Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona

Pragnę podziękować Matce Boskiej za łaskę otrzymania pracy. Szukałam pracy prawie trzy lata. Przez cały czas modliłam się o jej znalezienie. Cały czas wierzyłam, że w końcu znajdę pracę jednak czas leciał a ja wciąż czekałam. Zaczęłam już tracić nadzieję jednak moje modlitwy zostały wysłuchanie. Moja cierpliwość została nagrodzona. Dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój. Dziękuje wszystkim piszącym świadectwa ponieważ to bardzo pomaga w trudnych chwilach i pozwala z nadzieja patrzeć w przyszłość, zawierając swoje wszystkie sprawy. Dziękuję Królowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
JoannaAgnieszkaTeresa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Piękne świadectwo dziękuje Ci za nie Marto na pewno dało nadzieję ja od 2lat szukam pracy i tak bardzo ciężko,dlatego gratuluje Ci Marto pracy i na pewno radość Twoja była ogromna, znajomości jakieś układy układziki się liczą, problemy które się nawarstwiają u mnie powodują że upadam, mieszkam z rodzicami i z szwagrem, kłótnie które słyszę osób które kocham po prostu mnie załamują, dlatego proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę, bo mimo że odmawiam teraz 2 NP to upadam i brak mi nadziei za wszystkie modlitwy dziękuje z całego serca

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Do Tereski teraz pomodle się za Ciebie i wspomnę Panu o Tobie w moich modlitwach

Joanna
Gość
Joanna

do tereski: Polecam modlitwe do sw Rity jest takze nowenna.Mozna takze skorzystac ze skrzynki intencji modlitewnych sw Rity w Krakowie.prowadza ja siostry augustianki ktore dolaczaja intencje do nowenny.

Teresa
Gość
Teresa

Dziękuję kochani za wsparcie przez modlitwę, do św.Rity się już modle ale zacznę Nowenne, tak czasem sobie myślę może moja wiara jest zbyt mała abym została wysłuchana

Joanna
Gość
Joanna

Ja dzieki modlitwie do sw Rity znalazlam sie na rekolekcjach o uzdrowienie.Nie potraafilam sie modlic,a dzis nowenne zaczynam jedna koncze druga zaczynam.Kiedy nie mialam calkowicie nadziei niespodziewanie pomoc otrzymalam.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką