Grazyna: Opiekuncza troska i opatrznosc Matki Boskiej w naszym codziennym zyciu!

Pisalam juz wczesniej jak Matka Boska mi bardzo pomogla w sprawach prawie niemozliwych do rozwiazania a jednak ona obraca to w szczesliwy zakonczenia sposob!
Read More

Magdalena: Dziekuję Mateńko za pracę

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam podziękować Mateńce o spełnieniu mojej intencji. A mianowicie dotyczyła znalezienie pracy w administracji
Read More

Iwona: Mam nadzieję, że przyczyniłam się do ich zbawienia

Dzięki tej modlitwie bardzo pogłębiła się moja wiara. Zdałam sobie sprawę, że tylko żyjąc z zasadami ustanowionymi przez Boga możemy w pełni przejść przez życie.
Read More

Maria: Cieszę się ,że mijający rok był dla mnie dobry.

Dziś ostatni dzień roku 2016. Odczułam wielką potrzebę napisania tego świadectwa nawiązującego do mojej odmówionej III i IV NP (świadectwo z 19 czerwca 2016 - temat "Brakuje najważniejszego łaski sakramentalnego związku") Otóż jestem pełna wdzięczności Matce Bożej za wysłuchane moje prośby o które modliłam się w tych Nowennach. Stan mojego zdrowia bardzo a bardzo się poprawił, za co bardzo dziękuję Matce Bożej - modliłam się o to w III Nowennie
Read More

Izabela: Matka Boża jest zawsze z nami – to jest najważniejsze

To już moje drugie świadectwo. Od stycznia odmawiam Nowennę Pompejańską.Prosiłam o uzdrowienie , i to własnie się dzieje. Najdroższa Pani obdarza mnie łaską uzdrawiania i wierzę, iż całkowicie wyzdrowieję. Wielbię Pana Boga za wszystkie wyniki , te dobre i nieco słabsze. Jestem szczęśliwa, że poznałam tę wspaniałą modlitwę.
Read More

Mariola: Wysłuchane modlitwy

Nowennę Pompejańską odmawiam 1,5 roku.Chciałam złożyć świadectwo wysłuchania moich modlitw. Pierwsza moja intencja modlitewna była o dar zdrowia dla rodziców.Moja mama miała duże problemy z nadciśnieniem.Po zakończeniu nowenny problemy zdrowotne mojej mamy się skończyły.U mnie również podejrzewali lekarze groźną chorobę.Na szczęście wyniki badań ją wykluczyły.
Drugą nowennę odmawiałam za młodą osobę, u której podejrzewano nowotwór.W części dziękczynnej okazało się,że choroba ustąpiła,że nie ma przerzutów,jak wcześniej lekarze podejrzewali.
Trzecia  nowenna była w intencji osoby,która miała również problem zdrowotny:liczne krwotoki,silne bóle.Po zakończeniu nowenny krwotoki ustąpiły,wyniki badań wykluczyły zmiany nowotworowe.
Kolejną nowennę odmawiałam w swojej intencji.Jednak moja siostra trafiła do szpitala w ciężkim stanie.Postanowiłam nowennę ofiarować siostrze,jej stan zdrowia bardzo się pogarszał.Po dwóch tygodniach siostra wyzdrowiała.
W czasie odmawiania nowenn otrzymałam również dużo łask duchowych.Przeczytałam piękną książkę,,Cuda Ojca Pio,”,,Dzienniczek siostry Faustyny,”dostałam relikwie Ojca Pio i znaki świadczące o jego obecności wśród nas.
Podczas odmawiania pierwszej nowenny,w ostatni dniu części błagalnej miałam sen,w którym zobaczyłam obraz siostry Faustyny
i usłyszałam słowa:,,za dwa tygodnie..”Później przez przypadek natrafiłam na książkę,,Dzienniczek siostry Faustyny,”przypomniałam sobie wtedy sen.
Maryjo dziękuję za wysłuchanie moich próśb,proszę o wysłuchanie kolejnych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o