Joanna: zdanie egzaminu

Chcialabym bardzo podziękować Matce Bożej za pomoc w obronie pracy magisterskiej. Modlę się od dluższego czasu o uzdrowienie... a Matka Boża pomaga mi również w innych ważnych dla mnie sprawach. Cieszę się, że można tyle pięknych spraw wymodlić przez wstawiennictwo Maryi.
Przeczytaj całość

Anna: nie miałam szczęścia w miłości

Mialam podobne sny w ktorych widzialam postac mojego męża
Przeczytaj całość

Teresa: Spokój i pogoda ducha

Modliłam się nowenną pompejańską o pełnię wiary dla mojego męża. Na razie ten moment nie nadszedł, ale widzę inne owoce modlitwy. W naszym małżeństwie jest bardzo dobrze, bardzo się kochamy i wspieramy. Mój mąż jakoś wewnętrznie dojrzał i uspokoił się, poza tym jest wesoły i pogodny. Dziękuję Ci, Maryjo!
Przeczytaj całość

Barbara: cudowne uzdrowienie

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. "Królowa Różańca Świętego", numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika! Na przełomie stycznia i lutego 2011 r. zachorowałam na zapalenie tarczycy. Miałam bardzo złe wyniki i nietypowe objawy. Na wizytę u endokrynologa czeka się długo, pojechałam więc do innego miasta, gdzie lekarz postawił dia­gnozę i zapisał leki....
Przeczytaj całość

Michał: łaska spowiedzi

Witam. Chciałbym się podzielić swoim świadectwem. Nowennę zacząłem odmawiać 7 lutego tego roku- a więc moja nowenna jeszcze trwa, lecz są już jej owoce. Mianowicie w tym tygodniu w naszej parafii rozpoczęły się misje święte. W związku z tym pojawiła się okazja do tego aby skorzystać z spowiedzi generalnej. Już...
Przeczytaj całość

Mariola: Wysłuchane modlitwy

Nowennę Pompejańską odmawiam 1,5 roku.Chciałam złożyć świadectwo wysłuchania moich modlitw. Pierwsza moja intencja modlitewna była o dar zdrowia dla rodziców.Moja mama miała duże problemy z nadciśnieniem.Po zakończeniu nowenny problemy zdrowotne mojej mamy się skończyły.U mnie również podejrzewali lekarze groźną chorobę.Na szczęście wyniki badań ją wykluczyły.
Drugą nowennę odmawiałam za młodą osobę, u której podejrzewano nowotwór.W części dziękczynnej okazało się,że choroba ustąpiła,że nie ma przerzutów,jak wcześniej lekarze podejrzewali.
Trzecia  nowenna była w intencji osoby,która miała również problem zdrowotny:liczne krwotoki,silne bóle.Po zakończeniu nowenny krwotoki ustąpiły,wyniki badań wykluczyły zmiany nowotworowe.
Kolejną nowennę odmawiałam w swojej intencji.Jednak moja siostra trafiła do szpitala w ciężkim stanie.Postanowiłam nowennę ofiarować siostrze,jej stan zdrowia bardzo się pogarszał.Po dwóch tygodniach siostra wyzdrowiała.
W czasie odmawiania nowenn otrzymałam również dużo łask duchowych.Przeczytałam piękną książkę,,Cuda Ojca Pio,”,,Dzienniczek siostry Faustyny,”dostałam relikwie Ojca Pio i znaki świadczące o jego obecności wśród nas.
Podczas odmawiania pierwszej nowenny,w ostatni dniu części błagalnej miałam sen,w którym zobaczyłam obraz siostry Faustyny
i usłyszałam słowa:,,za dwa tygodnie..”Później przez przypadek natrafiłam na książkę,,Dzienniczek siostry Faustyny,”przypomniałam sobie wtedy sen.
Maryjo dziękuję za wysłuchanie moich próśb,proszę o wysłuchanie kolejnych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!