Ania: Znalezienie pracy

Chciałbym podzielić się świadectwem. Od wielu miesięcy bezskutecznie szukałam pracy. Pojawiały się różne oferty, ale każda okazywała się wielką pomyłką. Nowennę zakończyłam 15 sierpnia... kilka dni później otrzymałam telefon z byłego miejsca pracy z propozycją jej przedłużenia.Przeczytaj Ania: Znalezienie pracy
Read More

Ania: Pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji finansowej

Na twarzy mojej mamy znów jest uśmiech bo nie jest z tym wszystkim sama . Teraz odmawiam druga nowennę prosząc Maryję o dalsza pomoc bo nie jest łatwo .
Read More

Agnieszka: ZARĘCZYNY

Pragnę podziękować Matce Boże za wysłuchanie mojej modlitwy i poświadczyć,że nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia.Będąc z chłopakiem ponad 3 lata straciłam jakąkolwiek nadzieję na zaręczyny i ślub ponieważ unikał tego tematu jak ognia. W przeszłości byłam w nieudanych związkach i myślałam,że obecny związek też się zakończy.Przeczytaj Agnieszka: ZARĘCZYNY
Read More

Elżbieta: Dziękuję za dar wyzdrowienia

Chciałabym dać świadectwo o łasce, jakiej doznałam za wstawiennictwem Matki Bożej. Dwa lata temu zachorowałam na podwójnego raka. Podczas radioterapii w szpitalu dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam się gorliwie modlić. Z początku bałam się, że jej nie podołam, ale ta nowenna sama " porwała mnie", czułam się w jej modlitwie jak w nurcie rzeki. Dodała mi sił do walki z rakiem i wiarę, że wyzdrowieję. I tak się stało! Wygrałam walkę z podwójnym rakiem!! Później też za przyczyną Matki Boskiej Pompejańskiej doznałam wielu łask, o których napiszę później. Teraz powierzam Maryi kłopot i walkę o wywalczenie z ZUS renty i zasiłku pielęgnacyjnego (rozprawa za kilka dni- proszę, pomódlcie się za mnie). Módlmy się za siebie nawzajem! Bóg zapłać!
Read More

Emilka: Trzeba zawsze mieć nadzieje i modlić się…..

Swoją pierwszą w życiu nowennę zakończyłam 14 grudnia i jest to prawdziwy cud,bo przy trójce małych dzieci naprawdę nie sadziłam,że mi się to uda, ale jednak z pomocą Maryi dałam radę. Na dodatek nie wyobrażam sobie teraz dnia bez odmówienia wszystkich 4 części różańca i 16 grudnia rozpoczęłam kolejna nowennę...
Read More

Marta: Trwajcie mocni w wierze

Od początku trwania nowenny mocno wierzyłam, że prośba o którą zanoszę błaganie do Matki Bożej Królowej Różańca Świętego zostanie wysłuchana. Każdy kolejny różaniec odmawiałam z coraz większą radością i wiarą. W moim życiu zaczęły dziać się małe cuda. Dostrzegałam jak wiele mam. Swoje błagania wznosiłam w intencji pewnego mężczyzny, z którym bardzo chciałam się związać. Od dawna w moim sercu był strach, że zostanę samotna. Podczas trwania nowenny doświadczałam tego jak wiele osób mi zaczęło powtarzać, że będę dobrą żoną, dobrą matką. I ja zaczęłam mocno w to wierzyć. Mimo iż skończyłam swoją nowennę a moja intencja nie została wysłuchana, w sercu głęboko wierzę, że każdy nowy dzień zbliża mnie do tego, iż spotkam właśnie tego mężczyznę. W moim sercu zapanował spokój. Wiele razy szatan walczył żebym się poddała, odczuwałam to. Ale dziś wiem to, ze różaniec ma niesamowitą moc. Gdy skończyłam pierwszą nowennę, postanowiłam rozpocząć drugą. Jednak kilka dni temu świadomie ją przerwałam. Bowiem poczułam w sercu, że nastawiłam się na to, iż modląc się dostanę to o co proszę. Była to postawa bardzo roszczeniowa. W mojej modlitwie nie było tej miłości ale chęć zysku z niej. Będę pracować nad sobą aby jak najszybciej odnaleźć miłość z modlitwy różańcowej. Wszystkim Wam życzę z serca wytrwałości. Jeżeli czytasz moje świadectwo i zastanawiasz się czy warto podjąć modlitwę Nowenną, mówię z całą stanowczością właśnie do CIEBIE: ZBLIŻ SIĘ DO SERCA MARYI właśnie poprzez różaniec święty!
Bogu Chwała Teraz i Zawsze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marta: Trwajcie mocni w wierze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
łukasz84
Gość
łukasz84

” Jednak kilka dni temu świadomie ją przerwałam. Bowiem poczułam w sercu, że nastawiłam się na to, iż modląc się dostanę to o co proszę…” a może to była pokusa i poddałaś się jej.

Marta
Gość

Modlę się w takiej samej intencji jednak nie wskazuję konkretnej osoby. Poznałam pewnego chłopaka, którego skrzywdziłam, wiem, że podziałał tu szatan. Przepraszałam go wielokrotnie, prosiłam o wybaczenie i o danie mi szansy. Naprawdę chciałam się poprawić. Wczoraj były moje urodziny, 18 dzień modliwy, on przez smsa zakończył naszą znajomość nie dając mi nawet szansy wyjaśnienia mojego zachowania:( poczułam się strasznie.
Bardzo proszę Was o modlitwę Kochani

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!