P: Intencje są w rękach Najświętszej Panienki

Mam ufnosc ze Matusia rozumie i cieszy się ze ją zapraszam do mojego zycia i przezywania ze mną dnia.
Read More

Anna:Nie wiedziałam o co prosić….

Odmawiam NP pierwszy raz. Intencji mialam dużo...nie wiedziałam o co mam prosić, wieć proszę ogolnie o opiekę nade mną i moją rodziną. Wierzę, że Mateńka sama wie, co dla mnie najlepsze. Parę dni temu skończyłam część błagalną, bardzo dobrze mi się ją odmawiało, z entuzjazmem itp., niestety teraz jest gorzej,...
Read More

Ola: Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu

Jestem już po drugiej Nowennie Pompejańskiej i niebawem mam zamiar rozpocząć kolejną. Pierwszą moją nowennę odmówiłam w 2014 rok, intencja w której ją omawiałam była bardzo ogólna ciężko stwierdzić czy i jak się sprawdziła, to druga naprawdę do mnie trafiła i spłynęły na mnie liczne błogosławieństwa. Wszystko zaczęło się od...
Read More

Alex: Nowenna mnie uratowała

Dzień dobry, do napisania świadectwa zbierałam się ponad rok. Sama już nie wiem ile nowenn odmówiłam., jedno jest pewne Matka Boska nad nami czuwa. Intencje odmawianych przeze mnie nowenn były różne, modliłam się o odwzajemnienie uczuć, o dobrą pracę, o pomoc Mateczki dla chłopaka, na którym mi zależało.
Read More

Ewa: wysłuchana nowenna

Dlatego zaczęłam prosić Maryję o znalezienie stałej pracy. I wyobraźcie sobie, że w piątym dniu części dziękczynnej dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. A w dziewiątym dniu już zaczęłam pracę !!
Read More

Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona

Pragnę podziękować Matce Boskiej za łaskę otrzymania pracy. Szukałam pracy prawie trzy lata. Przez cały czas modliłam się o jej znalezienie. Cały czas wierzyłam, że w końcu znajdę pracę jednak czas leciał a ja wciąż czekałam. Zaczęłam już tracić nadzieję jednak moje modlitwy zostały wysłuchanie. Moja cierpliwość została nagrodzona. Dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój. Dziękuje wszystkim piszącym świadectwa ponieważ to bardzo pomaga w trudnych chwilach i pozwala z nadzieja patrzeć w przyszłość, zawierając swoje wszystkie sprawy. Dziękuję Królowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Piękne świadectwo dziękuje Ci za nie Marto na pewno dało nadzieję ja od 2lat szukam pracy i tak bardzo ciężko,dlatego gratuluje Ci Marto pracy i na pewno radość Twoja była ogromna, znajomości jakieś układy układziki się liczą, problemy które się nawarstwiają u mnie powodują że upadam, mieszkam z rodzicami i z szwagrem, kłótnie które słyszę osób które kocham po prostu mnie załamują, dlatego proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę, bo mimo że odmawiam teraz 2 NP to upadam i brak mi nadziei za wszystkie modlitwy dziękuje z całego serca

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Do Tereski teraz pomodle się za Ciebie i wspomnę Panu o Tobie w moich modlitwach

Joanna
Gość
Joanna

do tereski: Polecam modlitwe do sw Rity jest takze nowenna.Mozna takze skorzystac ze skrzynki intencji modlitewnych sw Rity w Krakowie.prowadza ja siostry augustianki ktore dolaczaja intencje do nowenny.

Teresa
Gość
Teresa

Dziękuję kochani za wsparcie przez modlitwę, do św.Rity się już modle ale zacznę Nowenne, tak czasem sobie myślę może moja wiara jest zbyt mała abym została wysłuchana

Joanna
Gość
Joanna

Ja dzieki modlitwie do sw Rity znalazlam sie na rekolekcjach o uzdrowienie.Nie potraafilam sie modlic,a dzis nowenne zaczynam jedna koncze druga zaczynam.Kiedy nie mialam calkowicie nadziei niespodziewanie pomoc otrzymalam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!