki. Nie odczuwam lęku czy samotności, nie myślę już, że mogę czemuś nie podołać. Staram się za wszystko, dosłownie za wszystko, Bogu dziękować: za radości i za smutki, za to, co na mnie dopuszcza, bo wszystko to przybliża mnie ku Niemu coraz bardziej! Tę niepokojącą część długów już spłaciłem. Teraz staram się funkcjonować tak, żeby w moim życiu wypełniała się wola Boża, bo wiem, że Stwórca ma cudowny plan na moje życie i na życie każdego człowieka. Polecam każdemu oddać się Najświętszej Matce Bożej, ona na pewno zaprowadzi nas do Jezusa; zaś nowenna pompejańska to różaniec, który czyni cuda! Chwała za wszystko Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mateusz: Nowenna pompejańska – różaniec, który czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Piękne

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!