Jan: Dostanie się do szkoły

Mam 16 lat,w tym roku kończę gimnazjum.Nowennę odmawiałem w intecji ,aby matka boska dodała mi chęci do nauki,i bym dobrze napisał testy gimnazjalne.Na półrocze miałem średnią około 4,15,aby dostać się do szkoły powinienem mieć co najmniej 4,6.Zaniepokojony moimi ocenami,i moją dalszą nauką po gimnazjum,od której ma zależeć moja przyszłość,moje życie...
Przeczytaj całość

Agata: MOC UWIELBIENIA

Nie potrafię tego wyrazić słowami
Przeczytaj całość

Świadectwo łask dzięki nowennie

O nowennie usłyszałam zupełnie przypadkowo,zaintrygowało mnie to ,iż jest modlitwą,, nie do odparcia ”.Dużo jednak dowiedziałam się z internetu,dużo czytałam na temat tej nowenny,historii Matki Bożej Pompejańskiej,bł.Bartola Longo.To było około7-8 miesięcy temu.Gdzieś tam za mną chodziło by rozpocząć tę modlitwę ,jednak bałam się ,że nie poradzę sobie.Dziś jest 15 dzień...
Przeczytaj całość

Robert: Bóg przez Maryję przeciął więzy ze złem

Kochani! Skończyłem 26.12.13 moja pierwsza nowenne pompejanska. Prosilem Boga o łaske roztropnosci za przyczyna Matki Bozej, a dostalem wiele wiecej.Przeczytaj Robert: Bóg przez Maryję przeciął więzy ze złem
Przeczytaj całość

Beata: Nowenna nauczyła mnie wielbić i dziękować Bogu za wszystko

Intencje, które dotyczyły mojej osoby spełniały się od razu, trudniej było kiedy modliłam się w intencji innych osób.
Przeczytaj całość

Marianna: Dziękuję za wszystkie łaski

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat wcześniej, ale jak wielu sądzi, ja też uznałam, że nie dam rady. Ostatnio miałam wiele trosk głównie związanych z córką i jej problemami życiowymi. Modliłam się dużo w intencji jej nawrócenia i pewnego dnia znalazłam w kościele małą książeczkę z nowenną. Wzięłam ją do domu i … włożyłam do szuflady, a potem miałam dziwny sen, że idę do miejscowego sanktuarium i odmawiam różaniec, ale zauważyłam, że jest on wyjątkowo długi – ma tak wiele paciorków. Wtedy przypomniałam sobie o nowennie. W trakcie jej odmawiania zauważyłam, że to nie jest ciężar, z przyjemnością sięgałam z rana po różaniec, chociaż często w trakcie odmawiania myśli moje rozbiegały się i nie mogłam się należycie skupić.
W połowie części dziękczynnej rozpoczęłam drugą nowennę w innej intencji, a więc przez jakiś czas odmawiałam dwie nowenny.
Czy zostałam wysłuchana? Uświadomiłam sobie, że w zasadzie to ja już uzyskałam tak wiele łask bożych, że powinnam w pierwszej kolejności odmawiać nowennę dziękczynną za wszystko co dotychczas. Widzę też, że córka od miesiąca odmawia codziennie jedną cząstkę różańca – Chwała Bogu i Matce Najświętszej. Córka jest bardziej żywotna i z większym optymizmem patrzy na świat, mniej się denerwuje. Za to wszystko dziękuję Bogu. A ja sama ufam, że Pan Bóg prowadzi najlepszą drogą, natomiast codzienne troski są wpisane w żywot człowieka poczciwego.
Często czytam świadectwa ukazujące się na tej stronie i z nich czerpię nadzieje dla siebie. Przy okazji już kilkakrotnie widziałam w kościele, a także w pociągu osoby w różnym wieku modlące się nowenną pompejańską. Ten widok zawsze mnie rozczula i cieszy, że może z Polską nie jest aż tak źle. Ave Maryja…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marianna: Dziękuję za wszystkie łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
rita
Gość

AVE MARYJA! KOCHANA NASZA MATEŃKA. MATUCHNO,usłysz nasze wołania,szepty,jęki.Tak bardzo Cię potrzebujemy.Prosimy o łaski, błogosławieństwo dla NAS i naszych DZIECI, naszych RODZIN. My jesteśmy tak słabi i tak grzeszni, ale mimo to UFAMY i WIERZYMY. Przed TRONEM TWOJEGO SYNA ORĘDUJ ZA NAMI. PROSIMY I BŁAGAMY!

Urszula
Gość
Urszula

Pieknie to ujelas tak prosimy Cie MATENKO o laski i wysłuchanie naszych prozb UFAMY CI MARYIO

Marianna
Gość
Marianna

Rito! Taki piękny komentarz do mojego świadectwa. Twoje „imię” wiele mówiące i sam tekst!!!. Czytam go jak modlitwę. Dziękuję Ci. Już zapiszę go sobie, by częściej zaglądać do tego tekstu. Niech Ci Pan Bóg i Matka Najświętsza błogosławi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!