Barbara: Cuda w moim życiu !!!

Cuda w moim życiu !!! Szczęść Boże !!! Chciałabym podzielić się z wami cudami jakie otrzymałam od Matki Bożej. Zacznę od początku.
Read More

Ania: Zdany egzamin

W styczniu 2017 roku miałam do napisania egzamin zawodowy kończący technikum. Bardzo się go obawiałam, ponieważ wiedziałam, że nie umiem na tyle dobrze by go zdać. Nauczyciele mówili do mnie i innych z mojej klasy, że jest on bardzo trudny, że nie będziemy mieli szans na odpisanie od kogoś czegokolwiek....
Read More

Piotr: Nowenna – moje świadectwo

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu, przeglądając chrześcijańskie strony i materiały. Przechodziłem wtedy trudny okres w życiu. Emigracja, najpierw solo, następnie trud sprowadzenia rodziny i organizacji życia od nowa w innym kraju. Trudności językowe, praca poniżej kwalifikacji, brak perspektyw na jakąkolwiek poprawę sytuacji – wszystko to sprawiało, że dominujące...
Read More

Teresa: nowenna za zdrowie przyjaciół

Kolejne moje świadectwa dzialania tej cudownej nowenny pompejanskiej... W dużym skrócie napisze tylko tyle, że jedna ofiarowalam w intencji zdrowia młodego chłopaka ,który zachorowal psychicznie i prawie równomiernie ze skończeniem tej modlitwy odzyskał zdrowie ,co przy tej chorobie jest zadziwiające ,gdyż okres leczenia trwa latami....Przeczytaj Teresa: nowenna za zdrowie przyjaciół
Read More

Ewa: Nowenna wyciszyła mnie

Potem uświadomiłam sobie,że mimo,że modlę się w innej intencji to Matka Boże obdarowała mnie łaską,o którą nie prosiłam a wiedziała,ze tego w tamtym momencie potrzebowałam..
Read More

Marta: nowenna weryfikuje myślenie i zmienia życie

Chciałabym się podzielić tym co sprawiła Nowenna Pompejańska w moim życiu. Niedawno temu zdałam sobie sprawę, że nie dzieliłam się moim doświadczeniem z innymi, a każdego dnia nowenny mówiłam: „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.” Tak więc, kilka lat temu znalazłam się w trudnej sytuacji, a mianowicie przeprowadziłam się do domu studenckiego w którym mieszkało bardzo wielu poranionych ludzi, z rozbitych domów lub w nałogach. Po krótkim czasie przebywania tam zaczęłam tracić nadzieję i chęć do życia widząc z jaką zatwardziałością sami siebie krzywdzili, poniżali i wykorzystywali.

Niestety bardzo szybko sama doświadczyłam poniżania, oszczerstw i szykanowania do takiego stopnia, że straciłam sens życia, miałam po raz pierwszy problemy z nauką i przeszłam załamanie nerwowe. Ten okropny stan trwał około półtora roku. W międzyczasie zakochałam się bardzo w pewnym chłopaku, który niestety nie różnił się od innych lokatorów, miał zatwardziałe serce i z nikim się nie liczył, i ze względu na niego nie chciałam się wyprowadzać. Chociaż wiedziałam, że związek z takim chłopakiem nigdy nie byłby dobry, wierzyłam, że mógłby się nawrócić. Dużo wycierpiałam w tamtym czasie również ze względu na pogardę jaką ten chłopak okazywał wobec mojej osoby, aż po roku czasu doszłam do wniosku, że jeśli Maryja mi nie pomoże to już nikt mnie nie uratuje. Więc zaczęłam modlić się nowenną o rozwiązanie tej trudnej sytuacji i chociaż czas nowenny był bardzo trudny a moja modlitwa bardzo niedoskonała po niedługim czasie dostałam zgodę na stypendium za granicą. Byłam rozdarta i nie chciałam wyjeżdżać, bo tak po ludzku wolałam żeby inaczej rozwiązała się sytuacja. Mimo wszystko zaufałam, że Maryja doskonale wie co dla mnie jest dobre.

Jak tylko wyjechałam za granicę trafiłam do wspólnoty neokatechumenalnej, która przyjęła mnie z otwartymi ramionami. Spędziłam niesamowity rok studiując, chodząc na spotkania wpólnotowe, czytając Pismo Święte i podróżując. Doświadczyłam jak ludzie przyjęli mnie taką jaką jestem i zwyczajnie z życzliwością pomogli mi uporządkować życie, ale z drugiej strony widziałam ich wdzięczność za to jak wiele ja im ofiaruję moją obecnością. Był to niesamowity czas, który był pierwszym krokiem do mojego nawrócenia i zawierzenia życia Bogu. Zobaczyłam jak bardzo nowenna weryfikuje myślenie i zmienia życie. Wystarczy zaufać, że Maryja naprawdę wie co jest dla nas najlepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o