Bogusia: Uwierzcie, to się dzieje!

3 października 2013 zaczęłam odmawiać Nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej. Dowiedziałam się o tej modlitwie od mojej koleżanki. Nowennę odmawiałam w intencji mojej 8 letnie córeczki. Zaczęłam się modlić o wstawiennictwo Matki Boskiej u Pana Jezusa o uzdrowienie i uwolnienie córeczki. Na początku modlitwa płynęła jak z płatka. Później zaczęły się...
Przeczytaj całość

Beata: .Moja dusza z każdym dniem ,,zdrowieje”

Nowenną Pompejańską modlę sie już od jakiegoś czasu.Poprzednie owoce modlitwy opisałam już wcześniej ( zdanie egzaminów, pomoc dla znajomego)
Przeczytaj całość

Iwona: Jak wielki jest Bóg

Mimo, że mam 27 lat to długo czekałam na odpowiedniego mężczyznę, z którym mogłabym poważnie wiązać przyszłość. Nie wiedziałam dlaczego się tak dzieje, że nikogo mi Pan Bóg nie stawia na drodze. Nowennę pompejańską w intencji o dobrego męża zaczęłam w ubiegłym roku, w listopadzie. Podczas nowenny nic się nie zmieniało, nic się nie wydarzyło. Dlatego pomyślałam, że być może Bóg powołuje mnie na inną drogę - drogę zakonną, mimo że nie czułam wewnętrznie żeby to było moim życiowym powołaniem. Dlatego, chcąc się upewnić postanowiłam zmówić kolejną nowennę o rozeznanie drogi.
Przeczytaj całość

Weronika: Uzdrowienie syna z ciągłego, alergicznego kataru

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z odmawiania cudownej modlitwy , jaką jest Nowenna Pompejańska.
Przeczytaj całość

Monika: Modlitwa o nawrócenie

Mimo trudu w odganianiu myśli i powątpiewaniu czy taka modlitwa "dochodzi" do Maryji dalej ją kontynuowałam bo jestem z natury uparta. Czytając w tym czasie świadectwa innych oczekiwałam czegoś spektakularnego.
Przeczytaj całość

Marta: nowenna weryfikuje myślenie i zmienia życie

Chciałabym się podzielić tym co sprawiła Nowenna Pompejańska w moim życiu. Niedawno temu zdałam sobie sprawę, że nie dzieliłam się moim doświadczeniem z innymi, a każdego dnia nowenny mówiłam: „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.” Tak więc, kilka lat temu znalazłam się w trudnej sytuacji, a mianowicie przeprowadziłam się do domu studenckiego w którym mieszkało bardzo wielu poranionych ludzi, z rozbitych domów lub w nałogach. Po krótkim czasie przebywania tam zaczęłam tracić nadzieję i chęć do życia widząc z jaką zatwardziałością sami siebie krzywdzili, poniżali i wykorzystywali.

Niestety bardzo szybko sama doświadczyłam poniżania, oszczerstw i szykanowania do takiego stopnia, że straciłam sens życia, miałam po raz pierwszy problemy z nauką i przeszłam załamanie nerwowe. Ten okropny stan trwał około półtora roku. W międzyczasie zakochałam się bardzo w pewnym chłopaku, który niestety nie różnił się od innych lokatorów, miał zatwardziałe serce i z nikim się nie liczył, i ze względu na niego nie chciałam się wyprowadzać. Chociaż wiedziałam, że związek z takim chłopakiem nigdy nie byłby dobry, wierzyłam, że mógłby się nawrócić. Dużo wycierpiałam w tamtym czasie również ze względu na pogardę jaką ten chłopak okazywał wobec mojej osoby, aż po roku czasu doszłam do wniosku, że jeśli Maryja mi nie pomoże to już nikt mnie nie uratuje. Więc zaczęłam modlić się nowenną o rozwiązanie tej trudnej sytuacji i chociaż czas nowenny był bardzo trudny a moja modlitwa bardzo niedoskonała po niedługim czasie dostałam zgodę na stypendium za granicą. Byłam rozdarta i nie chciałam wyjeżdżać, bo tak po ludzku wolałam żeby inaczej rozwiązała się sytuacja. Mimo wszystko zaufałam, że Maryja doskonale wie co dla mnie jest dobre.

Jak tylko wyjechałam za granicę trafiłam do wspólnoty neokatechumenalnej, która przyjęła mnie z otwartymi ramionami. Spędziłam niesamowity rok studiując, chodząc na spotkania wpólnotowe, czytając Pismo Święte i podróżując. Doświadczyłam jak ludzie przyjęli mnie taką jaką jestem i zwyczajnie z życzliwością pomogli mi uporządkować życie, ale z drugiej strony widziałam ich wdzięczność za to jak wiele ja im ofiaruję moją obecnością. Był to niesamowity czas, który był pierwszym krokiem do mojego nawrócenia i zawierzenia życia Bogu. Zobaczyłam jak bardzo nowenna weryfikuje myślenie i zmienia życie. Wystarczy zaufać, że Maryja naprawdę wie co jest dla nas najlepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!