Marta: Zostałam wyleczona z alergii

atko Boska z Pompejów Ty wiesz że czekam jeszcze na spełnienie moich intencji.
Przeczytaj całość

Teresa: błogosławieństwo dla syna

Mój syn, mimo dobrego (moim zadaniem) charakteru i wykształcenia nie miał tzw."szczęścia" w życiu. Pracuje ale zarabiał mało i nie mógł znaleźć dziewczyny, z którą wiązałby swoją przyszłość.
Przeczytaj całość

AGA: wyzdrowienie mamy

chciałabym podzielić się z wszystkimi moją ogromną wdzięcznością i radością z powodu wyzdrowienia mojej mamy.
Przeczytaj całość

Anna: Niesamowita pomoc

Modliłam się za męża. Nagle to ja zaczęłam otrzymywać mnóstwo łask od Maryi. Mam trudną sytuację w pracy i taka nagła pomoc była niesamowita.
Przeczytaj całość

K: Wyszliśmy bez obrażeń z wypadku

Do odmawiania nowenny namówiła mnie moja ciocia a potem przez przypadek natknęłam się na nia na fesbooka zainstalowałem aplikację i zaraz z nowym rokiem zaczęłam ja odmawiać to było moje postanowienie noworoczne . Długo się zbieralam do tego by zacząć ,obawiałam się ze w natłoku obowiązków nie będę miała czasu i nie podałam .Teraz wiem ze dla tego kto kto zacznie Maryja ma wsparcie nawet budziłam się sama rano przed budzikiem żeby zmówić jedna część . Po dwóch tygodniach odmawiania dziyeci zaczęły mi chorować tak ze ja ze stresu schudłam .
Przeczytaj całość

Marianna: o wyzwolenie z uzależnienia alkoholowego

Do odprawienia tej nowenny zmobilizowała mnie moja 8-letnia wnuczka Iza, ponieważ wcześniej modliła się zemną o zdrowie dla drugiego ciężko chorego dziadka. Dowiedziała się że jej drugi dziadek (Marian) lat 55, którego ona nawet nie zna, choć mieszka o jedną ulicę dalej, jest alkoholikiem. Dla alkoholu zerwał z żoną, dziećmi, nie zna wnuków. Na dzieci obrażony, bo podały do sądu o przymusowe leczenie. Ale nie zgodził się na leczenie. Poświęcił wszystko dla alkoholu. Stoczył się prawie już na samo dno. Iza zaczęła się modlić za dziadka, prosząc Maryję o pomoc o wyzwolenie z uzależnienia alkoholowego. Dla mnie ważny jest każdy człowiek, a najbardziej ten, który potrzebuje pomocy (chociaż według niego, on nie potrzebuje niczyjej pomocy). I w ten sposób zaczęłam odprawiać moją drugą Nowennę Pompejańską o wyzwolenie z uzależnienia alkoholowego i odnalezienie drogi do Jezusa. Ostatni dzień tej nowenny przypadł na dzień 30.01.2015r. Tego dnia rano Iwonka (córka Mariana – moja synowa) przychodzi do mnie i mówi że jej dziś śnił się ojciec. Opowiedziała mi ten sen, chociaż go nie zapamiętałam, to wiem że w tym śnie były małe dzieci. Po zakończeniu Nowenny stan zdrowia Mariana był już na tyle słaby, że pozwolił aby jego rodzice wzięli go do siebie, dzieci dalej nie chciał znać.. Do szpitala nie chciał iść pomimo że stan zdrowia był ciężki. Pięć razy przyjeżdżała karetka i nie pozwolił się wziąć do szpitala. Za szóstym razem już się nie bronił. Przez okres tych dwóch tygodni już nie był w stanie pić, i po tym czasie Bóg powołał go do siebie. W takiej sytuacji chociaż trudno było oczekiwać widocznych dla naszych oczu łask, to jednak wierzę mocno że Maryja przyjęła tę naszą prośbę poprzez te około 300 różańców i obroniła Mariana przed potępieniem wiecznym. W imieniu wnuczki i moim – dziękuję Ci kochana Mateńko.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marianna: o wyzwolenie z uzależnienia alkoholowego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Uratowała Pani jego duszę.. Piękne.

Ania
Gość

A skąd wiesz ? To nie takie proste, na ratowanie duszy pracuje się całe zycie. Nawet nie wiem czy moją dusze zdołał by ktos uratować….

Aleksandra
Gość
Aleksandra
Bo jest coś takiego jak miłosierdzie Boże, które zawsze może dopełnić działania i modlitwy omylnego człowieka. „Dusze dążące do doskonałości niech szczególnie uwielbiają moje miłosierdzie, bo hojność łask, które im udzielam, płynie z miłosierdzia mojego. Pragnę, aby te dusze odznaczały się bezgraniczną ufnością w moje miłosierdzie. Uświęceniem takich dusz ja sam się zajmuję, dostarczę im wszystkiego, czegokolwiek będzie potrzeba dla ich świętości. Łaski z mojego miłosierdzia czerpie się jednym naczyniem, a nim jest – ufność. Im dusza więcej zaufa, tym więcej otrzyma. Wielką mi są pociechą dusze o bezgranicznej ufności, bo w takie dusze przelewam wszystkie skarby swych łask. Cieszę… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!