Beata: Nowenna nauczyła mnie wielbić i dziękować Bogu za wszystko

Intencje, które dotyczyły mojej osoby spełniały się od razu, trudniej było kiedy modliłam się w intencji innych osób.
Read More

Justyna: Bóg ulepszył moje życie

Szczęść Boże, na początku chcę powiedzieć o tym jak w naszym życiu jest bardzo ważne nawrócenie się, odmawianie różańca chociaż raz dziennie poświęcenie czasu dla Boga ( przynajmniej 15-20 minut dziennie) zamiast te 20 min spędzać przed telewizorem lub nudząc się. W moim przypadku, któregoś dnia przyszła mi myśl abym się pomodliła w intencji narzeczonego , oboje jesteśmy wierzący, ale czułam że w naszym życiu w codzienności nie znajdujemy czasu dla Boga.
Read More

Ola: modlitwa o CUD

Pół roku temu znajomy powiedział mi o NP. Dość sceptycznie podeszłam do tematu. Znajomy zaczynał nowennę kilka razy ale nigdy nie udało mu się jej skończyć. Twierdził jednak, że mimo iż nie kończył NP to Matka Boska i tak wysłuchiwała jego prośby.
Read More

Doris: Nie żałuję ani minuty

Nowennę tę odmawiałam już kilka razy i nie żałuje ani minuty poświęconej tej modlitwie,za każdym razem z biegiem czasu moje prośby zostały wysłuchane.Modlitwa ta nie działa jak jak magia trzeba po prostu z głęboką wiarą modlić się w danej intencji a jeśli jest taka wola Boża otrzymamy ją na pewno i zapewniam że po drodze odmawiania tej nowenny Matka Boża zsyła na mnie mnóstwo bardzo potrzebnych łask .Jeśli macie jakikolwiek problem nie wahajcie się ani chwilę to tylko z pozoru wydaję się takie trudne .
Read More

Egzamin ponad siły

Od kilkunastu miesięcy czułam potrzebę złożenia świadectwa związanego z moją pierwszą Nowenną Pompejańską. Jej odmawianie zaczęłam, gdy czekałam na wyznaczenie terminu egzaminu, habilitacyjnego, do którego przygotowanie po ludzku przekraczało moje możliwości .
Read More

Mateusz: Dusze Czyśćcowe

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałem się z wykładu ks egzorcysty Piotra Glasa. Początkowo myślałem, że nie podołam tej nowennie aż pewnego dnia postanowiłem przybliżyć się do Maryji i chciałem zacząć odmawiać różaniec. Uświadomiłem sobie że przecież mogę odmawiać Nowennę Pompejańską. Powiedziałem sobie „czemu nie może warto spróbować”. I tak zaczołem odmawiać Nowennę Pompejańską. Początkowo miałem trudności w odmawianiu Różańca, mianowicie nie mogłem się skupić na Różańcu. Myśli odchodziły mi gdzie indziej. Stopniowo zacząłem się bardziej skupiać i pobożniej odmawiać Różaniec. Co do mojej intencji to nie wiem czy się ona spełniła, ale wierzę, że dzięki mojej modlitwie Maryja uwolniła jakieś dusze z czyśćca. Otrzymałem też wiele innych łask, o które nie prosiłem, np. spokój, większe skupienie podczas modlitwy. Moja wiara się umocniła, więcej czasu zacząłem poświęcać Bogu. Proszę Was, odmawiajcie codziennie chociaż dziesiatek Różańca!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Mateusz: Dusze Czyśćcowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Mateuszu, piekna intencja. Ja w Boze Cialo koncze swoja 4 NP i nastepna zaplanowalam odmawiac wlasnie za dusze czyscowe. Jest tyle cierpiacych dusz za ktore nikt sie niemodli.

Joanna
Gość
Joanna

Ja również dołączę się z tą samą intencją podczas kolejnej nowenny. :)czasami warto pomyśleć o innych a nie tylko o sobie.

Dorota
Gość
Dorota

Tym bardziej Joanno ze dusze czyscowe potrafia sie odwdzieczyc. Nie wiadomo gdzie my sie kiedys znajdziemy, tym bardziej modlitwa za Nie jest potrzebna, moze kiedys i zanas ktos sie pomidli.

Agata
Gość

Ja też oglądałam wykłady księdza egzorcysty Piotra Glasa

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Myslę że każdy z nas chociaż 1 NP powinien odmówić za dusze czyśćcowe

Dorota Ratajczak
Gość

Dziękuję za to świadectwo. Dusze czysccowe zawsze sie odwdzięczaja. ja tez odmawiam nowenna pompejańska w intencji córki. Mimo że o tym wiem to jednak świadectwo ma moc i dodaje odwagi by się nie poddawać. Pokój i Dobro.

magda2
Gość
magda2

Obecnie odmawiam NP w intencji kapłanów ale i za dusze czyśccowe też odmówię 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Ostatnio od koleżanki dowiedziałam się o tej modlitwie Różaniec 13Tajemnic ku czci 13 Cnót Najświetszej Maryi Panny za dusze w Czyścu cierpiące. To tak przy okazji bo jesteśmy w temacie modlitwy za dusze czyścowe. Nie zdawałam sobie sprawy jak ważna jest nasza modlitwa za dusze w czyścu cierpiące.

E.
Gość

Joanno ja o tym różańcu przeczytałam takie informacje:

„sorki…..ale chyba wyglada na to (pod koniec powyzszego linka jest wpis…) ze ten 13-ty rozaniec to….sciema…….bo pochodzi ponoc od niejakiego Malego Kamyka, ktory mial „objawienia Boze”, – KK go nie uznal….

http://www.traditia.fora.pl/modlitwa-i-duchowosc-katolicka,4/rozaniec-za-dusze-w-czsccu-cierpiace,2118.html

Ogólne info o Małym Kamyku:
http://kosciol.wiara.pl/doc/491346.Nowra-Ambitny-Kamyk

marianna
Gość
marianna

Odmawiam już dziewiątą NP, jeszcze żadnej nie odmówiłam w swojej intencji, a to dlatego że widzę wokół tylu potrzebujących modlitwy. Jedną NP też odmówiłam za dusze w czyścu cierpiące I wiem na pewno, że przynajmniej jednej duszyczce pomogłam. Co zaś się tyczy mnie samej to myślę że nasz Pan wie co najbardziej jest mi potrzebne I tego udziela. Niedługo kończę kolejną NP ,a w kolejce już czeka mnóstwo następnyvh intencji, mam tylko nadzieję że moją modlitwę czesto bardzo niedoskonałą nasza Matuchna zanosi przed tron Swojego Syna.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Za dusze czyśćcowe to najlepiej zamawiać msze św…Z modlitw jest również bardzo cenne odmawianie 100 razy „Wieczne odpoczywanie…” za dusze czyśćcowe. Dzięki tej modlitwy można prosić także w swoich intencjach. Byle modlić się i zamawiać msze św. systematycznie, każdego dnia, a nie akcyjnie…

Magda
Gość

Każdego dnia zamawiasz msze, a mogę wiedzieć, ile dajesz na ofiarę?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!