Monika: Ta nowenna zmieniła również i mojego męża

Ta nowenna zmieniła również i mojego męża, który zaczął tracić nadzieję że będziemy mieli dziecko. Dzisiaj widzę że i on głęboko wierzy że Matka Boża z Pompejów obdarzy nas potomstwem.
Read More

Elżbieta: świadectwo NAJCUDOWNIEJSZEJ MODLITWY

Składam to świadectwo jako podziękowanie Matce Bożej za otrzymanie pracy dla mojego syna.Przeczytaj Elżbieta: świadectwo NAJCUDOWNIEJSZEJ MODLITWY
Read More

N.: śniła mi się moja ukochana, ateistka ….

Dnia 23 lipca zakończyłem swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Nawet nie zauważyłem jak ten czas szybko minął
Read More

Aneta: intencja za samą siebie

Nowenne odmawiałam w tamtym roku razem z mama o zdrowie dla taty który ma raka dziś wiem że Matka Boska działa cuda nowotwór sie zmniejszył i jesteśmy na dobrej drodze. W tym roku pora przyszła na mnie. Miesiąc temu rozstałam sie z narzeczonym,ciagle kłótnie,wyzwania,przykre słowa,nowa kobieta doprowadziły ze wyprowadziłam się...
Read More

Marlena: Pomoc

Tak jak obiecałan Maryji składam tu swoje świadectwo. Nowenne zakonczyłam już dawno ale pomoc Maryji ciagle widze. Moja prośba nie została może do końca wysłuchana tak jak bym chciała, może dlatego że nie zawsze dokładnie się przykładałam do modlitwy, ale mimo tego Maryja badzo mi pomogła, czułam Jej i Boga obecność bardzo mocno w swoim życiu.

Nadal mocno wierzę, że dalej będą pomagać mi i mojej rodzinie. Modlitwa daje ogromną siłę do życia i pokonywania wszelkich trudnosci. Dlatego Wy też módlcie się o wierzcie,a sami poczujecie moc i obecność Boga:-)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!