Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała

Podczas tej nowenny Mama mojego chłopaka wyzdrowiała - ocaliła zycie z choroby i wyszła ze szpitala , a druga prośba którą polecałam przy odmawianiu jeszcze trwa ale widzę , że pozytywnym kierunku zaczęło się iść ku dobremu i mam nadzieję , że Matka Boża będzie działac cuda po nowennie.
Przeczytaj całość

Lili: Ufajcie i wierzcie!!!!

Kochani to juz moje drugie swiadectwo na tej stronie. Pierwsze dodalam po 2 nowennie a dzis koncze wlasnie 5 . Zawsze czytalam tutaj o zlym ktory czesto przeszkadza wam w modlitwie i cieszylam sie, ze ja tak nie mam. Otoz dopadlo i mie w tej piatej nowennie wlasnie. Pozostalym 4...
Przeczytaj całość

Stefka: otrzymanie daru pracy dla córki

Szczęść Boże. Trochę zwlekałam z napisaniem tego świadectwa, ale cały czas byłam ponaglana, miałam tą świadomość, że nie wywiązałam się z obietnicy dzielenia się radością i otrzymanymi łaskami za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Maria: Bóg uzdrawia

To moje pierwsze świadectwo, choć Nowennę odmawiam już piątą. Zaczęłam modlić się za swoich rodziców. Mieliśmy dobre dzieciństwo, choć tata pil od zawsze. Najpierw mało, przeważnie na imprezach, czy w święta. Upijał się i szedł spać, a my tylko sprawdzaliśmy czy oddycha.
Przeczytaj całość

Mirosław: Wcześniej nie mogłem niczego znaleźć przez 3 miesiące

Modliłem się o znalezienie pracy i moja prośba została wysłuchana bardzo szybko, bo już 10. dnia. Wcześniej nie mogłem niczego znaleźć przez 3 miesiące. Pomimo tego, że bardzo szybko spełniło mi się to, o co prosiłem, to wydaje mi się, że Maryja prowadziła mnie przez cały czas trwania nowenny, i...
Przeczytaj całość

Mateusz: Dusze Czyśćcowe

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałem się z wykładu ks egzorcysty Piotra Glasa. Początkowo myślałem, że nie podołam tej nowennie aż pewnego dnia postanowiłem przybliżyć się do Maryji i chciałem zacząć odmawiać różaniec. Uświadomiłem sobie że przecież mogę odmawiać Nowennę Pompejańską. Powiedziałem sobie „czemu nie może warto spróbować”. I tak zaczołem odmawiać Nowennę Pompejańską. Początkowo miałem trudności w odmawianiu Różańca, mianowicie nie mogłem się skupić na Różańcu. Myśli odchodziły mi gdzie indziej. Stopniowo zacząłem się bardziej skupiać i pobożniej odmawiać Różaniec. Co do mojej intencji to nie wiem czy się ona spełniła, ale wierzę, że dzięki mojej modlitwie Maryja uwolniła jakieś dusze z czyśćca. Otrzymałem też wiele innych łask, o które nie prosiłem, np. spokój, większe skupienie podczas modlitwy. Moja wiara się umocniła, więcej czasu zacząłem poświęcać Bogu. Proszę Was, odmawiajcie codziennie chociaż dziesiatek Różańca!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Mateusz: Dusze Czyśćcowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Mateuszu, piekna intencja. Ja w Boze Cialo koncze swoja 4 NP i nastepna zaplanowalam odmawiac wlasnie za dusze czyscowe. Jest tyle cierpiacych dusz za ktore nikt sie niemodli.

Joanna
Gość
Joanna

Ja również dołączę się z tą samą intencją podczas kolejnej nowenny. :)czasami warto pomyśleć o innych a nie tylko o sobie.

Dorota
Gość
Dorota

Tym bardziej Joanno ze dusze czyscowe potrafia sie odwdzieczyc. Nie wiadomo gdzie my sie kiedys znajdziemy, tym bardziej modlitwa za Nie jest potrzebna, moze kiedys i zanas ktos sie pomidli.

Agata
Gość

Ja też oglądałam wykłady księdza egzorcysty Piotra Glasa

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Myslę że każdy z nas chociaż 1 NP powinien odmówić za dusze czyśćcowe

Dorota Ratajczak
Gość

Dziękuję za to świadectwo. Dusze czysccowe zawsze sie odwdzięczaja. ja tez odmawiam nowenna pompejańska w intencji córki. Mimo że o tym wiem to jednak świadectwo ma moc i dodaje odwagi by się nie poddawać. Pokój i Dobro.

magda2
Gość
magda2

Obecnie odmawiam NP w intencji kapłanów ale i za dusze czyśccowe też odmówię 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Ostatnio od koleżanki dowiedziałam się o tej modlitwie Różaniec 13Tajemnic ku czci 13 Cnót Najświetszej Maryi Panny za dusze w Czyścu cierpiące. To tak przy okazji bo jesteśmy w temacie modlitwy za dusze czyścowe. Nie zdawałam sobie sprawy jak ważna jest nasza modlitwa za dusze w czyścu cierpiące.

E.
Gość

Joanno ja o tym różańcu przeczytałam takie informacje:

„sorki…..ale chyba wyglada na to (pod koniec powyzszego linka jest wpis…) ze ten 13-ty rozaniec to….sciema…….bo pochodzi ponoc od niejakiego Malego Kamyka, ktory mial „objawienia Boze”, – KK go nie uznal….

http://www.traditia.fora.pl/modlitwa-i-duchowosc-katolicka,4/rozaniec-za-dusze-w-czsccu-cierpiace,2118.html

Ogólne info o Małym Kamyku:
http://kosciol.wiara.pl/doc/491346.Nowra-Ambitny-Kamyk

marianna
Gość
marianna

Odmawiam już dziewiątą NP, jeszcze żadnej nie odmówiłam w swojej intencji, a to dlatego że widzę wokół tylu potrzebujących modlitwy. Jedną NP też odmówiłam za dusze w czyścu cierpiące I wiem na pewno, że przynajmniej jednej duszyczce pomogłam. Co zaś się tyczy mnie samej to myślę że nasz Pan wie co najbardziej jest mi potrzebne I tego udziela. Niedługo kończę kolejną NP ,a w kolejce już czeka mnóstwo następnyvh intencji, mam tylko nadzieję że moją modlitwę czesto bardzo niedoskonałą nasza Matuchna zanosi przed tron Swojego Syna.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Za dusze czyśćcowe to najlepiej zamawiać msze św…Z modlitw jest również bardzo cenne odmawianie 100 razy „Wieczne odpoczywanie…” za dusze czyśćcowe. Dzięki tej modlitwy można prosić także w swoich intencjach. Byle modlić się i zamawiać msze św. systematycznie, każdego dnia, a nie akcyjnie…

Magda
Gość

Każdego dnia zamawiasz msze, a mogę wiedzieć, ile dajesz na ofiarę?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!