Krystyna: uzdrowienie męża

Z początkiem maja mój mąż Marek ciężko zachorował. Diagnoza lekarzy była następująca: urosepsa, ostra niewydolność nerek, niewydolność oddechowa. Mąż przez 12 dni utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Lekarze nie dawali praktycznie nadziei na uratowanie życia. Odprawione zostało nabożeństwo w intencji wyzdrowienia mego męża.Przeczytaj Krystyna: uzdrowienie męża
Przeczytaj całość

Iwona: Pracuję!

W tym roku wiadomo było, iż kilka osób zostanie zwolnionych. W styczniu zaczęłam odmawiać w intencji abym pracowała najcudowniejszą NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ, a na początku marca skończyłam.
Przeczytaj całość

Ania: Co Maryja mi już wyprosiła?

Witam, Od niedawna odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia psychicznego mojego chłopaka, który cierpi na nerwicę natręctw.
Przeczytaj całość

Daria: Natychmiastowa interwencja Matki Bożej – nawrócenie

Kochani, pragnę zapewnić wszystkich swoim świadectwem, że Maryja chce udzielać i udziela niezliczonych łask, sprawia rzeczy niemożliwe, trzeba tylko oddać się jej opiece i powierzyć jej swoje intencje.
Przeczytaj całość

Wiesława: Ona na pewno ci pomoże

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za łaski, które otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej .Nowennę tę odmawiałam już trzy razy. Za każdym razem otrzymałam to o co prosiłam , a także dodatkowo Pan Bóg dorzucał mi tzw. łaski niespodzianki / których się nie spodziewałam/. Przeczytaj Wiesława: Ona na pewno ci pomoże
Przeczytaj całość

Marta: Zachodzą w nim zmiany na lepsze

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. W lipcu ubiegłego roku zaczęłam modlić się w intencji taty mojego ukochanego chłopaka. Jego ojciec od kilku lat jest alkoholikiem. Zaczęłam modlić się w dniu, kiedy chciał on uderzyć swojego syna. Skończyłam nowennę 13 września 2014 roku. W czasie modlitwy pojawiały się w moim życiu trudne chwile, ale szczęśliwie dotrwałam do końca, wiedząc, że diabeł chce mi przeszkodzić. Kiedy skończyłam nowennę, zdarzył się cud. Ojciec mojego chłopaka znalazł pracę, a wcześniej jego zachowanie wskazywało już na to, że zachodzą w nim zmiany na lepsze. Królowo Różańca Świętego daj mu dalszą siłę do walki. Dziękuję Ci z całego serca za tych kilka miesięcy bez alkoholu, ale proszę – bądź dalej przy nim i spraw, aby walczył o każdy dzień bez kropli alkoholu. Dziękuję także za siłę, jaką dałaś mi w trakcie modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!