Rober: Druga Nowenna

1 czerwca skonczylem odmawiac moja druga Nowenne.Byla ona w intencji o znalezienie dobrej pracy dla mnie.Pracy jeszcze nie znalazlem ale jestem na dobrej drodze do tego,zeby ja znalezc.Swoja pierwsza Nowenne odmawialem w intencji o czyste serce i mysli dla mnie a Maryja uwolnila mnie od ciezkiego grzechu jakim byla masturbacja...
Read More

Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Tata nikł w oczach, w ciągu 4 miesięcy schudł 35kg. To straszne patrzeć na cierpienie bliskiej osoby.... Wtedy postanowiłam zawierzyć Tatę opiece Matki Bożej.
Read More

Marta: Trwajcie w modlitwie

Ja też chciałabym dać świadectwo i zachęcić do odmawiania różańca! Jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Dwie poprzednie prośby się spełniły! Teraz chciałabym podzielić się z Wami tym, jakiego miłosierdzia Matko Boskiej doświadczyłam w trakcie odmawiania mojej trzeciej nowenny.
Read More

ARLETA: łaska zdrowia

Za każdym razem gdy zmawiam nowennę zły atakuje koszmarami nocnymi,budzeniem o 3 w nocy,mnóstwem różnych problemów. Wszystko po to aby przestać się modlić.Piszcie swoje świadectwa, wchodzę tu prawie codziennie dla pokrzepienia serca.Nieraz brakuje mi sił, ale dobro zawsze zwycięża i to jest piękne.
Read More

Katarzyna: Błagam MARYJO

Witajcie kochani właśnie błagam w Nowennie o zdrowie dla pięknej Alicji.Dziewczynka ma 13 lat i chorobę nowotworową.Proszę ludzi dobrego serca niech Wasza kolejna intencja NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ będzie za Alę o zdrowie dla niej.Matusiu, wiem że jesteś, błagam cię o łaskę zdrowia dla Ali.Dziękuję Wszystkim za wszystko.
Read More

Marta: Uwolnienie od natręctwa

Witam serdecznie. Szczęść Boże.
Chciałam przedstawić swoje świadectwo.
Muszę tutaj napisać kilka słów o sobie aby świadectwo było pełne. Mianowicie kilka lat temu przeszłam traumatyczne przeżycia po których rozchorowałam się psychicznie- zaburzenia depresyjno-lękowe. W chwili gdy się rozchorowałam moi rodzice zaczęli odmawiać za mnie różaniec. Jestem przekonana że właśnie ta modlitwa po pewnym czasie spowodowała częściową poprawę mojego zdrowia oraz pełne nawrócenie, zobaczyłam co było złego w moim życiu względem Boga. Kilka miesięcy temu odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji o nawrócenie na wiarę pewnej osoby z mojej rodziny. Odmawianie Nowenny szło mi czasami ciężko, pojawiał się i brak skupienia i obojętność ale w końcu nowennę odmówiłam, cztery części różańca. Po odmówieniu tej nowenny zupełnie nagle zostałam uwolniona od pewnych natrętnych myśli, które w mojej chorobie nie dawały mi spokoju. Jestem przekonana,że to właśnie Maryja uwolniła mnie od tego ciężaru. Dziękuję Bogu i Maryi za tę łaskę.
Osoba za, którą się się modliłam jeszcze się nie nawróciła, ale ciągle mam nadzieję.
Niech będzie pochwalone Przenajświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marta: Uwolnienie od natręctwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Matce Bożej!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!