Beata: różaniec jest moim nałogiem

Nowennę zaczęłam odmawiać niecały rok temu, z początku chyba trochę nieudolnie, modliłam się o pracę, której tak bardzo potrzebuje, a teraz dostałam się na szkolenie po którym idę na staż a następnie na kilka miesięcy do pracy, niewykluczone jest że tam zostanę. Pamiętam kiedyś bardzo ciężko było mi wytrwać w...
Read More

Anna: czułam obecność Boga w mojej modlitwie

W tym tygodniu skończyłam nowennę. Na początku bałam się, że nie dam rady. Jednak od pewnego już czasu czułam obecność Boga w mojej modlitwie, to On pomógł mi wytrwać w postanowieniu i dał mi nadzieję. Zyskałam pewność, że zostanę wysłuchana. Nie wiem jeszcze, co otrzymam i czy wszystko rozwiąże się...
Read More

Kamila: Radość, smutek i łzy

Dziękuję Ci Matko Pompejąńska za otrzymane łaski i czas dany nam na bycie z Mamą. Proszę miej nas w swojej opiece. Dodawaj sił i zdrowia, a mamę przyjmij do Królestwa Bożego i się nią zaopiekuj.
Read More

Katarzyna: Błagam MARYJO

Witajcie kochani właśnie błagam w Nowennie o zdrowie dla pięknej Alicji.Dziewczynka ma 13 lat i chorobę nowotworową.Proszę ludzi dobrego serca niech Wasza kolejna intencja NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ będzie za Alę o zdrowie dla niej.Matusiu, wiem że jesteś, błagam cię o łaskę zdrowia dla Ali.Dziękuję Wszystkim za wszystko.
Read More

Kasia: Modlitwa, która zmienia życie.

Wszystko co działo i w dalszym ciągu dzieje się jest ułożone jak najwspanialsza kompozycja w której każdy element pasuje do siebie idealnie. Nie widać tego na pierwszy rzut oka.
Read More

Marianna: Dziękuję za wszystkie łaski

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat wcześniej, ale jak wielu sądzi, ja też uznałam, że nie dam rady. Ostatnio miałam wiele trosk głównie związanych z córką i jej problemami życiowymi. Modliłam się dużo w intencji jej nawrócenia i pewnego dnia znalazłam w kościele małą książeczkę z nowenną. Wzięłam ją do domu i … włożyłam do szuflady, a potem miałam dziwny sen, że idę do miejscowego sanktuarium i odmawiam różaniec, ale zauważyłam, że jest on wyjątkowo długi – ma tak wiele paciorków. Wtedy przypomniałam sobie o nowennie. W trakcie jej odmawiania zauważyłam, że to nie jest ciężar, z przyjemnością sięgałam z rana po różaniec, chociaż często w trakcie odmawiania myśli moje rozbiegały się i nie mogłam się należycie skupić.
W połowie części dziękczynnej rozpoczęłam drugą nowennę w innej intencji, a więc przez jakiś czas odmawiałam dwie nowenny.
Czy zostałam wysłuchana? Uświadomiłam sobie, że w zasadzie to ja już uzyskałam tak wiele łask bożych, że powinnam w pierwszej kolejności odmawiać nowennę dziękczynną za wszystko co dotychczas. Widzę też, że córka od miesiąca odmawia codziennie jedną cząstkę różańca – Chwała Bogu i Matce Najświętszej. Córka jest bardziej żywotna i z większym optymizmem patrzy na świat, mniej się denerwuje. Za to wszystko dziękuję Bogu. A ja sama ufam, że Pan Bóg prowadzi najlepszą drogą, natomiast codzienne troski są wpisane w żywot człowieka poczciwego.
Często czytam świadectwa ukazujące się na tej stronie i z nich czerpię nadzieje dla siebie. Przy okazji już kilkakrotnie widziałam w kościele, a także w pociągu osoby w różnym wieku modlące się nowenną pompejańską. Ten widok zawsze mnie rozczula i cieszy, że może z Polską nie jest aż tak źle. Ave Maryja…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marianna: Dziękuję za wszystkie łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
rita
Gość

AVE MARYJA! KOCHANA NASZA MATEŃKA. MATUCHNO,usłysz nasze wołania,szepty,jęki.Tak bardzo Cię potrzebujemy.Prosimy o łaski, błogosławieństwo dla NAS i naszych DZIECI, naszych RODZIN. My jesteśmy tak słabi i tak grzeszni, ale mimo to UFAMY i WIERZYMY. Przed TRONEM TWOJEGO SYNA ORĘDUJ ZA NAMI. PROSIMY I BŁAGAMY!

Urszula
Gość
Urszula

Pieknie to ujelas tak prosimy Cie MATENKO o laski i wysłuchanie naszych prozb UFAMY CI MARYIO

Marianna
Gość
Marianna

Rito! Taki piękny komentarz do mojego świadectwa. Twoje „imię” wiele mówiące i sam tekst!!!. Czytam go jak modlitwę. Dziękuję Ci. Już zapiszę go sobie, by częściej zaglądać do tego tekstu. Niech Ci Pan Bóg i Matka Najświętsza błogosławi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!