Anna: Znaleziona praca

Na Nowennę Pompejańską natrafiłam 3 lata temu, przeglądałam coś w internecie i nagle wyświetliła mi się strona o NP od razu mnie zainteresowała.
Przeczytaj całość

Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!

Szczęść Boże! Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim drugim świadectwem. Kończę odmawiać pierwszą w swoim życiu Nowennę. Prosiłam Matkę Różańcową o pracę. Początek mojej modlitwy był trudny. Jednakże dzięki Waszym świadectwom, które czytałam prawie codziennie, trwałam w modlitwie. I wyprosiłam u Matki pracę!!!Przeczytaj Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!
Przeczytaj całość

Urszula: Zaczęłam czytać Pismo Święte

Jest to długi łańcuch zdarzeń, nad którymi Ona czuwa
Przeczytaj całość

Anonim: Warto wierzyć i ufać

Witam wszystkich. Bardzo się cieszę że istnieje taka strona na której można opisać swoje przemyślenia, dać świadectwo które należy się Maryi za opiekę i otrzymane łaski. Zacznę od tego że jestem dojrzałą kobietą, mam rodzinę, ale zawsze byłam daleko od Boga. Modliłam się jak mi było źle, ale do kościoła czy do spowiedzi nie chodziłam (szkoda czasu). Ale moje życie nagle się załamało. Mąż poinformował mnie że składa pozew o rozwód, bo od dawna mnie nie kocha.
Przeczytaj całość

Jarek: Łaski, którymi zostałem obdarzony

Witam, na początku chciałbym podkreślić, że nie udało mi się ukończyć mojej Nowenny do końca, ale bardzo niewiele mi zabrakło. Chociaż nie ukończyłem Nowenny, chcę podzielić się łaskami jakie otrzymałem od Najświętszej Maryi Panny z Pompejów. Obiecałem, że dam świadectwo i właśnie chcę się nim z Wami podzielić.  Przeczytaj Jarek:...
Przeczytaj całość

Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona

Pragnę podziękować Matce Boskiej za łaskę otrzymania pracy. Szukałam pracy prawie trzy lata. Przez cały czas modliłam się o jej znalezienie. Cały czas wierzyłam, że w końcu znajdę pracę jednak czas leciał a ja wciąż czekałam. Zaczęłam już tracić nadzieję jednak moje modlitwy zostały wysłuchanie. Moja cierpliwość została nagrodzona. Dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój. Dziękuje wszystkim piszącym świadectwa ponieważ to bardzo pomaga w trudnych chwilach i pozwala z nadzieja patrzeć w przyszłość, zawierając swoje wszystkie sprawy. Dziękuję Królowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Piękne świadectwo dziękuje Ci za nie Marto na pewno dało nadzieję ja od 2lat szukam pracy i tak bardzo ciężko,dlatego gratuluje Ci Marto pracy i na pewno radość Twoja była ogromna, znajomości jakieś układy układziki się liczą, problemy które się nawarstwiają u mnie powodują że upadam, mieszkam z rodzicami i z szwagrem, kłótnie które słyszę osób które kocham po prostu mnie załamują, dlatego proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę, bo mimo że odmawiam teraz 2 NP to upadam i brak mi nadziei za wszystkie modlitwy dziękuje z całego serca

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Do Tereski teraz pomodle się za Ciebie i wspomnę Panu o Tobie w moich modlitwach

Joanna
Gość
Joanna

do tereski: Polecam modlitwe do sw Rity jest takze nowenna.Mozna takze skorzystac ze skrzynki intencji modlitewnych sw Rity w Krakowie.prowadza ja siostry augustianki ktore dolaczaja intencje do nowenny.

Teresa
Gość
Teresa

Dziękuję kochani za wsparcie przez modlitwę, do św.Rity się już modle ale zacznę Nowenne, tak czasem sobie myślę może moja wiara jest zbyt mała abym została wysłuchana

Joanna
Gość
Joanna

Ja dzieki modlitwie do sw Rity znalazlam sie na rekolekcjach o uzdrowienie.Nie potraafilam sie modlic,a dzis nowenne zaczynam jedna koncze druga zaczynam.Kiedy nie mialam calkowicie nadziei niespodziewanie pomoc otrzymalam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!